Credilo pożyczki – opinie klientów i recenzja chwilówki

Co musisz wiedzieć

  • Maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty — do 1600 zł na 30 dni
  • Pierwsza pożyczka – maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty — 2500 zł na 60 dni
  • Sprawdzane bazy dłużników  BIK, BIG, KRD, ERiF
  • Granice wiekowe  minimum 22 lata, maksymalnie 75 lat
  • Rachunki bankowe pożyczkodawcy natychmiastowe przelewy BlueMedia — bank nie ma znaczenia
  • Jak szybko pieniądze trafią na konto — w mniej niż 10 minut
  • Godziny rozpatrywania wniosków — 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Możliwość przedłużenia pożyczki — istnieje, na 30 dni i tylko raz

Czym jest Credilo?

Credilo to dynamicznie rozwijająca się firma pożyczkowa skupiona na udzielaniu pożyczek – chwilówek. Charakteryzują je niewielkie kwoty, 30-dniowy (miesięczny) termin spłaty oraz proces udzielania pożyczki odbywający się całkowicie w internecie. Celem firmy należącej do polskiej spółki Fintredo Financial Technology z Warszawy jest oferowanie pożyczek, które można uzyskać w błyskawicznym tempie. Jeżeli poszukujemy gotówki na ograniczenie kosztowny pilny wydatek warto zapoznać się z ofertą opisywanej firmy.

Czy pierwsza pożyczka jest darmowa?

Niestety, Credilo nie przewiduje oferty pierwszej darmowej pożyczki. Koszty dla pierwszych klientów są jednak relatywnie niewielkie. Przykładowo jeśli wypożyczymy kwotę 1000 złotych na 30 dni, wówczas poniesiemy dodatkowe koszty wynoszące 200 złotych. Wypożyczając z kolei maksymalną dopuszczoną kwotę na pierwsze świadczenie, 1600 złotych, poniesiemy koszt 360 złotych odsetek. Firma chwali się, że to najniższe wartości na rynku.

Pierwsza pożyczka — maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Jak już wyżej wspomniano, pierwsza pożyczka w Credilo może być zaciągnięta na maksymalnie 30 dni (miesiąc). Jej wysokość to nie więcej, niż 1600 złotych, a do kwoty pożyczki doliczone są jeszcze jej koszty. Maksymalnie wyniosą one dodatkowo 360 złotych.

Maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Dla drugich i kolejnych klientów firmy przewidziano, rzecz jasna, większe kwoty pożyczek. Mogą oni pożyczyć maksymalnie 2500 złotych. Maksymalny termin wynosi bez zmian, nie więcej niż 30 dni, czyli miesiąc. Dodatkowe koszty również są wyliczane według tego samego algorytmu.

Sprawdzane bazy dłużników

Credilo, weryfikując swojego każdego nowego klienta, korzysta ze standardowej weryfikacji historii finansowej i kredytowej. Sprawdzane jest Biuro Informacji Kredytowej (BIK) i Biuro Informacji Gospodarczej (BIG). Ponadto, weryfikowany jest także Krajowy Rejestr Dłużników (KRD) oraz ERIF.

Granice wiekowe

Aby uzyskać pożyczkę w Halo Pożyczce, konieczna jest pełnoletniość musimy być w wieku co najmniej 22 lata. Górna granica wynosi 78 lat, co oznacza, że rozpiętość wiekowa klientów firmy może być całkiem spora.

Czy wymagane są jakieś dokumenty?

Firma nie wymaga żadnych dokumentów potwierdzających charakter i fakt posiadania zatrudnienia, a także zaświadczeń o wysokości i tytule comiesięcznie uzyskiwanych dochodów.

Rachunki bankowe pożyczkodawcy

Credilo stosuje popularną i wyjątkowo komfortową technologię BlueMedia. Jej działanie polega na tym, że niezależnie od rachunku bankowego pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy, przelew wysyłany jest automatycznie. Trafia on na konto klienta do 15 minut, niezależnie od pory dnia i dnia tygodnia może to być nawet w weekend lub w środku nocy. Nie musimy się zatem sugerować sesjami przychodzącymi i współpracą międzybankową pieniądze przyjdą najszybciej, jak jest to możliwe.

Jak szybko pieniądze trafią na konto

Z racji działania wspomnianego wyżej systemu BlueMedia, pieniądze zostaną błyskawicznie wysyła się na nasz rachunek bankowy. Niezależnie od pory dnia, nocy lub tygodnia trafiają one na konto zazwyczaj nie później, niż w ciągu kilkunastu minut.

Godziny rozpatrywania wniosków

Credilo, w podobnym stopniu co Szybka Gotówka, za cel stawia sobie maksymalne uproszczenie i skrócenie procedury uzyskiwania pożyczki. Z tego względu proces ten odbywa się całkowicie w sferze online, a weryfikacja potencjalnego klienta odbywa się elektronicznie za pomocą konkretnych algorytmów. Automatycznie zostaje wydana decyzja pożyczkowa, a pieniądze trafiają na konto nie później, niż w kilkanaście minut. Innymi słowy,  czas rozpatrywania wniosków w Credilo to 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Możliwość przedłużenia pożyczki

Opisywana firma przewiduje możliwość odroczenia terminu spłaty pożyczki. Ubiegając się za pomocą strony internetowej o refinansowanie, wnioskujemy o dodatkowe 30 dni na spłatę pożyczki. Należy pamiętać, że z usługi tej skorzystać można tylko raz. Ponadto, pożyczkodawca dolicza do niej dodatkową, dostosowaną do wysokości pożyczki, opłatę.

Sposób weryfikacji

Credilo przewiduje aż dwa sposoby na weryfikację wprowadzonych przez nas danych. Jedna to przelew weryfikacyjny. Wysokość to 1 grosz i należy go przesłać rachunek bankowy na podany numer konta. Druga możliwość to weryfikacja przez wygodną i bezpieczną aplikację Instantor. Weryfikuje ona naszą zdolnośc finansową sprawdzając historię wydatków na naszym koncie bankowym. Odbywa się to sprawnie i bez zbędnych formalności.

Czym wyróżnia się opisywana firma?

Credilo to firma, która charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi kwotami pożyczek na krótki czas. To oferta kierowana do ludzi, którzy szukają niewielkiej ilości pieniędzy na niewiele dni, aby pokryć koszty pilnego wydatku. Do niewątpliwych zalet firmy należy przejrzyście opisana oferta, możliwość odroczenia terminu spłaty i przede wszystkim błyskawiczny czas uzyskiwania pożyczki. Przyczyniają się do tego niewątpliwie godziny pracy firmy, a także korzystanie z nowoczesnej i wygodnej usługi BlueMedia, która gwarantuje szybkie dotarcie świadczenia na konto bankowe pożyczkobiorcy.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *