Notus Finanse – opinie klientów i recenzja

Notus Finanse – oferta pożyczkowa

Notus Finanse logo

Notus Finanse to jedna z największych w Polsce firm, które profesjonalnie specjalizują się w usługach finansowego pośrednictwa.

Na przestrzeni ponad 16 lat działalności, to wywodzące się ze stołecznej Warszawy przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w udzielaniu silnie spersonalizowanych kredytów dostosowanych na miarę potrzeb określonego konsumenta.

Co więcej, w swoich usługach przewiduje bardzo zróżnicowane produkty, które obejmują także fundusze inwestycyjne i ubezpieczeniowe, a także usługi faktoringowe i leasingowe. Słowem – Notus Finanse to wielki hub licznych usług finansowych, które powinny zaspokoić oczekiwania tysięcy klientów. Nie bez powodu firma funkcjonuje w formie stacjonarnych placówek, gdzie doradztwo odbywa się twarzą w twarz.

Notus Finanse – dostępne rodzaje pożyczek

Jak wspomniano już wyżej, Notus Finanse nie oferuje klasycznych pożyczek, lecz pośredniczy w udzielaniu m.in. kredytów w bankach. Jako że mówimy o kredytach gotówkowych, to są to zobowiązania udzielane na bardzo elastycznych warunkach. Sięgają one od kilkuset do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, nie wymagają wskazania celu, a co więcej – za ich pomocą możemy sfinansować wiele różnych potrzeb dotyczących życia prywatnego, które nie sposób wyliczyć.

notus finanse opinie

Ile kosztuje zaciągnięcie pożyczki w Notus Finanse?

W przypadku kosztów zaciągnięcia kredytu przy pomocy platformy Notus Finanse, należy pamiętać, że brokerzy zestawiający ze sobą oferty i porównujący je ze sobą stosują politykę, która zawsze będzie wiązać się z „podwójnym kosztem”. Oprócz prowizji i oprocentowania, jakie nałoży bank, zarobek musi w końcu zyskać także broker. W ten sposób, warto dokładnie zbadać kwestię wszystkich kosztów podczas rozmowy z konsultantem.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Ubiegając się o usługi pośrednictwa w Notus Finanse, należy być przygotowanym na konieczność przejścia dość rozbudowanej weryfikacji tego, czy spełniamy wszystkie wymogi. Te są w końcu dość obszerne i dość zróżnicowane, gdyż mamy do czynienia z platformą specjalizującą się we współpracy z bankami. Spójrzmy, na jakie przykładowe wymagania należy się przygotwać.

 • Konsument musi być w wieku co najmniej 18 lat.
 • Niezbędne jest posiadanie statusu osoby fizycznej oraz pełnej zdolności do podejmowania się czynności prawnych, czym jest np. podpisanie umowy kredytu.
 • Konieczne jest też poddanie się weryfikacji historii kredytowej i ogólnej sytuacji finansowej, która będzie możliwa do przeprowadzenia dzięki pobraniu raportu o historii finansowej w takich bazach jak BIK, KRD, ERIF czy BIG InfoMonitor.
 • Ważne jest też wykazanie, że będziemy w stanie pokryć zadłużenie ze stałego i udokumentowanego źródła dochodów.

Notus Finanse – Zalety i Wady pożyczek

Zalety:

 • W ofercie różne odmiany kredytów: konsolidacyjne, gotówkowe czy samochodowe.
 • Firma o imponującym doświadczeniu rynkowym, które sięga 2004 roku.
 • Usługodawca koncentruje się w świadczeniu swoich usług w placówkach stacjonarnych, co powinno spotkać się z pozytywnym odbiorem wśród osób wolących podczas zaciągania finansowych zobowiązań zachowanie kontaktu w cztery oczy.
 • Bardzo duża liczba placówek stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.
 • Obszerna liczba firm finansowych i banków, które pozostają w stałej współpracy z Notus Finanse.

Wady:

 • Notus Finanse to tylko pośrednik, a nie bezpośredni usługodawca pożyczający pieniądze.
 • Jak to u pośredników, relatywnie wysokie koszty uzyskania pożyczki.
 • W ofercie nie znajdziemy firm pożyczkowych, co oznacza jeszcze większe koszty i utrudnioną dostępność przedstawionych usług.

Notus Finanse – kontakt

 • Telefon:
  +48 22 59 63 963
  603 804 805

Notus Finanse – dane firmy

Notus finanse - Estate Center - Estate Center

NOTUS Finanse S.A.

Rodzaj: Pośrednik pożyczkowy
Numer REGON: 015644697
Numer NIP: 5252286547
Numer KRS: 0000324689
Kapitał zakładowy: 500 000 zł
Adres Firmy: ul. Marszałkowska 76, 00-517 Warszawa
2.8/5 - (10 votes)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz