Szybka Gotówka – opinie klientów i recenzja pożyczki

Oferta jest nieaktywna

Zobacz polecane przez nas oferty

Chwilówki
Pożyczki ratalne
Ostatnia aktualizacja: 22 Października 2020
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
300 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
5 tygodni
Okres spłaty
3 godziny
? przy wyborze opcji "fastCash", inaczej do 48 godzin
Czas wypłaty
500 - 6 000 zł
? przy weryfikacji 1 zł maksymalna pożyczka 700 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
500 - 5 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
500 - 5 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
Okres spłaty 65 dni
Maks. pierwsza pożyczka 100 - 6 000 zł
Maks. kolejna pożyczka 10000 zł
Godziny pracy w sobotę 24/7
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 99 lat
Pierwsza pożyczka gratis NIE
Godziny pracy w niedziele 24/7
Status osoby fizycznej NIE
Konto w banku NIE
Zameldowanie NIE
Zaświadczenie o zarobkach NIE
Telefon komórkowy NIE
Czas wypłaty 15 minut
Adres e-mail NIE

Zalety i wady firmy Szybka Gotówka

Zalety
 • Wysoka kwota pierwszej darmowej pożyczki dla nowych klientów - do 6 000 zł
 • Atrakcyjne i liczne promocje dla stałych klientów
 • Stosunkowo długi okres kredytowania – do 65 dni
 • Pożyczki już od 18 lat
 • Szybka decyzja o przyznaniu środków - nawet do 1 minuty
Wady
 • Pożyczkodawca weryfikuje klientów bazach: BIK, KRD, BIG, Infomonitor
 • Dość wysokie oprocentowanie w porównaniu do kredytów bankowych
 • Konieczność posiadania stałego dochodu
 • Brak opcji zaciągnięcia kolejnej pożyczki przed spłatą bieżącego zobowiązania

Szybka Gotówka – nasza opinia

Konsumenci, którzy są zainteresowani skorzystaniem z usług przedstawionej firmy pożyczkowej, chętnie poszukują choćby frazę „Szybka Gotówka opinie”. Pozwala to dowiedzieć się, jakie odczucia na temat uzyskanej oferty mają dotychczasowi klienci przedstawionego pożyczkodawcy. Konsumenci cenią zazwyczaj zarówno możliwość uzyskania pierwszej darmowej pożyczki, jak i szansę na przedłużenie terminu spłaty w razie komplikacji.

Czym jest Szybka Gotówka?

Szybka Gotówka to firma o lekkiej i przyciągającej nazwie, która wbrew pozorom nie ma polskiego rodowodu. Przedsiębiorstwo należy do międzynarodowego konsorcjum z Ukrainy Tribution Consult Ltd. z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Firma koncentruje się na oferowaniu krótkoterminowych pożyczek, które uzyskać można całkowicie za pośrednictwem internetu. Szybka Gotówka szczyci się szybką wypłatą gotówki, ofertą darmowej pożyczki i dość wysoką kwotą maksymalną świadczenia. Jeżeli korzystamy z usług firmy po raz drugi, wówczas możemy zaciągnąć nawet 15 000 złotych.

Czy pierwsza pożyczka jest darmowa?

Szybka Gotówka przewiduje możliwość zaoferowania pierwszej darmowej pożyczki. Jej szczegóły brzmią nad wyraz atrakcyjnie. Pierwszy klient może bowiem otrzymać pożyczkę w wysokości nawet 6 000 złotych. Termin spłaty dość typowy dla branży wynosi 30 dni (miesiąc). Warunkiem darmowej pożyczki jest oczywiście terminowa spłata.

Pierwsza pożyczka — maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Jak już wyżej wspomniano, Szybka Gotówka oferuje możliwość pierwszej pożyczki w wysokości do 6 000 złotych. W zamian za ten przywilej przewidziany jest jednak krótszy okres spłaty. Dla pierwszych klientów wynosi on nie więcej, niż 30 dni (miesiąc), choć istnieje płatna możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

Maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Jeżeli zostaniemy drugim lub kolejnym klientem Szybkiej Gotówki, wówczas przysługuje nam wyższa kwota maksymalna pożyczki oraz dłuższy termin spłaty. Możemy uzyskać nawet 7000 złotych pożyczki. Na spłatę uzyskujemy aż 65 dni, czyli ponad 2 miesiące. Ponadto, co ciekawe, pożyczkodawca przewidział atrakcyjny program lojalnościowy. W ramach jego warunków, licząc od pierwszej pożyczki, co piąte świadczenie pozbawione jest dodatkowych kosztów w postaci odsetek i prowizji. Innymi słowy, Szybka Gotówka jako jedna, z niewielu firm przewiduje usługę darmowej pożyczki nie tylko dla pierwszych klientów.

