Udzielamy.pl – opinie klientów i recenzja

Kwota 100 - 25 000 zł
RRSO 78,07 %
Oprocentowanie 7,20 %
Nasza ocena 4
Okres spłaty 3 - 60 miesięcy
Konto w banku Tak
Czas wypłaty 15 minut
Pierwsza pożyczka gratis Tak
Maks. pierwsza pożyczka 100 - 25 000 zł
Maks. kolejna pożyczka 25000 zł
Wiek pożyczkobiorcy 21 - 99 lat

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 78,07% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 000 zł, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 718,63 zł, w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł. Stan na dzień 8 lipca 2020 r.

Udzielamy.pl opinie o firmie

Wraz z tym, jak usługi pożyczkowe systematycznie zyskują na popularności w przestrzeni internetu, to właśnie tutaj można dziś łatwo pozyskać praktycznie wszystkie niezbędne informacje na temat dowolnej oferty. W ten sposób, rozstrzygnięcie tego, czy dana oferta zasługuje na naszą uwagę jest proste jak nigdy wcześniej.

W ledwie kilka minut można sprawdzić z poziomu strony internetowej wszelkie niezbędne informacje na temat dostępnej oferty. Opinie na temat Udzielamy.pl pozwalają zorientować się również w kwestii tego, co na temat dotychczas uzyskanych usług do powiedzenia mają klienci.

Jako że opisywana firma to stosunkowo nowa inicjatywa – informacji nie ma zbyt wiele. Dowiedzieć się można tyle, że jak na razie uznaniem cieszy się stosunkowo przejrzysty proces wnioskowania i atrakcyjne kwoty pożyczek do uzyskania.

Udzielamy.pl – co to jest za firma pożyczkowa?

Udzielamy.pl to polska platforma pośrednictwa pożyczkowego. Powstała w ramach inicjatywy śląskiej spółki Adepto Sp. z o.o. wywodzącej się z Rybnika, która działa na tutejszym rynku finansowym od końca 2018 roku. W przeciwieństwie do licznych podmiotów oferujących pożyczki, Udzielamy nie przyznaje bezpośrednio tego typu zobowiązań, lecz na podstawie współpracy z partnerami przekazuje wniosek klienta i pomaga dopełnić wszelkich formalności.

Przedstawiony dziś pośrednik pożyczkowy funkcjonuje zatem podobnie do choćby brokerów ubezpieczeniowych czy kredytowych, umożliwiając złożenie prostego i czytelnego wniosku online, pozwalającego na dopełnienie wszelkich formalności przez pośrednika. Warto dodać, że całość bez wątpienia prezentuje się zachęcająco dla potencjalnego klienta – informacje na stronie są nie tylko wyczerpujące i powinny zaspokoić ciekawość, ale i przyjęły przyjemną dla oka formę.

udzielamy.pl opinie

Jak wygląda oferta Udzielamy.pl i jak to działa?

Sposób, w jaki działa platforma Udzielamy.pl, jest wyjątkowo prosty i czytelny. Zamiast składać wiele wniosków w różnych firmach pożyczkowych, które mogą mieć różne wymagania, procedury weryfikacji czy czas na decyzję, wystarczy złożenie jednego wniosku internetowo. Zostaje on przekazany do rozpatrzenia, trafiając jednocześnie do kilkudziesięciu partnerów pożyczkowych opisywanego brokera. Następnie, każdy z nich indywidualnie zajmuje się rozpatrzeniem uzyskanego wniosku i podejmuje decyzje, czy jest gotowa zaproponować klientowi udzielenie pożyczki.

Udzielamy.pl pozwala dopełnić wszelkich formalności, na czele z umową pożyczki i wypłatą przyznanych środków na podstawie ustalonego harmonogramu spłaty oraz dodatkowych kosztów. Wszystko to odbywa się w 100% zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu i angażowania nadmiaru czasu. Trzeba być jednak świadomym, że pośrednictwo pożyczkowe rządzi się swoimi prawami w kwestii czasu całej procedury – trzeba uzbroić się w cierpliwość w porównaniu do np. chwilówek udzielanych w słynne 15 minut.

