TakTo Finanse opinie – firma pożyczkowa, logowanie i kontakt

Promocja NIE
Godziny pracy w niedziele 24/7
Godziny pracy w sobotę 24/7
RRSO 67,84 %
Oprocentowanie 11,50 %
Czas wypłaty 15 minut
Sposób weryfikacji Kontomatik/Blue Media
Okres spłaty 6 - 40 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka 1 000 - 10 000 zł
Maks. kolejna pożyczka 10000 zł
Wiek pożyczkobiorcy 26 - 75 lat
Pierwsza pożyczka gratis NIE
Status osoby fizycznej NIE
Konto w banku NIE
Telefon komórkowy NIE
Zaświadczenie o zarobkach NIE
Zameldowanie NIE
Adres e-mail NIE

Całkowita kwota pożyczki: 5 000,00 zł; Całkowity czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy; Miesięczna rata: 270,43 zł; Całkowity koszt pożyczki: 5 815,82 zł; Całkowita kwota do zapłaty 10 815,82 zł (Opłata prowizyjna: 3 750,00 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 200,00 zł, Kwota odsetek 1 865,82 zł); Stopa oprocentowania: 11,50 % w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 67,84%. (według stanu na dzień 05-01-2022 r.)

Zalety i wady firmy takto finanse

Zalety
 • Dwa sposoby zawarcia umowy: online lub telefonicznie
 • Darmowe wakacje pożyczkowe raz w roku
 • Pożyczka z obsługą online w Panelu Klienta
 • Niskie koszty pożyczki
Wady
 • Brak pierwszej darmowej pożyczki
 • Weryfikacja klientów w bazach dłużników
 • Pożyczka tylko do 10 000 zł
 • Pożyczka udzielana od 26 roku życia

TakTo Finanse to firma pożyczkowa przykuwająca uwagę ciekawą i łatwą do zapamiętania nazwą. Dalej jest równie interesująco, firma oferuje wysoką maksymalną kwotę pożyczki i stosunkowo długi czas spłaty. Co ważne, przed uzyskaniem pozytywnej decyzji – konsulat potwierdza nasze dane lub kurier dostarcza umowę do podpisania. Usługa jest dostępna dla osób powyżej 21 roku życia, górna granica wieku to 75 lat. Czym jeszcze charakteryzuje się TakTo Finanse?

TakTo Finanse to polska firma pożyczkowa

TakTo Finanse to polska firma działająca w branży pożyczkowej już od niemal dekady, bo od 2012 roku. Dzięki długiemu doświadczeniu na rynku proponuje interesujący wachlarz oferty pożyczek oraz atrakcyjne widełki finansowania. Przedsiębiorstwo skupia się na klientach o różnych potrzebach, tworząc szeroką grupę docelową. Celem przyświecającym TakTo Finanse jest zbudowanie rozwiązania zapewniającego elastyczną ocenę zdolności kredytowej, łącząc je z długim okresem spłaty i wysoką kwotą pożyczki.

Jeśli potrzebujesz pożyczki na okres dłuższy niż miesiąc, czyli np. pożyczki na raty, oferta TakTo Finanse jest warta rozważenia. Takie rozwiązanie ma wiele plusów, choć jej głównym minusem jest dość duży koszt pożyczek, który można łatwiej zminimalizować dzięki korzystnie rozłożonym ratom. Weryfikacja wniosku jest dwuetapowa – na początku dane potwierdza konsultant, później umowę do podpisania dostarcza kurier.

WNIOSEK O POŻYCZKĘ W TAKTO FINANSE

Warunki pożyczek, jakie należy spełnić w TakTo Finanse.

Warunki pożyczek w TakTo są bardzo przejrzyste i łatwe do spełnienia:

 • Wiek pomiędzy 21 a 75 rokiem życia,
 • Ważny dowód osobisty, obywatelstwo polskie,
 • Polski numer telefonu (niezbędny do autoryzacji tożsamości),
 • Dokument potwierdzający dochód, np. zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach, decyzja o przyznaniu świadczenia MOPS czy bankowe potwierdzenie wpływu renty na rachunek, itp.

