Smart Pożyczka – opinie klientów i recenzja chwilówki

Prowizja 0%
Wymagane konto bankowe NIE
Kwota 200 - 8 000 zł
Metoda wypłaty przelew na konto
Oprocentowanie 0 %
RRSO 0 %
Sposób weryfikacji Kontomatik
Godziny pracy w niedziele 24/h
Okres spłaty 1 miesiąc
Maks. pierwsza pożyczka 200 - 3 000 zł
Maks. kolejna pożyczka 10000 zł
Wiek pożyczkobiorcy 19 - 75 lat
Pierwsza pożyczka gratis NIE
Adres e-mail NIE
Status osoby fizycznej NIE
Konto w banku NIE
Telefon komórkowy NIE
Zaświadczenie o zarobkach NIE
Zameldowanie NIE
Czas wypłaty 15 minut
Godziny pracy w sobotę 09:00-17:00

Zalety i wady firmy smart pozyczka

Zalety
 • Wysokość pierwszej pożyczki to nawet 3 000 zł
 • Możliwość refinansowania pożyczki
 • Brak weryfikacji w BIK
 • Infolinia dla Klienta czynna od pon ( 8-21) do soboty (9-17)
Wady
 • Dość wysokie koszty wiążące się z kolejnymi pożyczkami
 • Spore koszty w przypadku przedłużenia spłaty zaciągniętej przez nas pożyczki

Smart Pożyczka – nasza opinia

Popularną praktyką wśród polskich konsumentów przed skorzystaniem z usług danej firmy pożyczkowej jest wyszukanie w internecie przydatnej frazy, w tym przypadku – „Smart pożyczka opinie”. Osoby, które już skorzystały z usług opisywanego pożyczkodawcy, cenią u niego możliwość uzyskania wsparcia finansowego w 100% online. Spotkać się można też z pochwałami tempa, w jakim środki są wypłacane na konto pożyczającego.

Czym jest Smart Pożyczka?

Smart Pożyczka to jedna z najmłodszych firm pożyczkowych na polskim rynku, mając swoje początki działalności w 2014 roku. Należąca do, równie niedługo działającej białostockiej spółki Aventus Group, stara się przyciągnąć nowych klientów poprzez oferowanie krótkoterminowych pożyczek w dużych kwotach. Choć ich dostępność jest aktywna dopiero podczas wielokrotnego korzystania z usług, to popularność firmy Smart Pożyczka sukcesywnie rośnie.

Czy pierwsza pożyczka jest darmowa?

Dla nowych klientów Smart Pożyczka przewidziała ofertę pierwszej darmowej pożyczki. Pożyczając minimalnie 200 złotych, a maksymalnie nawet 3000 złotych, spłacając zobowiązanie w terminie nie jest się obciążonym żadnymi dodatkowymi kosztami. Ani prowizją, ani odsetkami lub oprocentowaniem.

Pierwsza pożyczka — maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Jak już wspomniano w powyższej sekcji, pierwsi klienci Smart Pożyczka objęci są ofertą darmowej pożyczki. Minimalna kwota wynosi dość standardowe 200 złotych, natomiast maksymalna zaskakująco spore, 3000 złotych. Termin spłaty można określić na minimalne 10 złotych, a maksymalnie może to być 30 dni, czyli jeden miesiąc.

Maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Oferta firmy Smart Pożyczka jest dość zróżnicowana, jeśli chodzi o kolejnych klientów. Oddzielne taryfy przewidziano bowiem dla pożyczkobiorców korzystających z usług firmy po raz drugi, trzeci, piąty, siódmy i dziewiąty. Nieco dziwne. Minimalnie można zaciągnąć, niezależnie od taryfy, stałe 200 złotych, natomiast maksymalnie jest to kolejno:

 • Druga pożyczka do 3500 złotych.
 • Trzecia i czwarta pożyczka do 4000 złotych.
 • Piąta i szósta pożyczka do 5000 złotych.
 • Siódma i ósma pożyczka  do 6000 złotych
 • Dziewiąta i kolejna pożyczka do 7000 złotych.

Termin spłaty wynosi stale, od 10 dni do maksymalnie 30 dni (miesiąc). Maksymalna kwota pożyczki jest zatem stosunkowo wysoka jak na pożyczkodawcę krótkoterminowego, jednak jej dostępność jest ograniczona.

Koszty pożyczki pozabankowej przedstawiamy na poniższym, reprezentatywnym przykładzie.

 • Pożyczając 3500 złotych na 30 dni, klient obciążony jest dodatkowym kosztem pożyczki 989,77 złotego przy RRSO 1969,66%.
  W terminie spłaty pożyczki, łącznie należy zwrócić kwotę 4489,77 złotego.

Sprawdzane bazy dłużników

Każdy klient firmy Smart Pożyczka musi pamiętać, że podczas składania wniosku pożyczkowego, będzie on poddawany kontroli w bazach dłużników i rejestrach finansowych. W celu określenia zdolności kredytowej i historii finansowej, weryfikowane będzie Biuro Informacji Kredytowej (BIK), Krajowy Rejestr Dłużników (KRD) oraz ERiF.

Co ciekawe, Smart Pożyczka nie znaleźliśmy informacji, aby Smart Pożyczka zaglądała do Biura Informacji Gospodarczej (BIG).

Granice wiekowe

Aby zostać klientem Smart Pożyczka, nie wystarczy być tylko osobą pełnoletnią. Dodatkowo wymaga sięt wieku minimalnego wynoszącego minimalnie 19 lat. Co ciekawe, nie określono górnej granicy wiekowej. Oznacza to, że z usług opisywanej firmy może skorzystać większość studentów i emerytów.

Czy wymagane są jakieś dokumenty?

W regulaminie Smart Pożyczki można przeczytać, że firma nie wymaga od swoich klientów okazywania żadnych dodatkowych zaświadczeń o wysokości uzyskiwanych comiesięcznie dochodów. Nie zwraca się także do pracodawcy z prośbą o potwierdzenie faktu zatrudnienia i jego charakteru.

Rachunki bankowe pożyczkodawcy

Smart Pożyczka posiada swoje konto bankowe w 5 placówkach. Kolejno jest to mBank, Alior Bank, Santander, PKO Bank Polski oraz Millenium Bank. W ten sposób, klient posiadający swój rachunek bankowy w któreś, z wymienionych placówek, ma największe szanse na szybkie uzyskanie przelewu z pożyczką od 19 lat na swoje konto.

Jak szybko pieniądze trafią na konto

Jak już wspomniano wyżej, Smart Pożyczka posiada swoje rachunki u 5 banków, czyli u mBank, Alior Bank, Santander, PKO Bank Polski i Millenium Bank. Mając konto którymś, z tych banków, po pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze trafiają w ciągu nawet kilkunastu minut lub kilku godzin. W przypadku innych banków, czas docierania przelewu może zająć niestety nawet 24 godziny, choć wszystko jest zależne od indywidualnie określanych sesji przychodzących.

Godziny rozpatrywania wniosków

Pracownicy Smart Pożyczka pozostają do dyspozycji nowych i stałych klientów 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku są to godziny od 7:30 rano do 21:00 wieczorem, a w soboty i niedziele godziny od 9:00 rano do 17:00 po południu. Wnioski pożyczkowe składane poza tymi godzinami pracy będą rozpatrywane w ciągu najbliższego dnia roboczego.

Możliwość przedłużenia pożyczki

Dla klientów, u których pojawia się problem z terminową spłatą zobowiązania, Smart Pożyczka przewidziała możliwość przedłużenia terminu spłaty. Jest to usługa płatna, a jej warunki ustala się indywidualnie. Dostępne są 3 formy wydłużenia na 10 dni, 20 dni lub 30 dni (miesiąc).

Sposób weryfikacji

Weryfikacja w Smart Pożyczka odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 grosza, który przelewany jest na konto pożyczkodawcy.

Czym wyróżnia się opisywana firma?

Smart Pożyczka wyróżnia się na tle konkurentów niewątpliwie wyjątkowo rozbudowaną ofertą pożyczkową. W zależności od razu, za którym korzysta się z oferty, można pożyczyć kwotę w wysokości nawet 7000 złotych. Dodatkowo warto docenić jasny i prosty formularz pożyczkowy, a także dostępność konsultantów firmy 7 dni w tygodniu.

Smart Pożyczka – Dane firmy

Smart Pożyczka

Aventus Group Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 200358089
Numer NIP: 9662029390
Numer KRS: 0000355948
Kapitał zakładowy: 1.500.000,00 zł
Adres Firmy: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p. III 15-888 Białystok
Komentarze (0)
Zostaw komentarz

Weź pożyczkę w smart pozyczka