Unilink Cash – opinie klientów i recenzja

unilink cash opinie
unilink cash

W tym posiadała stacjonarne placówki, w których osoby zainteresowane tradycyjną formą kontaktu, mogły starać się o gotówkę. Na ten moment Unilink Cash sprzedaje swoje wierzytelności, które widnieją na giełdach długów.

Wg opinii krążących po internecie, ten pośrednik już od końca 2021 r. nie wypłacał swoim klientom należytej prowizji. Strona internetowa Unilink Cash również na ten moment jest niedostępna.

W 2019 r. UOKiK uznał Unilink Cash za firmę naruszającą zbiorowe interesy swoich klientów, m.in. poprzez pobieranie dodatkowych opłat za zaległości w spłacie kredytu konsumenckiego wraz z odsetkami, które przekraczały prawne ustalenia oraz nieobniżanie prowizji w przypadku przedterminowej spłaty zaciągniętego zobowiązania.

Dotychczas Unilink Cash zajmowało się oferowaniem i porównywaniem różnych ofert pożyczek, proponując dość płynne „widełki” pod kątem dostępnej minimalnej oraz maksymalnej kwoty finansowania.

 • Minimalna wartość kwoty pożyczki wahała się od 800 do nawet 5000 złotych.
 • Maksymalna kwota pożyczki mogła wynieść od ok. 15 000 złotych do nawet 40 000 złotych.
 • Minimalny okres spłaty, jak przystało na firmę oferująca głównie pożyczki ratalne, wahał się od 5 tygodni do nawet 36 miesięcy, czyli 3 lat.

Unilink Cash nie oferowało na swojej stronie kredytów bankowych. Jeśli interesuje Cię taka forma wsparcia, polecamy Ci ranking kredytów gotówkowych.

Ile kosztowała pożyczka udzielona za pośrednictwem UnilinkCash?

Jak to bywa z firmami działającymi w roli pośredników, koszty pożyczki bywają różne. Przede wszystkim dlatego, że wszystko zależy od konkretnej oferty i pożyczkobiorcy, na którego pomoc się zdecydujemy.

Nie mówiąc już tu o samym Unilink Cash, którego działalność została zawieszona – ale o takich pośrednikach, jak choćby Ratka czy Ofin, musimy przygotować się na dodatkowe prowizje i oprocentowania. Akurat Ci pośrednicy nie pobierają dodatkowych opłat za skorzystanie z serwisu, ale trafiając na nieuczciwego pośrednika, mogą oni sobie taką zażyczyć.

O wszystkie wątpliwości co do kosztów finansowania, warto zawsze pytać w trakcie rozmowy z konsultantem wybranej firmy.

Platforma ta współpracowała z różnymi podmiotami finansowymi, które różnią się wbrew pozorom pod bardzo wieloma względami.

Na początek spójrzmy jednak na punkty wspólne, które wymagał Unilink Cash od swoich klientów.

 • Polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty.
 • Posiadanie statusu osoby fizycznej z pełną zdolnością do podejmowania się czynności prawnych.
 • Aktywny telefon komórkowy, konto bankowe oraz adres poczty e-mail.
 • Przejście pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie raportu baz, jak KRD, ERIF czy BIG.

Co z kolei się różni?

 • Minimalny wiek u niektórych pożyczkodawców wynosił 18 lat, a niekiedy i 21 lat, 25, a nawet… 30 lat.
 • Podobne wahania można było zaobserwować na polu maksymalnego wieku. Mowa tutaj o wartościach wynoszących od 65, przez 70, do nawet 80 i 81 lat.

Zanim podejmiesz decyzję porównaj opinie Unilink Cash z innymi ofertami:


Każdy klient, który chciał zawnioskować o dodatkowe środki za pośrednictwem tego serwisu, musiał wypełnić wniosek online. Najpierw poprzez zaznaczenie na kalkulatorze pożyczkowym, kwoty i okresu spłaty pożyczki. A później, wypełniając kwestionariusz o swoje dane osobowe i adresowe.

Następnie Unilink dobierał pod nasze oczekiwania konkretne oferty, z których mogliśmy wybrać najbardziej interesującą. Na samym końcu przechodziliśmy weryfikację tożsamości, a całość zwieńczaliśmy zawarciem umowy.

 • wierzytelności firmy widnieją na internetowych giełdach długów,
 • zawieszona strona internetowa i brak aktualnych informacji na ten temat,
 • głosy dotychczasowych klientów o braku wypłat prowizji,
 • w 2019 r. UOKiK uznał Unilink Cash za firmę naruszającą zbiorowe interesy swoich klientów.

Dane kontaktowe

 • Telefon:
  22 100 49 99
 • E-mail:
  kontakt@unilinkcash.pl
unilink cash

Unilink Cash Sp. z o.o.

Rodzaj: Pośrednik pożyczkowy
Numer REGON: 14037929
Numer NIP: 5342313058
Numer KRS: 0000246840
Kapitał zakładowy: 1 200 000 zł
Adres Firmy: ul. Słoneczna 29, 00-789 Warszawa
2.1/5 - (7 votes)
Komentarze (1)
Zostaw komentarz

Sortuj wg
 • Komentarz od sobien
  Napisany
  24.10.2022, 19:06
  sobien

  artykul z 2022 i redaktor nie wie ze firma UnilinkCash oszukala kilkaset posrednikow i pracownikow - nie wyplacajac prowizji i wynagrodzen za prace????!!!