Pożyczka Dziesiątka – opinie klientów i recenzja

Pożyczka Dziesiątka opinie naszych specjalistów branży finansowej

pozyczka dziesiatka finanse logo

Firmy zajmujące się usługami pożyczkowymi od lat odnajdują się w przestrzeni internetu jak ryba w wodzie. W sieci w zasięgu ręki, bez potrzeby wychodzenia z domu i angażowania nadmiaru czasu, sprawdzić można nie tylko bieżącą ofertę rynkową, ale i bliżej przyjrzeć się temu, co konkretny pożyczkodawca ma dla nas do zaoferowania. Poza informacjami z pierwszej ręki warto też często sprawdzić opinie klientów o ofercie.

Dlaczego ma to takie znaczenie? W ten sposób możemy zestawić swoje wrażenia z tym, jak dotychczasowi pożyczkobiorcy oceniają uzyskane usługi. Pożyczka Dziesiątka zbiera dobre oceny przede wszystkim za przejrzysty proces wnioskowania o wsparcie finansowe, a także przyjazną obsługę pomagającą w sprawnym przeprowadzeniu procesu pożyczkowego. Te atuty stanowią o sile oferty Pożyczki Dziesiątki.

Pożyczka Dziesiątka – konkurencyjny pożyczkodawca na polskim rynku?

Z początkami sięgającymi 2001 roku, Pożyczka Dziesiątka to jedna z najstarszych i najdłużej działających firm pozabankowych specjalizujących się w udzielaniu pożyczek konsumenckich. Swoje usługi realizuje zarówno w obszarze internetu, umożliwiając szybkie złożenie wniosku przy pomocy komputera lub smartfona, jak i za pomocą wiadomości SMS lub tradycyjnego połączenia telefonicznego.

Za marką Dziesiątka stoi spółka Dziesiątka Finanse, która w początkowym okresie działalności zarejestrowana była w Poznaniu z adresem pocztowym w Gnieźnie. Z czasem zdecydowano się jednak na relokację do polskiego centrum biznesowego, stołecznej Warszawy, gdzie Dziesiątka Finanse sp. z o.o. posiada swoją centralę do dziś. Nie oznacza to jednak, że mamy do czynienia z firmą scentralizowaną – jest wręcz przeciwnie.

Swoje usługi firma oferuje także w wymiarze regionalnym, obsługując każde z 16 polskich województw. W razie wyrażenia chęci przez klienta Pożyczka Dziesiątka bowiem nie tylko przekazuje środki przelewem na konto bankowe, ale i umożliwia dostarczenie pieniędzy w formie „żywej” gotówki przez konsultanta na wskazany adres zamieszkania. Takie elastyczne usługi wiążą się z intensywnym rozwojem, jaki przypadł w 2018 roku w związku z dołączeniem Dziesiątka Finanse do grupy kapitałowej Credit Royal. Dziś to jedna z najbardziej ambitnych firm pozabankowych w Polsce.

Pożyczka Dziesiątka opinie

Oferty Pożyczki Dziesiątki. Dla kogo to dobre rozwiązanie?

Oferta pożyczkowa w Pożyczka Dziesiątka skierowana jest do każdego, kto tworzy grupę osób fizycznych, czyli inaczej – konsumentów. Środki można zaciągnąć na wspomniane wcześniej trzy dostępne sposoby, przeznaczając je na realizację dowolnego konsumenckiego wydatku. Choć przedstawiona firma oferuje pożyczki ratalne, to jednak specyficzna konstrukcja oferty odróżnia ją istotnie od konkurencji na tym polu.

Dostępne zakresy kwot przypominają bowiem bardziej chwilówki, za to sposób spłaty w formie cotygodniowo regulowanych rat motywuje nas do dyscypliny w gromadzeniu i zwracaniu kolejnych rat. Umożliwia to jednak i rozłożenie nawet niewielkich kwot na jeszcze drobniejsze raty, powodując w efekcie, że spłata pożyczki nie wpływa negatywnie na nasze osobiste finanse.