Czy usługi Udzielamy.pl to dobra propozycja?

Usługi platformy Udzielamy.pl to doskonałe rozwiązanie wobec osób, które z różnych powodów zwyczajnie nie mają czasu na przeglądanie dostępnych ofert pożyczkowych lub obawiają się, czy np. będą w stanie sprostać wymaganiom określonym w tak zróżnicowanych przecież regulaminach działających w Polsce pożyczkodawców.

Za pomocą brokera Udzielamy.pl można uzyskać pożyczki zarówno na stosunkowo niewielkie kwoty, pomagając pokryć mniej kosztowne wydatki. Z drugiej strony, otrzymać można też większą sumę wsparcia na większe wymagania finansowe, które przeznaczyć można na dowolną potrzebę jak np. wakacje, remont czy inny kosztowny wydatek. Wszystko to w systemie optymalnej spłaty ratalnej.

Dostępne rodzaje pożyczki

Aby opisać wartości pożyczek, jakie otrzymać można za pośrednictwem platformy Udzielamy.pl, wystarczy przyjrzeć się kalkulatorowi pożyczkowemu umieszczonemu po prawej stronie strony domowej. Dzięki czytelnej i atrakcyjnej szacie graficznej, pozwala on za pomocą dwóch dużych suwaków sprawdzić zarówno możliwy zakres kwoty pożyczki, jak i jej ogólny termin spłaty.

W ten sposób możemy się dowiedzieć, że startowa wartość pożyczki do uzyskania u opisywanego dziś brokera to już 100 złotych. Kolejne wartości w razie uznania można powiększać o kolejne 100 złotych, z kolei maksymalna przewidziana kwota zobowiązania to nie więcej niż 25 000 złotych.

W przypadku terminu spłaty, do czynienia mamy z wartościami typowymi dla pożyczki ratalnej. Minimalnie może on wynieść miesiąc, z kolei powiększając kolejne wartości o następny miesiąc, maksymalnie pożyczka może zostać zaciągnięta na 60 miesięcy – co odpowiada aż 5 latom kredytowania.

Koszty pożyczki w Udzielamy.pl

Broker pożyczkowy Udzielamy.pl nie zapomina na swojej stronie internetowej zawrzeć również informacji przedstawiających koszty reprezentatywnej pożyczki. Jest to oczywiście orientacyjna kalkulacja, która ma na celu z grubsza naświetlić zakres kosztów związanych z zaciągnięciem pożyczki przy pomocy przedstawionej platformy.

Pożyczając sumę 1300 złotych na okres 4 miesięcy, do kwoty pożyczki, którą należy spłacić, doliczona zostaje prowizja w wysokości 220 złotych oraz odsetki w kwocie 19,56 złotych. Roczne oprocentowanie nominalne wynosi 7,2%, za to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 131%. W ten sposób, całkowity wymiar kosztów pożyczki to 239,56 złotych, a łączna suma do uregulowania to 1539,56 złotych.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z usług tej firmy?

Zanim wypełni się wniosek pożyczkowy i przekaże go do rozpatrzenia, warto pamiętać jeszcze o zakresie ogólnych warunków, jakie należy spełnić jako klient platformy Udzielamy.pl. Zaglądając do dedykowanej zakładki na stronie głównej brokera, przedstawiamy wszystkie wymagania obowiązujące potencjalnych klientów.

 • Należy ukończyć co najmniej 21. rok życia.
 • Wnioskujący musi posiadać polskie obywatelstwo, które jest w stanie potwierdzić ważnym dowodem osobistym i stałym miejscem zamieszkania na terenie kraju.
 • Do wniosku niezbędny będzie też adres poczty e-mail, numer telefonu komórkowego oraz wreszcie numer rachunku bankowego znajdujący się w działającym na obszarze naszego kraju banku.
 • Trzeba być też gotowym na konieczność wskazania źródła dochodu, a w przypadku niektórych partnerów pożyczkowych Udzielamy.pl – także wskazania wymiaru comiesięcznych stałych wydatków.
 • Podstawą wydania decyzji kredytowej jest zawsze weryfikacja zdolności w jednej z baz gromadzących informacje na temat dotychczas regulowanych zobowiązań.

