Pożyczka Plus – opinie klientów i recenzja

Treść promocji Pierwsza pożyczka do 3 000 zł ZA DARMO - RRSO 0%, a do 5 000 zł z RABATEM -50%
Promocja Tak
RRSO 0 %
Okres spłaty 10 - 45 dni
Nasza ocena 5
Prowizja 15,49%
Kwota 200 - 15 000 zł
Sposób weryfikacji Kontomatik
Metoda wypłaty przelew na konto
Oprocentowanie 7,20 %
Maks. pierwsza pożyczka 200 - 3 000 zł
Godziny pracy w sobotę 09:00-17:00
Maks. kolejna pożyczka 15000 zł
Status osoby fizycznej Tak
Pierwsza pożyczka gratis Tak
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 73 lat
Konto w banku Tak
Adres e-mail Tak
Telefon komórkowy Tak
Zameldowanie Tak
Zaświadczenie o zarobkach Nie
Czas wypłaty od 15 minut

Reprezentatywny przykład pożyczki internetowej udzielanej przez ARENA Finance Sp. z o.o. na dzień 01.07.2022 r.: Opłata rejestracyjna wynosi 0.01 zł. Dla przykładowej pierwszej i kolejnej pożyczki na standardowych warunkach udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.pozyczkaplus.pl oraz przez telefon na kwotę 1 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 2056,86%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 16%, całkowity koszt 287,15 zł, w tym Prowizja 274 zł i odsetki kapitałowe 13,15 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1287,15 zł według stanu na dzień 01.05.2022. Dla pierwszej pożyczki na warunkach promocyjnych „Pierwsza pożyczka za darmo” na kwotę 1 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł i odsetki kapitałowe 0 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1 000 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Pożyczkodawcy udzielają pożyczek na warunkach Promocyjnych, w tym pożyczek darmowych oraz z rabatem, zgodnie z warunkami ustalanymi w Regulaminach Promocji. Promocja obowiązuje pod warunkiem terminowej spłaty pożyczki. Pożyczkodawcy posiadają również ofertę pożyczki na 61 dni za pośrednictwem strony internetowej www.plus61.pl

Pożyczka Plus to nowoczesna firma pozabankowa należąca do białostockiej spółki, Aventus Group. Wyróżnia się nieszablonowym podejściem do popularnych chwilówek. W przeciwieństwie do przeciętnej pożyczki internetowej, udzielanej w konkurencyjnych firmach, uzyskamy tu dłuższy maksymalny termin spłaty.

Ponadto, przewidziana została także promocja skierowana do nowych klientów. Jeżeli spłata zobowiązania odbędzie się w wyznaczonym terminie, Pożyczka Plus obiecuje, że pierwsza pożyczka będzie całkowicie darmowa. Tyle teorii. Teraz odpowiadamy na wszystkie ważne pytania dotyczące oferty tej firmy.

Jak wygląda oferta pożyczek w firmie Pożyczka Plus?

Pożyczka Plus koncentruje się na konkurencyjnej ofercie skrojonej na różne potrzeby. W czasie gdy pożyczkodawcy udzielają pożyczek krótkoterminowych zazwyczaj do 30 dni, tutaj okres finansowania można wydłużyć nawet do 40 dni.

Wszystko to dostępne w 100% online, przy pomocy intuicyjnie zaprojektowanej strony internetowej, która ma być udanym uzupełnieniem do całego procesu pożyczania. Ten według deklaracji Pożyczka Plus jest ekspresowy dzięki rozpatrywaniu wniosków we wszystkie dni tygodnia.

Parametry pożyczek są bardzo zróżnicowane, nie tylko pod kątem kwot, ale i promocji – w tym pożyczek darmowych. Firma ta zdecydowanie wie, jak zrobić pierwsze dobre wrażenie.

pożyczka plus opinie

Wnioskowanie o pożyczkę w Pożyczka Plus krok po kroku

Aby wziąć pożyczkę w Pożyczka Plus, niezbędne będzie przejście przez kilka kroków za pośrednictwem strony internetowej. Prześwietlamy wszystkie etapy i podpowiadamy, na co należy się przygotować, aby wniosek został rozpatrzony jak najszybciej.