Co za tym idzie – Pożyczka Dziesiątka może być dobrym rozwiązaniem na pokrycie kosztownych, lecz nie tak wygórowanych wydatków jak choćby np. remont generalny mieszkania czy zakup nowego samochodu. Doskonale sprawdzi się w obliczu chęci wymiany sprzętu AGD, remontu pokoju, oczekiwanego wyjazdu urlopowego lub naprawy samochodu u mechanika.

Dostępne oferty pożyczek w Pożyczka Dziesiątka

Aby sprawdzić, jakie parametry pożyczkowe jest gotowy zaoferować swoim klientom przedstawiony dziś pożyczkodawca, niezbędne będzie przyjrzenie się bliżej kalkulatorowi pożyczkowemu znajdującemu się na głównej stronie. Za pomocą dwóch czytelnych suwaków pozwala on odczytać nie tylko dostępne zakresy co do kwoty zobowiązania, ale i terminu spłaty.

W ten sposób, minimalna wartość pożyczki została określona na 700 złotych. W razie potrzeby, wartość tę można powiększyć o kwoty rosnące co 100 złotych. Maksymalną dostępną wartością pożyczki przy tym jest nie więcej niż 8000 złotych.

Jeśli mowa o terminie spłaty Pożyczki Dziesiątki, firma określa na początku nie mniej niż 10 tygodni w cotygodniowo regulowanych ratach. W razie uznania, termin można wydłużyć o kolejne 5 tygodni aż do maksymalnej przewidzianej w regulaminie wartości – nawet 50 tygodni.

Warto pamiętać, że spłata pożyczki ratalnej w Pożyczka Dziesiątka rozpoczyna się 7 dni po otrzymaniu środków i odbywa się co kolejny tydzień, aż do uregulowania zobowiązania.

Ile kosztują pożyczki w Pożyczka Dziesiątka

Przedstawiając parametry pożyczki, nie sposób też i nie wspomnieć o kosztach zobowiązania udzielanego za pomocą przedstawionego dziś pożyczkodawcy. W tym celu zasięgamy aktualnych informacji prosto u źródła, przedstawiając reprezentatywny koszt pożyczki w Pożyczka Dziesiątka.

Uzyskując pożyczkę w przykładowej kwocie 3500 złotych na okres 50 tygodni, rata pożyczki uiszczania co 7 dni kolejnych dni wynosi 86,94 złotych. Oprocentowanie wynosi przy tym 7,2%, za to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 58,56%. Wiąże się to z całkowitym kosztem pożyczki równym 847 złotym, który przekłada się na całkowitą kwotę do uregulowania równą 4347 złotym.

Jakie opłaty składają się na całkowity koszt pożyczki w Pożyczka Dziesiątka? Odsetki wynoszą 124,27 złotych, prowizja za udzielenie pożyczki 642,73 złote, za to opłata przygotowawcza – 80 złotych.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z usług Pożyczka Dziesiątka?

Zanim złożymy wniosek o uzyskanie pożyczki w Pożyczka Dziesiątka, warto sprawdzić wymagania, jakie firma ta określa wobec swoich potencjalnych klientów w regulaminie. Wyznaczają one cechy pożądanego przez firmę klienta, który ma pełnię szans na uzyskanie pożyczki na najlepszych warunkach.

 • Wiek konsumenta musi wynosić nie mniej niż 21 lat.
 • Każdy klient musi być zamieszkałym na terenie Polski jej obywatelem.
 • Należy wnioskować o pożyczkę jako osoba fizyczna posiadająca pełnię zdolności do podejmowania się czynności prawnych w postaci podpisania umowy.
 • Konieczne jest również wskazanie źródła uzyskiwania regularnych dochodów.
 • Ostatnim ważnym punktem jest konieczność przejścia pozytywnej weryfikacji historii kredytowej.

Jakie bazy weryfikuje Pożyczka Dziesiątka?

Wyliczając, co by nie mówić – mało surowe i wyśrubowane warunki uzyskania pożyczki w Dziesiątce, wspomnieliśmy o konieczności przejścia weryfikacji zdolności kredytowej. Ta standardowa procedura jest najpopularniejszą formą oceny wiarygodności finansowej klienta i zarazem ryzyka związanego z pożyczeniem mu środków finansowych. Wyliczana jest w prosty sposób, uzyskując wgląd do historii spłaty dotychczasowych pożyczek i kredytów przez klienta.