Sprawdzane bazy dłużników

Składając wniosek o uzyskanie świadczenia w Szybkiej Gotówce, jak w każdej innej firmie pożyczkowej, jesteśmy poddawani kontroli. Nasze dane, jakie podamy podczas rejestracji, zostaną zweryfikowane w rejestrach dłużników. W przypadku omawianej firmy, będzie to Biuro Informacji Kredytowej (BIK) oraz Krajowy Rejestr Dłużników (KRD). Ponadto, firma zagląda także do rejestrów BIG oraz ERIF.

Granice wiekowe

Szybka Gotówka ma wyjątkowo mało restrykcyjne granice wiekowe. Pożyczkobiorca musi być tylko osobą pełnoletnią, czyli musi mieć nie mniej niż 18 lat. Nie przewidziano górnej granicy wiekowej, co oznacza, że klientem firmy może zostać każda dorosła osoba.

Czy wymagane są jakieś dokumenty?

Jak przekazał nam konsultant firmy, Szybka Gotówka nie wymaga żadnych dokumentów potwierdzających charakter naszego zatrudnienia, a także zaświadczeń o wysokości comiesięcznych dochodów.

Rachunki bankowe pożyczkodawcy

Szybka Gotówka stosuje nowoczesną i wygodną technologię BlueMedia. Jej działanie polega na tym, że niezależnie od rachunku bankowego pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy, przelew wysyłany jest błyskawicznie. Trafia on na konto klienta do 15 minut, niezależnie od pory dnia i dnia tygodnia może to być nawet w weekend lub w środku nocy.

Jak szybko pieniądze trafią na konto

W związku ze stosowaniem powyższej usługi BlueMedia, pieniądze ze Szybkiej Gotówki zawsze są dostarczane w co najmniej kilkanaście minut. Trafiają zatem na wskazany przez nas numer rachunku wyjątkowo szybko.

Godziny rozpatrywania wniosków

Szybka Gotówka to firma, która stawia na automatyzację. Z tego względu proces ubiegania się o pożyczkę odbywa się za pośrednictwem internetu, a weryfikacja potencjalnego klienta odbywa się elektronicznie za pomocą konkretnych algorytmów. Automatycznie zostaje wydana decyzja pożyczkowa, a pieniądze trafiają na konto w kilkanaście minut. Innymi słowy,  czas rozpatrywania wniosków w Szybkiej Gotówce do 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Możliwość przedłużenia pożyczki

Szybka Gotówka udostępnia swoim klientom możliwość refinansowania pożyczki. Co ciekawe, możemy skorzystać z tej usługi wielokrotnie. Firma zastrzega sobie jednak prawo do odmówienia, jeśli nasza zdolność kredytowa okaże się niewystarczająca do przedłużenia okresu spłaty. Ubieganie się o tę refinansowanie pożyczki możemy oczywiście za pośrednictwem internetu. Jest ona oczywiście płatna koszt odroczenia np. 200 złotych na 14 dni (2 tygodnie) wynosi 340 złotych, a 1000 złotych na 7 dni (tydzień) 111 złotych.

Sposób weryfikacji

Weryfikacja w Szybkiej Gotówce odbywa się za pomocą standardowej metody przelewu weryfikacyjnego. Wynosi on 10 groszy w przypadku klasycznego przelewu weryfikacyjnego i przekazywany jest na wskazany numer rachunku pożyczkodawcy. Jeżeli skorzystamy z systemu BlueMedia, przelew w wysokości 1 złotego trafia do pożyczkodawcy błyskawicznie, a potem jest nam zwracany.

Czym wyróżnia się opisywana firma?

Podsumowując, Szybka Gotówka oferuje wiele atrakcyjnych urozmaiceń swojej oferty. Firma przewiduje nie tylko darmową pożyczkę, ale oferuje ją w wyjątkowo wysokiej kwocie, wynoszącej nawet 6 000 złotych. Kolejni klienci mają do dyspozycji stosunkowo długi okres spłaty, sa możliwe pożyczki na 2 miesiące – 65 dni. Dodatkowo, atutem oferty Szybkiej Gotówki jest oferta darmowej pożyczki dla kolejnych klientów (co 5. pożyczka), a proces uzyskiwania świadczenia ułatwia 100% automatyczny proces za pośrednictwem internetu. W połączeniu z systemem BlueMedia gwarantującym szybkie przelewy, pożyczkę w omawianej firmie możemy uzyskać dosłownie w kilkanaście minut. Nazwa firmy jak najbardziej ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Szybka Gotówka – Dane firmy

Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
 

Komentarze (15)
Zostaw komentarz

Sortuj wg
 • Komentarz od Szymon
  Napisany
  11.03.2020, 15:34
  Szymon

  Mogę wymienić następne plusy tej firmy: najwyższe kwoty pożyczek na rynku (nawet do 15 000), pierwsza i każda piąta pożyczka są udzielane za darmo, bardzo miła a jednocześnie kompetentna obsługa klienta oraz szybki proces wnioskowania - po 15 minutach kasa już jest na koncie bankowym.