 1. Wchodząc na stronę pozyczkaplus.pl, pierwszym krokiem jest ustalenie kwoty pożyczki, a następnie dobranie optymalnego terminu spłaty pożyczki. Możliwe jest to za pomocą wygodnego suwaka. Pamiętajmy! Kwotę pożyczki ograniczono do 3000 złotych dla nowych klientów, a kolejne pożyczki mogą być pięciokrotnie większe.
 2. Należy wybrać przycisk „weź pożyczkę”, po czym zostaniemy skierowani do formularza. Na początek należy dokonać szybkiej rejestracji konta, które później pozwoli nam na wygodne monitorowanie m.in. terminu spłaty pożyczki. Podajemy numer telefonu oraz adres e-mail.
 3. Po otrzymaniu kodu SMS należy go wstukać i przejść do formularza, w którym podajemy m.in. swoje dane osobowe, informacje o dochodach i dane do weryfikacji. To dzięki nim jest możliwe potencjalne przyznanie pożyczki.
 4. Klient może potwierdzić swoją tożsamość za pośrednictwem zalogowania się do bankowości elektronicznej. Potwierdzi w ten sposób, że jako osoba wnioskująca o pożyczkę jest posiadaczem danych osobowych, które podane zostały we wniosku. To ważny krok dla bezpieczeństwa naszych danych.
 5. Po przejściu weryfikacji tożsamości i zdolności kredytowej, Pożyczka Plus wysyła SMS-em informację o decyzji i przedstawia klientowi ofertę pożyczki. Akceptując ją, środki wypłacane są prosto na wskazany rachunek bankowy.

Wymagania stawiane klientom w Pożyczka Plus

Pora zwrócić uwagę na warunki udzielenia pożyczki w Pożyczka Plus. W tym celu, wystarczy zajrzeć do zakładki „jak to działa”, w której firma przedstawia wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu.

 • Każdy klient musi być osobą pełnoletnią, nie przekraczając też górnej granicy 73 lat.
 • Do wniosku potrzebny jest dowód osobisty.
 • Należy posiadać numer telefonu komórkowego, osobiste konto bankowe oraz pocztę e-mail.
 • Do tego, każdy klient musi posiadać zdolność kredytową i pozytywnie przejść proces weryfikacji danych.
 • Do otrzymania pożyczki konieczna jest też rejestracja konta użytkownika, której dokonujemy w pierwszym etapie wnioskowania.

Jakie bazy sprawdza firma?

Zawsze przy przyznaniu pożyczki przeprowadzana jest m.in. weryfikacja w bazach dłużników. Tradycyjnie już dla firm oferujących pożyczki internetowe, wszystkie sprawdzane bazy poznamy we wzorze umowy pożyczki. Ten dostępny jest w stopce, na stronie internetowej.

 • Pożyczka Plus sprawdza wszystkie biura informacji gospodarczej.
 • Kolejno, są to: BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów (KRD) oraz Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej (KBIG).
 • Ponadto, dane sprawdzone zostaną jeszcze w Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej (PWIP).

Warto zaznaczyć, że Pożyczka Plus nie pobiera danych nie tylko w ERIF, ale i Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Zatem jest to jedna z niewielu firm u której znajdziemy pożyczki online bez BIK.

Wysokość pożyczki, termin spłaty i koszty

Aby poznać dostępne wysokości udzielanej kwoty pożyczki, warto sprawdzić informacje zawarte w kalkulatorze pożyczkowym na stronie głównej. Poznamy w ten sposób także to, ile wynosi maksymalna kwota pożyczki w Pożyczka Plus.

Oferta dla nowych klientów.

 • Kwota pożyczki: minimalna wysokość pożyczki wynieść może już 200 złotych. Powiększać można ją co kolejne 100 złotych, aż do maksymalnej kwoty dla pożyczających pierwszy raz – 3000 złotych.
 • Termin spłaty: pożyczyć można minimalnie na 10 dni, z kolei maksymalny okres kredytowania to nawet 45 dni – czyli półtora miesiąca.

Oferta dla stałych klientów.

 • Kwota pożyczki: w czasie gdy minimalna kwota finansowania to stałe 200 złotych, tak w przypadku kolejnej pożyczki maksymalna kwota wynieść może nawet 15 000 złotych.
 • Termin spłaty: w przypadku pożyczających drugi i kolejny raz, bez zmian pozostaje okres kredytowania. Ponownie wynosi on od 10 do maksymalnie 45 dni.

