O nas

Przed laty sami często szukaliśmy informacji o finansach oraz chcieliśmy skorzystać ze skutecznych porównywarek pożyczek oraz kredytów. Nie byliśmy jednak zadowoleni z jakości proponowanych nam usług, dlatego wzięliśmy sprawy w swoje ręce. Money24 powstało z potrzeby dostarczenia użytkownikom wiarygodnych rankingów, artykułów, podsumowań i recenzji. Pozwalają one odnaleźć się wśród setek produktów i usług proponowanych przez banki oraz firmy pożyczkowe. W dzisiejszych czasach, gdy mamy coraz mniej czasu na dokładne przestudiowanie wszystkich ofert, potrzebna jest czasem “droga na skróty”. I to właśnie my ją tworzymy, aby zaoszczędzili Państwo swój czas oraz pieniądze.

Czym się wyróżniamy?
Czym się wyróżniamy?
Wyróżnia nas to, że w aktywny sposób poszukujemy nowych ofert pożyczkowych i kredytowych oraz aktualizujemy nasze dotychczasowe rankingi oraz artykuły. Jesteśmy w stałym kontakcie z firmami, które oferują najlepsze produkty finansowe w naszym kraju, dlatego znamy tajniki poszczególnych opcji kredytowych czy pożyczkowych. Jeśli poszukują Państwo dodatkowego finansowania, warto skorzystać z naszej eksperckiej pomocy.
Dlaczego warto porównywać oferty właśnie u nas?
Zawsze aktualne oferty
Trzymamy rękę na pulsie i badamy najnowsze oferty instytucji bankowych oraz pozabankowych. Regularnie aktualizujemy nasze rankingi, aby mogli Państwo skorzystać tylko z najświeższych i najciekawszych rozwiązań w branży finansowej.
100%
Zweryfikowanych produktów
Artykuły eksperckie
Przygotowywanie rankingów to nie wszystko. Równie ważne jest dla nas tworzenie artykułów oraz poradników, które pozwolą odnaleźć się Państwu w trudnej branży finansowej. Dzielenie się wiedzą to dla nas absolutna podstawa naszych działań.
$Specjaliści od finansów
Od lat obserwujemy rynek pożyczek i banków, zbierając kolejne doświadczenia i porcje wiedzy. Nie lubimy jednak trzymać w ukryciu zebranych informacji, dlatego ciągle rozwijamy Money24.