Pożyczka Plus – opinie klientów i recenzja chwilówki

Promocja NIE
Treść promocji Pierwsza pożyczka do 3 000 zł ZA DARMO oraz Konkurs – wygraj iPhone 13!
Okres spłaty 10 - 45 dni
Nasza ocena 5
Prowizja 15,49%
Kwota 200 - 15 000 zł
Sposób weryfikacji Kontomatik
Metoda wypłaty przelew na konto
RRSO 0 %
Oprocentowanie 7,20 %
Maks. pierwsza pożyczka 200 - 3 000 zł
Godziny pracy w sobotę 09:00-17:00
Maks. kolejna pożyczka 15000 zł
Status osoby fizycznej NIE
Pierwsza pożyczka gratis NIE
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 73 lat
Konto w banku NIE
Adres e-mail NIE
Telefon komórkowy NIE
Zameldowanie NIE
Zaświadczenie o zarobkach NIE
Czas wypłaty 15 minut

Reprezentatywny przykład pożyczki internetowej na dzień 01.07.2021 r.: Opłata rejestracyjna wynosi 0.01 zł. Dla przykładowej pierwszej i kolejnej pożyczki na standardowych warunkach udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.pozyczkaplus.pl oraz przez telefon na kwotę 1 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 1913,99%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 7,2%, całkowity koszt 279,92 zł, w tym Prowizja 274 zł i odsetki kapitałowe 5,92 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1 279,92 zł według stanu na dzień 01.07.2021 Dla pierwszej pożyczki na warunkach promocyjnych „Pierwsza pożyczka za darmo” na kwotę 1 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł i odsetki kapitałowe 0 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1 000 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Pożyczkodawcy udzielają pożyczek na warunkach Promocyjnych, w tym pożyczek darmowych oraz z rabatem, zgodnie z warunkami ustalanymi w Regulaminach Promocji. Promocja obowiązuje pod warunkiem terminowej spłaty pożyczki. Pożyczkodawcy posiadają również ofertę pożyczki na 61 dni za pośrednictwem strony internetowej www.plus61.pl

Pożyczka Plus – opinia ekspertów

Potencjalni pożyczkobiorcy zainteresowani ubieganiem się o wsparcie finansowe w firmie Pożyczka Plus, chętnie poszukują w sieci informacji o wrażeniach ich dotychczasowych konsumentów. Pomóc ma w tym fraza „Pożyczka Plus opinie”. Osoby, które skorzystały już usług tej firmy, chwalą ją za krótki czas, w jakim uzyskują środki, a także możliwość uzyskania pożyczki w 100% online, bez wychodzenia z domu. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu.

Pożyczka Plus młoda firma pożyczkowa w Polsce

Pożyczka Plus to kolejny pożyczkodawca należący do młodego, polskiego koncernu finansowego Aventus Group. Ta działająca od 2014 roku spółka ma międzynarodowy zasięg m.in. Mołdawia, Czechy, Litwa, Łotwa czy Kazachstan. Na polskim rynku,  do tego samego koncernu należy jeszcze chociażby Smart Pożyczka. Opisywany pożyczkodawca koncentruje się w swojej ofercie na pożyczkach krótkoterminowych, choć parametry oferty są dość niestandardowe i odbiegają od tych, które stosuje większość konkurencyjnych firm pożyczkowych.

Czy pierwsza pożyczka w Pożyczka Plus jest darmowa?

Każda osoba, która korzysta po raz pierwszy z usług Pożyczka Plus, objęta jest ofertą darmowej pożyczki jest się zwolnionym z obowiązku zwrócenia pełnej kwoty pożyczki wraz z przewidzianą prowizją oraz odsetkami.  Nowi pożyczkobiorcy mogą pożyczyć od minimalnych 200 złotych do 2000 złotych w górnej granicy.

pożyczka plus opinie

Pierwsza pożyczka — warunki oferty

Jak już wspomniano wyżej, dla nowych klientów przewidziano następujące kwoty pożyczek: od 200 złotych w dolnej granicy do 2000 złotych w granicy górnej. Pierwsi klienci Pożyczka Plus nie mają do dyspozycji pełnego przewidzianego okresu spłaty. Minimalnie jest to 5 dni, jednak maksymalnie najwyżej 30 dni, czyli miesiąc. Przypominamy pierwsza pożyczka jest w pełni darmowa, nie zawierając w sobie odsetek oraz prowizji.

WNIOSEK O POŻYCZKĘ W POŻYCZKA PLUS

Maksymalna kwota oraz okres spłaty

Przechodząc do drugich i dalszych klientów firmy, oferta nadal nie jest jednorodna, wzorem bratniego Smart Pożyczka. Minimalnie jest to wprawdzie zawsze 200 złotych, jednak dalej ofertę ściśle zróżnicowano w kwestii maksymalnej kwoty. Określono klientów, którzy korzystają z usług Pożyczka Plus po raz: drugi, trzeci, czwarty, piąty, szósty, siódmy, ósmy i dziewiąty Innymi słowy, dopiero za dziewiątym razem można tutaj pożyczyć pełną dopuszczalną kwotę 8000 złotych.

Inny, w zależności od niektórych taryf, jest także maksymalny termin spłaty. Minimalnie jest to standardowe 5 dni, a maksymalne pułapy przedstawiamy w poniższych podpunktach.

