NetCredit pożyczki – opinie klientów i recenzja chwilówki

Co musisz wiedzieć

  • Maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty — do 5000 zł na 30 dni
  • Pierwsza pożyczka – maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty — 3000 zł na 30 dni za darmo
  • Sprawdzane bazy dłużników  BIK, BIG i KRD
  • Granice wiekowe  minimum 20 lat, maksymalnie 70 lat
  • Rachunki bankowe pożyczkodawcy natychmiastowe przelewy BlueMedia — bank nie ma znaczenia
  • Jak szybko pieniądze trafią na konto — mniej niż 10 minut
  • Godziny rozpatrywania wniosków — całą dobę
  • Możliwość przedłużenia pożyczki — jest taka możliwość

Czym jest NetCredit?

NetCredit to międzynarodowa firma pożyczkowa działająca na terenie kilku europejskich państw: Czech, Danii, Rosji, a także Polski. Nad Wisłę firma wkroczyła w 2011 roku, szybko zdobywając sporą popularność wśród klientów firm pożyczkowych. Specjalnością NetCredit są pożyczki krótkoterminowe udzielane w kwotach do 3000 złotych.

Czy pierwsza pożyczka jest darmowa?

NetCredit przewiduje możliwość zaoferowania pierwszej darmowej pożyczki. Jej szczegóły brzmią korzystnie. Pierwszy klient może bowiem otrzymać pożyczkę w wysokości nawet 3000 złotych. Termin spłaty dość typowy dla branży wynosi 30 dni (miesiąc). Warunkiem darmowej pożyczki jest oczywiście terminowa spłata.

Pierwsza pożyczka — maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Jak już wyżej wspomniano, NetCredit oferuje możliwość pierwszej pożyczki w wysokości od 300 złotych do 3000 złotych. W zamian za ten przywilej przewidziany jest jednak krótszy okres spłaty. Dla pierwszych klientów wynosi on nie więcej, niż 30 dni (miesiąc), choć istnieje płatna możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

Maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Jeżeli zostaniemy drugim lub kolejnym klientem NetCredit, wówczas przysługuje nam wyższa kwota maksymalna pożyczki oraz dłuższy termin spłaty. Możemy uzyskać od 3000 złotych do nawet 5000 złotych pożyczki. Termin spłaty pozostaje bez zmian wynosi od 14 (2 tygodnie) do 30 dni (miesiąc).  Dochodzą też, rzecz jasna, naturalne koszty pożyczki w postaci odsetek i prowizji.

Dla 4000 złotych pożyczonych na 30 dni (miesiąc), dodatkowy koszt zobowiązania wyniesie 1131,60 złotych. Łącznie zatem będziemy mieli do zapłacenia 4131,60 złotych

Sprawdzane bazy dłużników

Firma NetCredit pamięta oczywiście o weryfikacji historii finansowej i zdolności kredytowej w bazach dłużników. W przypadku omawianej firmy kontroli poddawane są Biuro Informacji Gospodarczej (BIG), Biuro Informacji Kredytowej (BIK) oraz Krajowy Rejestr Dłużników (KRD). Jeżeli dane klienta pojawią się w którymś z rejestrów wykazując negatywną historię wówczas może pojawić się problem z uzyskaniem pożyczki. Wśród czynników składających się na negatywną historię finansową można wymienić m.in. nieterminowe spłaty dowolnych zobowiązań (rachunki za energię) czy innych, zaciągniętych w przeszłości chwilówek.

Granice wiekowe

Aby uzyskać pożyczkę w NetCredit, konieczna jest pełnoletniość musimy być w wieku co najmniej 20 lata. Górna granica wynosi 70 lat, co oznacza, że rozpiętość wiekowa klientów firmy może być całkiem spora.

Czy wymagane są jakieś dokumenty?

Firma nie wymaga od swoich pierwszych klientów żadnych dokumentów potwierdzających charakter i fakt posiadania zatrudnienia, a także zaświadczeń o wysokości i tytule comiesięcznie uzyskiwanych dochodów.

Rachunki bankowe pożyczkodawcy

NetCredit stosuje popularną i wyjątkowo komfortową technologię BlueMedia. Jej działanie polega na tym, że niezależnie od rachunku bankowego pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy, przelew wysyłany jest automatycznie. Trafia on na konto klienta do 15 minut, niezależnie od pory dnia i dnia tygodnia może to być nawet w weekend lub w środku nocy. Nie musimy się zatem sugerować sesjami przychodzącymi i współpracą międzybankową pieniądze przyjdą najszybciej, jak jest to możliwe.

Jak szybko pieniądze trafią na konto

Z racji działania wspomnianego wyżej systemu BlueMedia, pieniądze są błyskawicznie wysyłane na nasz rachunek bankowy. Niezależnie od pory dnia, nocy lub tygodnia trafiają one na konto zazwyczaj nie później, niż w ciągu kilkunastu minut.

Godziny rozpatrywania wniosków

NetCredit, w podobnym stopniu co Credilo, za cel stawia sobie maksymalne uproszczenie i skrócenie procedury uzyskiwania pożyczki. Z tego względu proces ten odbywa się całkowicie w sferze online, a weryfikacja potencjalnego klienta odbywa się elektronicznie za pomocą konkretnych algorytmów. Automatycznie zostaje wydana decyzja pożyczkowa, a pieniądze trafiają na konto nie później, niż w kilkanaście minut. Innymi słowy,  czas rozpatrywania wniosków w NetCredit to 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Możliwość przedłużenia pożyczki

Dla klientów, którzy nie będą w stanie spłacić zobowiązania na czas, NetCredit przewidziała pomocną usługę. Polega ono na przedłużeniu terminu spłaty pożyczki, przez co zyskujemy dodatkowy czas na spłacenie zobowiązania. Usługa ta jest oczywiście płatna, a jej wysokość zależy od kwoty naszego zobowiązania.

Sposób weryfikacji

Weryfikacja w NetCredit odbywa się za pomocą popularnego w branży pożyczkowej przelewu weryfikacyjnego. Na podany przez pożyczkodawcę numer konta bankowego kierujemy przelew o symbolicznej wysokości 1 złotego. Jeśli nie pojawią się wątpliwości, kwota ta zostanie nam szybko zwrócona, a droga do uzyskania pożyczki będzie już prosta.

Czym wyróżnia się opisywana firma?

NetCredit stara się przyciągnąć nowych klientów poprzez oferowanie łatwych do uzyskania pożyczek. Podstawowy element to oczywiście pierwsza darmowa pożyczka, a do innych atutów firmy należy m.in. możliwość refinansowania pożyczki, dostępność usług firmy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, a także stosowanie nowoczesnej technologii czyniącej proces ubiegania się o pożyczkę szybszym i wygodniejszym. Mowa oczywiście o BlueMedia, które pozwala nam uzyskać potrzebne pieniądze błyskawicznie  niezależnie od pory. Dla osób potrzebujących szybkich pieniędzy na pilny wydatek, może być to niebagatelna zaleta.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *