TOP Ratka – opinie, warunki i koszty pożyczki

Sposób weryfikacji wiele możliwości
Metoda wypłaty wiele możliwości
Pierwsza pożyczka gratis NIE
Maks. pierwsza pożyczka 100 - 25 000 zł
Oprocentowanie 0 %
RRSO 0 %
Czas wypłaty 15 minut
Okres spłaty 5 - 365 dni
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 99 lat
Konto w banku NIE
Maks. kolejna pożyczka 25000 zł

Top Ratka to platforma działająca w segmencie pożyczkowym. Jako pośrednik specjalizuje się zarówno w pożyczkach ratalnych, jak i tzw. chwilówkach – w tym w darmowej pożyczce RRSO 0%. Co jeszcze wyróżnia tę ofertę? Przyjrzyjmy się bliżej.

Wachlarz ofert pożyczek pozabankowych jest dość szeroki. Pozwala to klientom na wybór odpowiedniego, dostosowanego do ich potrzeb rozwiązania. Jak na tym tle prezentuje się TOP Ratka?

TOP Ratka – korzyści dla klienta

TOP Ratka to platforma pośrednicząca w oferowaniu swoim klientom usługi szybkich pożyczek online. Korzyścią dla klienta jest to, że bez wychodzenia z domu, całkowicie on-line może skorzystać z krótkoterminowej lub długoterminowej pożyczki. Kwota finansowania sięga aż 25 tys. zł i może być przeznaczona na dowolnie wybrany cel.

WNIOSEK O POŻYCZKĘ W TOP RATKA

Sam czas spłaty zobowiązania ustalany jest indywidualnie. Zazwyczaj są to terminy od kilku dni do nawet kilkunastu miesięcy. Dlatego, jeśli myślisz o remoncie mieszkania, zakupie książek czy opłaceniu kursu prawa jazdy – ten pośrednik może być dobrym rozwiązaniem.

pożyczki w top ratka
topratka.pl

Platforma TOP Ratka to część spółki DFEX Investments Limited, zlokalizowanej w stolicy Cypru. Na polskim rynku jej rozwiązania cieszą się coraz większym zainteresowaniem i uwagą klientów.

Jakie warunki należy spełnić?

Istnieją pewne ogólne wymagania, jakie należy spełnić, by otrzymać pożyczkę – i to bez względu na firmę, z której usług zdecydowałeś się skorzystać. W przypadku TOP Ratki są to poniższe wymagania:

  • status osoby fizycznej, posiadającej pełną zdolność do czynności prawnych,
  • pełnoletniość,
  • obywatelstwo polskie,
  • okazanie dowodu tożsamości (dowodu lub paszportu),
  • posiadanie konta w banku.

W zależności od firmy pożyczkowej mogą istnieć także dodatkowe warunki, np. zaświadczenie o zarobkach lub zweryfikowanie tożsamości przelewem z konta. Wszystkie informacje można sprawdzić w zakładce “Jakie warunki” znajdującej się na stronie głównej pośrednika.

Top Ratka jedynie pośredniczy, nie sprawdza więc historii finansowej konsumenta. Instytucja bezpośrednio udzielająca pożyczki może chcieć za to zweryfikować zdolność finansową, co wiąże się z weryfikacją np. w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) czy KRD.

Jak zawnioskować o pożyczkę w TOP Ratce?

Jak wygląda złożenie wniosku poprzez TOP Ratkę? Oczywiście, na początku konieczne jest odwiedzenie strony internetowej: topratka.pl oraz skorzystanie z formularza, pozwalającego wybrać interesującą nas kwotę oraz czas spłaty. Następnie trzeba podać swoje dane, zaznaczyć wymagane zgody. Serwis wskaże firmy, które mogłyby udzielić nam pożyczki.

Pozostałe kroki zależą od konkretnego pożyczkodawcy i warunków umowy.
Minimalna kwota pożyczki wynosi 100 zł a maksymalna nawet 25000 zł. Termin spłaty w zależności od oferty waha się od 5 dni do nawet roku.

WNIOSEK O POŻYCZKĘ W TOP RATKA

TOP Ratka – nasza opinia

TOP Ratka to rodzaj porównywarki, która jest ciekawym rozwiązaniem. Pośrednik zbiera wszystkie interesujące oferty w jednym miejscu, co może być dużym ułatwieniem dla klienta. Zaletą wydaje się być oszczędność czasu i dostępność. Informacje zawarte na stronie są czytelnie przedstawione. Plusem jest przejrzystość i atrakcyjność wizualna. Rzeczą, którą warto byłoby uzupełnić, jest kalkulator całkowitego kosztu pożyczki. Pozwoliłby on klientowi szybciej zapoznać się ze wszystkimi realnymi kosztami.

Top Ratka – dane kontaktowe

Jedyną formą kontaktu z firmą TOP Ratka jest formularz kontaktowy. Informacje, które należy w nim podać to:

  • treść wiadomości,
  • adres e-mail,
  • imię i nazwisko,
  • telefon kontaktowy.

Spośród wielu platform TOP Ratka jest rozwiązaniem, które warto rozważyć głównie ze względu na zróżnicowaną ofertę. Również rozległe widełki finansowania: od 100 do 25000 zł, czynią pożyczkę gotówkową od tego pośrednika niezwykle atrakcyjną.

Źródło:

1. topratka.pl

5/5 - (1 vote)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz

Sprawdź ofertę TOP Ratka