Pełna lista dokumentów, jakie może wymagać od Ciebie pożyczkodawca, zależy od źródła dochodów oraz Twojej indywidualnej sytuacji. Ostateczną listę dokumentów ustalisz z doradcą w trakcie rozmowy telefonicznej.

Sprawdzenie przyszłego pożyczkobiorcy – weryfikacja

TakTo Finanse podobnie jak pozostałe firmy na rynku weryfikuje swoich klientów w poniższych rejestrach:
⦁ KBIG (Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej),
⦁ BIG InfoMonitor,
⦁ Rejestr Dłużników ERIF,
⦁ KRD (Krajowy Rejestr Długów),
⦁ BIK (Biuro Informacji Kredytowej).

Raty i odsetki, czyli wysokość pożyczki w TakTo

Minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 zł, maksymalna 10000 zł – i jest to jedna z najwyższych kwot oferowanych przez firmy na rynku pożyczkowym. Okres spłaty jest stały i bez względu na kwotę wynosi 40 miesięcy.

Proces ubiegania się o pożyczkę jest dość szybki, szczególnie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę, rencistów lub emerytów. TakTo akceptuje różne źródła dochodu, także te, które zadeklarujesz na oświadczenie. Wniosek możesz wypełnić przez internet, a podczas rozmowy z konsultantem ustalisz sposób zawarcia umowy.

Decyzja kredytowa może być podjęta nawet w ciągu godziny od złożenia wniosku. Pieniądze na konto otrzymasz już w 15 minut od zaakceptowania decyzji.

W TakTo niestety – nie dostaniesz pierwszej darmowej pożyczki, jednak możesz podjąć drugą pożyczkę po 6 miesiącach.

takto opinie

TakTo opinie o pożyczkach i stronie

Strona internetowa ma przejrzysty i łatwy w obsłudze kalkulator pożyczkowy, który pozwala swobodnie zaplanować kolejną pożyczkę. Poruszanie się po witrynie jest intuicyjne. Jeśli poszukujesz innych ciekawych informacji dotyczących prezentów, świąt, relacji rodzinnych warto odwiedzić blog prowadzony na stronie TakTo.

Z łatwością zapoznasz się także z opiniami klientów, którzy skorzystali już z usługi. Amelia z Sosnowca, Maciek z Łodzi czy Janusz z Łodzi to ludzie tacy jak Ty, z podobnymi celami, potrzebami i marzeniami, które już realizują dzięki TakTo.

takto wiarygodny pożyczkodawca

Wiarygodność TakTo Finanse

TakTo Finanse to solidna firma. Przestrzega Zasad Dobrych Praktyk Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, posiada certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca oraz certyfikat Etycznego Audytu. Firma podlega również przepisom nowej ustawy o kredycie konsumenckim.

WNIOSEK O POŻYCZKĘ W TAKTO FINANSE

Panel klienta TakTo Finanse

Ważną rolę dla aktualnych klientów TakTo odgrywa panel klienta TakTo. Logowanie jest wyjątkowo proste. W ramach oferowanych funkcjonalności możesz uzyskać dostęp do informacji o pożyczce. Zapomniałeś o datach wpłaty? Żaden problem! Po zalogowaniu się do panelu wystarczy sprawdzić harmonogram wszystkich wpłat i ich historię. Łatwiej skontaktujesz się z doradcami, także wykorzystując przeznaczony do tego czat.

TakTo Finanse – kontakt

Kontakt z firmą TakTo możesz nawiązać zarówno telefonicznie, jak i internetowo.
Obsługa klienta dostępna jest pod dwoma numerami telefonów:
⦁ 801 006 206
⦁ 22 456 3000

Infolinia czynna w dni robocze,
od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 17:00.

Dla obecnych klientów korzystających już z usług firmy przygotowano oddzielny numer:
⦁ 71 358 16 18

Infolinia czynna w dni robocze, od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 19:00.
Dla osób preferujących kontakt drogą elektroniczną przygotowano

adres e-mail:
info@taktofinanse.pl


Źródła:
https://taktofinanse.pl/

5/5 - (4 votes)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz

Sprawdź ofertę takto finanse