 • Komentarz od Magda
  Napisany
  27.02.2020, 10:11
  Magda

  Bardzo mi pomogli, dziękuję i polecam!

 • Komentarz od Ewelina
  Napisany
  18.02.2020, 11:31
  Ewelina

  Polecam, dobra firma i zawsze miła obsługa telefoniczna!

 • Komentarz od Bartek
  Napisany
  13.02.2020, 12:20
  Bartek

  Mają rewelacyjny konkurs z okazji Walentynek! Można u nich wygrać weekend w Paryżu, polecam serdecznie! Ja biorę udział!

 • Komentarz od Mateusz
  Napisany
  20.01.2020, 10:52
  Mateusz

  Jak najbardziej może polecić tą firmę, jest niezawodna i bardzo pomocna w sytuacjach kryzysowych.

 • Komentarz od Paweł Jędrzejewski
  Napisany
  18.01.2020, 08:04
  Paweł Jędrzejewski

  Wyskoczyła mi ich reklama i kliknąłem. Boże jakie to żałosne, nawet nie można im dać opinii przez google, tylko trzeba się fatygować na strony, gdzie opinie to tak naprawdę reklamy. Powodzenia z biznesem!

 • Komentarz od Tomek
  Napisany
  04.11.2019, 15:05
  Tomek

  Kod promocyjny nadal działa! Ja wzięłam pożyczkę ze zniżką i bardzo się cieszę! Świetnie, że dbają o relacje z klientem. Polecam innym

 • Komentarz od Artur
  Napisany
  31.10.2019, 16:51
  Artur

  Przetestowałem kod promocyjny podany powyżej - wszystko działa bardzo sprawnie. Pożyczkę otrzymałem ze zniżką 10%, jestem w 100% zadowolony i polecam wszystkim tą firmę!

 • Komentarz od Adam48
  Napisany
  28.10.2019, 13:02
  Adam48

  Najlepsza oferta pożyczkowa na rynku. Wyobraźcie sobie jakie było moje zdziwienie, kiedy otrzymałem pierwszą chwilówkę całkowicie za darmo. Później przesłali kod promocyjny KREDY08 i za następną zapłacę o 10% mniej. 

 • Komentarz od Wojciech
  Napisany
  24.10.2019, 09:34
  Wojciech

  Szybka Gotówka jest moją ulubioną firmą pożyczkową - widać, że zależy im na klientach. Ja, jako stały klient, zaciągam co piątą pożyczkę za darmo, a dziś jeszcze przesłali kod promocyjny KREDY08 ze zniżką 10% na chwilówkę. Podobno może z niego skorzystać więcej, niż jedna osoba.

 • Komentarz od Dorota
  Napisany
  21.10.2019, 12:21
  Dorota

  Kilka dni temu upadł mi telefon na ulicy, więc musiałam sobie na szybko załatwić nowy smartfon, no cóż, czasem się zdarza. Dzięki Szybkiej Gotówce nie czekałam na wypłatę, tylko zaciągnęłam darmową chwilówkę i kupiłam sobie nowy telefon, a za dwa tygodnie spłacę pożyczkę i już. 

 • Komentarz od Damian
  Napisany
  16.10.2019, 10:59
  Damian

  Najlepsi na rynku! Chyba jedyni oferują darmowe pożyczki, i to nie tylko pierwszą na wstępnie, ale również każdą piątą. Widać, ze dbają i doceniają swoich klientów.

 • Komentarz od Andrzej
  Napisany
  11.10.2019, 14:33
  Andrzej

  Firma w 100% warta polecenia. Jestem jej stałym i zadowolonym klientem od 2 lat. Rzadko biorę te chwilówki - ale zawsze wiem gdzie szukać wsparcia finansowego. Dzisiaj moja piąta pożyczka była za darmo.  

 • Komentarz od Magda
  Napisany
  09.10.2019, 10:53
  Magda

  Uwielbiam tę firmę z kilku powodów: fajny program lojalnościowy dla stałych klientów (a ja na stałe korzystam z Szybkiej Gotówki), zniżki na pożyczkę, możliwość refinansowania pożyczki oraz zawsze miła obsługa klienta. Polecam wszystkim!

 • Komentarz od Konrad
  Napisany
  24.07.2019, 16:04
  Konrad

  Dzięki temu, że zlecają szybki przelew ja otrzymuję pożyczkę na konto bardzo szybko!!! Poza tym, za każdym razem mogę wnioskować o większą kwotę