Jakie bazy weryfikuje firma Udzielamy.pl?

W celu uzyskania pożyczki za pomocą Udzielamy.pl, jak wspomnieliśmy już wyżej – niezbędne jest przejście weryfikacji historii kredytowej. W tym celu raport na temat dotychczas spłacanych pożyczek, kredytów czy rat może zostać wygenerowany przede wszystkim z trzech baz wymienionych na stronie brokera. Jest to ERIF, Krajowy Rejestr Długów znany też pod skrótem KRD, a także BIG InfoMonitor. Niewykluczone może być też sprawdzenie historii w Biurze Informacji Kredytowej – BIK, z którą Udzielamy.pl współpracuje zresztą również na polu windykacyjnym, wprowadzając tam informacje o nieterminowo spłacanych pożyczkach.

Wnioskowanie o pożyczkę – jak to wygląda?

Jak przystało na platformę umożliwiająca uzyskanie finansowania na dowolną konsumencką potrzebę w 100% online, Udzielamy.pl daje nam możliwość złożenia wniosku za pomocą strony internetowej, przechodząc czytelną, choć bardzo rozbudowaną weryfikację internetową.

 1. Wejdź na stronę główną udzielamy.pl i przejdź do kalkulatora, który za pomocą dwóch suwaków pozwala wskazać oczekiwaną kwotę, a następnie termin spłaty pożyczki. Na końcu, zatwierdź, by przejść do kolejnego etapu.
 2. Wypełnij formularz pożyczkowy, do którego konieczne będzie podanie swoich danych osobowych oraz kontaktowych w celu identyfikacji.
 3. Następnie wyślij wniosek do rozpatrzenia, przechodząc weryfikację historii kredytowej.
 4. Udzielamy.pl przekazuje Ci informację zwrotną na temat gotowości co do przyznania pożyczki przez partnera lub partnerów strony.
 5. W przypadku pozytywnej decyzji – potwierdź swoją tożsamość przelewem weryfikacyjnym i odbierz połączenie od konsultanta, który dopełni tę procedurę krótką rozmową.
 6. Na maila otrzymasz umowę pożyczkową oraz harmonogram spłat pożyczki wraz z informacjami o kosztach i regulaminie.
 7. Środki pożyczkowe trafiają na Twoje konto przelewem bankowym najpóźniej do kolejnego dnia roboczego.
 8. Gotowe!

Czym się wyróżnia platforma Udzielamy.pl?

Udzielamy.pl nie miało łatwego zadania rozpoczynając działalność na polskim rynku pożyczkowym w ostatnich miesiącach. Branża ta jest wyjątkowo konkurencyjna i gęsto obstawiona, także, gdy mówimy o firmach specjalizujących się w pośrednictwie pożyczkowym. Nie da się jednak ukryć, że śląskie Adepto zrobiło wiele, aby wyróżnić i zdobyć serce potencjalnych klientów w jak największej skali.

Dobre wrażenie robi przede wszystkim świetnie zaprojektowana strona, która bez przeklikiwania się przez dziesiątki formularzy, podstron i zakładek FAQ pozwala w mniej niż 5 minut poznać wszystkie niezbędne informacje na temat dostępnej oferty. Na uznanie zasługuje też stosunkowo przejrzyście przeprowadzony proces uzyskiwania pożyczki, który choć dość rozwlekły – wydaje się w przyjazny sposób zasilić ostatecznie budżet konsumenta w potrzebie. Przedstawiony pośrednik pożyczkowy to ciekawa propozycja, która może wyrosnąć na jednego z ważniejszych graczy branży brokerów pozabankowych.

Udzielamy.pl – dane firmy

Udzielamy.pl

Adepto Sp. z o. o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 382015132
Numer NIP: 76423215024
Numer KRS: 0000762240
Kapitał zakładowy: 150 000 zł
Adres Firmy: ul. Raciborska 35A 44-200 Rybnik
5/5 - (3 votes)
Opinie klientów o Udzielamy.pl (0)
Dodaj opinię

Sprawdź ofertę Udzielamy.pl