W przypadku Pożyczka Dziesiątka, firma zastrzega w ogólnych warunkach dostępnych na stronie internetowej, że dokonuje wglądu do Biura Informacji Kredytowej (BIK), a także rejestrów Biur Informacji Gospodarczej – BIG InfoMonitor, ERIF, Krajowego Biura Informacji Gospodarczej (KBIG) oraz Krajowego Rejestru Długów (KRD).

Jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę – kroki

Jak przystało na firmę działająca przede wszystkim w obszarze internetu, proces wnioskowania o uzyskanie pożyczki w Dziesiątce nie jest skomplikowany, co dobrze udowodni rozpisanie go na kilka prostych etapów w chronologicznej kolejności.

 1. Wejdź na stronę internetową dziesiatka.pl i skieruj się do wyeksponowanego w centralnym punkcie strony domowej kalkulatora pożyczkowego. Za jego pomocą możemy szybko przedstawić kwotę oraz termin spłaty pożyczki, jaką chcemy zaciągnąć. Warto przy tym sprawdzić, jaki koszt oraz miesięczną ratę pożyczki obliczył dla nas kalkulator.
 2. Kolejnym krokiem jest przejście do formularza pożyczkowego, w którym niezbędne będzie wskazanie naszych danych osobowych, adresowych i identyfikacyjnych. Etap ten kończymy zatwierdzając potrzebne zgody.
 3. Teraz pozostaje już tylko przekazać wniosek pożyczkowy do rozpatrzenia, po czym dokonywana jest weryfikacja tożsamości i zdolności kredytowej konsumenta.
 4. Pożyczka Dziesiątka poinformuje nas o wyniku weryfikacji i o ostatecznej decyzji. w przypadku pozytywnego werdyktu, środki zostaną przelane na wskazany numer konta bankowego w ciągu 24 godzin od wydania decyzji. To nie wszystko – możemy też wskazać dowóz gotówki na wskazany przez nas adres przez konsultanta firmy.

Procedury w przypadku zaległości w spłacie pożyczki

Pożyczka Dziesiątka nie zapomina o określeniu procedur w przypadku pojawienia się zaległości w spłacie pożyczki. Jeżeli klient nie opłaci na czas dowolnej z rat zobowiązania, firma pożyczkowa ma prawo rozpocząć procedurę upominania o zaległej wpłacie. Dane klienta mogą trafić do rejestrów gospodarczych, a sprawa może rozwinąć się w kierunku postępowania windykacyjnego lub w najgorszym przypadku – egzekucji komorniczej. Z tego względu, dopilnowanie, aby raty za pożyczkę były opłacone terminowo, jest tak istotne.

Czym się wyróżnia Pożyczka Dziesiątka?

Pożyczka Dziesiątka to jedna z najciekawszych propozycji na polskim rynku usług pozabankowych. Składając tutaj wniosek o uzyskanie wsparcia finansowego, klient otrzymuje ofertę kompletną, uzyskując atrakcyjne finansowanie w symbolicznie niskich ratach, o które wnioskować może zarówno internetowo, jak i telefonicznie i SMS-owo.

Gdy dodać, że Pożyczka Dziesiątka to prężnie rozwijający się podmiot z niemal 20-letnim doświadczeniem i usługami rozwiniętymi na obszarze każdego z polskich województw, kształtuje się obraz godnego zaufania partnera. Usługi tej firmy to dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują łatwego i pewnego wsparcia finansowego na niewygórowane konsumenckie potrzeby – w tej formie, sprawdzają się one doskonale!

Pożyczka Dziesiątka – dane firmy

Pożyczka dziesiątka

Dziesiątka Finanse Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 300976329
Numer NIP: 7842426890
Numer KRS: 0000069320
Kapitał zakładowy: 4 300 000 zł
Adres Firmy: ul. Królewska 18 00-103 Warszawa
5/5 - (2 votes)
Komentarze (1)
Zostaw komentarz

Sortuj wg
 • Komentarz od Zośka M
  Napisany
  15.12.2020, 13:54
  Zośka M

  W sumie spoko firma, nie miałam większych problemów z udzieleniem i spłata pożyczki. Cały proces bez zarzutów i szybko. Mogę polecić.