Koszty pożyczki – reprezentatywny przykład.

 • Kwota pożyczki: 8000 złotych.
 • Termin spłaty: 45 dni.
 • Opłaty: 2452,81 złotych.
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RSSO): 775,08 %.
 • Całkowita kwota do spłaty: 10 452,81 złotych.

Przy podanych założeniach, całkowita kwota pożyczki zawiera w sobie wszystkie opłaty. Stała roczna stopa oprocentowania RSO obowiązuje na warunkach standardowych – jak podaje firma w formularzu informacyjnym, zmienna uzależniona jest od stopy referencyjnej NBP art. 359 § 2(1) KC.

Warto przypomnieć o ofercie pożyczki 0% RRSO, oferowanej dla każdego nowego klienta pożyczającego pierwszy raz. Oferta ta wiąże się z jednym zastrzeżeniem – terminowej spłaty.

Czy pierwsza pożyczka w Pożyczka Plus jest darmowa?

Pierwsza pożyczka, choć dostępna przy nieco niższej kwocie maksymalnej, to rozwiązanie bardzo atrakcyjne – zawiera w sobie bowiem specjalną promocję. Jakie są zasady uzyskania pierwszej darmowej pożyczki?

 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0% dla nowych klientów
 • Promocja obowiązuje pod warunkiem terminowej spłaty pożyczki.
 • Kwota darmowej pierwszej pożyczki wynosi maksymalnie 3000 złotych.
 • W zamian za terminową spłatę, klient Pożyczka plus kolejną pożyczkę otrzymuje na większą maksymalną kwotę – do 15 000 złotych.

Co w sytuacji niespłacenia pożyczki na czas?

Pożyczkodawcy posiadają różne zasady postępowania w przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki. Pożyczka Plus należy jednak do tego grona firm, które w razie komplikacji wyciągają do pożyczającego pomocną dłoń.

Jakie są zasady refinansowania pożyczki?

 • Z refinansowania skorzystać można już po upływie pierwszego dnia przeterminowania pożyczki.
 • Okres spłaty w przypadku refinansowania pożyczki jest znacznie wydłużany, pozwalając spłacić dotychczasowe zobowiązanie i regulować je w formie atrakcyjnych, niewygórowanych rat.
 • Usługa refinansowania w Pożyczka Plus odbywa się we współpracy z partnerem, a o szczegółach tej usługi poinformowani zostaniemy przez biuro obsługi klienta.
 • Przewidując pojawienie się kłopotów z terminową spłatą pożyczki, warto zawczasu skontaktować się z pożyczkodawcą i przedstawić swoją sytuację.

Godziny pracy i czas oczekiwania na decyzję oraz przelew

Jednym z wyróżników firmy Pożyczka Plus jest stosunkowo elastyczna dostępność biura obsługi klienta. To pozostaje do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Godziny pracy ulegają oczywiście zmianie w przypadku dni weekendowych, jednak wciąż – w tym czasie dostępność tego typu usług jest zwykle znacznie ograniczona.

Co ciekawe, czas wydawania decyzji nie jest skorelowany z godzinami pracy – firma deklaruje na swojej stronie, że decyzje wydawane są całodobowo. O decyzji dowiemy się za pośrednictwem SMS-a. Szybkość wydawania decyzji uzależniona jest od kolejności zgłoszeń, a klient może sam wpłynąć na przyśpieszenie weryfikacji dzięki potwierdzeniu tożsamości. Jak wspomniano już wyżej, odbywa się to poprzez zalogowanie się do bankowości elektronicznej.


Dane kontaktowe

Telefon kontaktowy: 85 871 00 52

Poczta e-mail: info@pozyczkaplus.pl

Godziny pracy biura obsługi klienta: pon.-pt.: 8:00-20:00; sb.: 8:00-18:00; nd.: 9:00-17:00

Dane firmy Pożyczka Plus

Pożyczka plus

Aventus Group Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 200358089
Numer NIP: 9662029390
Numer KRS: 0000355948
Adres Firmy: ul.Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2B p.III
15-888 Białystok
4/5 - (40 votes)
Opinie klientów o Pożyczka Plus (0)
Dodaj opinię

Sprawdź ofertę Pożyczka Plus