 1. Drudzy klienci maksymalnie 2500 złotych na 30 dni.
 2. Trzeci klienci maksymalnie 3000 złotych na 45 dni.
 3. Czwarci klienci — maksymalnie 3500 złotych na 45 dni.
 4. Piąci klienci maksymalnie 4000 złotych na 45 dni.
 5. Szóści klienci — maksymalnie 5000 złotych na 45 dni.
 6. Siódmi klienci maksymalnie 6000 złotych na 45 dni.
 7. Ósmi klienci maksymalnie 7000 złotych na 45 dni.
 8. Dziewiąci klienci — maksymalnie 8000 złotych na 45 dni.

Przykładowe koszty wynoszą w Pożyczka Plus przedstawiamy na poniższym, reprezentatywnym przykładzie.

 • Pożyczając przy drugiej pożyczce 2500 złotych na 30 dni, doliczany jest koszt pożyczki w wysokości 706, 55 złotego wraz z RRSO 1966,3%.
  Łącznie należy zatem zwrócić kwotę 3206,55 złotego.

Bazy dłużników sprawdzane przez Pożyczka Plus

Każdy klient Pożyczka Plus, podczas składania wniosku pożyczkowego, jest poddawany weryfikacji w bazach dłużników i rejestrach finansowych. Celem jest określenie zdolności kredytowej i historii finansowej. Opisywana firma sprawdza Biuro Informacji Kredytowej (BIK), Biuro Informacji Gospodarczej (BIG), ERiF oraz Krajowy Rejestr Dłużników (KRD).

Wiek pożyczkobiorców

Aby zostać klientem Pożyczka Plus, nie jest wymagane jedynie bycie osobą pełnoletnią. Ponadto, należy mieć ukończone 21 lat, a także nie być starszym niż 73 lata. Oferta jest w ten sposób kierowana do większości osób na studiach, rencistów, a także sporej części emerytów.

Czy Pożyczka Plus wymaga dodatkowych dokumentów?

Na stronie internetowej Pożyczka Plus bez problemu można znaleźć deklarację, że firma nie wymaga okazywania zaświadczeń o uzyskiwanych comiesięcznie zarobkach, a także nie prosi o udokumentowanie faktu posiadania zatrudnienia.

Jakie rachunki bankowe posiada Pożyczka Plus?

Pożyczka Plus posiada swoje rachunki bankowe w 5 placówkach. Jest to kolejno Bank Pekao, PKO Bank Polski, Santander, Alior Bank oraz Millenium Bank. Klient, który posiada swoje konto w którymś, z wymienionych banków, ma szanse na najszybszy przelew przydzielonej kwoty pożyczki.

Jak szybko pieniądze trafią na konto klienta ?

Jak już wspomniano wyżej, klienci posiadający rachunki w Bank Pekao, PKO Banku Polskim, Santander, Alior Banku oraz Millenium Banku, mają szanse na najszybsze otrzymanie gotówki. Może to zając nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt minut, w zależności od sesji przychodzących. Osoby, które mają konto w innych placówkach, muszą się liczyć z dłuższym czasem na przelew nawet do 24 godzin, choć i tutaj nie ma reguły, bo wszystko jest zależne od sesji.

Godziny weryfikacji wniosków w Pożyczka Plus

Pracownicy Pożyczka Plus pozostają do dyspozycji swoich klientów aż 7 dni  w tygodniu. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku, firma pracuje od 7:30 rano do 21:00 wieczorem. Z kolei w weekendy, soboty i niedziele, godziny pracy zaczynają się o 9:00 rano, a kończą o 17:00 po południu. Wnioski klientów składane poza wymienionymi godzinami pracy, będą rozpatrywane kolejnego dnia pracy.

Czy Pożyczka Plus daje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki ?

Pożyczka Plus przewiduje możliwość przedłużenia terminu spłaty, jeśli u klienta pojawi się problem z terminowym uregulowaniem zobowiązania. Za dokonaniem odpowiedniej opłaty, może to być dodatkowe 30 dni, czyli miesiąc.

Sposób weryfikacji pożyczkobiorców

Dla wygody, Pożyczka Plus przewidziała dwa sposoby na dokonanie weryfikacji. Jeden to wykonanie przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 grosza na konto pożyczkodawcy, a druga to aplikacja Kontomatik. W szybki i bezpieczny sposób sprawdza ona historię transakcji na rachunku bankowym.

Czym wyróżnia się Pożyczka Plus?

Pożyczka Plus, podobnie jak brania Smart Pożyczka, to firma wyróżniająca się dość niestandardowo skonstruowaną ofertą. Oryginalne jest zróżnicowanie maksymalnych kwot pożyczek i terminów spłaty dla klientów, którzy korzystają między 2 a 9 razem. Maksymalna kwota jest jednak wyróżnikiem wynosi spore jak na pożyczkodawcę krótkoterminowego, 8000 złotych. Warto docenić długie godziny pracy (7 dni w tygodniu, w dni powszednie do 21), a także dwa sposoby na dokonanie weryfikacji.

Pożyczka Plus – Dane firmy

Pożyczka plus

Aventus Group Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 200358089
Numer NIP: 9662029390
Numer KRS: 0000355948
Adres Firmy: ul.Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2B p.III
15-888 Białystok
4/5 - (37 votes)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz

Sprawdź ofertę Pożyczka Plus