NetCredit – opinie klientów i recenzja pożyczki

Skrócony przykład reprezentatywny RRSO: 485,25%, całkowita kwota pożyczki: 5000zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt pożyczki: 9600zł - na podstawie pożyczki na 360 dni
Metoda wypłaty limit na karcie
Czas wypłaty od 15 minut
Pierwsza pożyczka gratis Nie
Maks. kolejna pożyczka 5000 zł
Okres spłaty 1 - 12 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka 500 - 3 000 zł
Godziny pracy w sobotę 08:00-17:00
Telefon komórkowy Tak
Okres obowiązywania nieograniczony
Promocja Nie
Oprocentowanie 0 %
Wiek pożyczkobiorcy 20 - 70 lat
Prowadzenie konta Tak
Zakres kwot 500-5000 zł
Prowizja 16%
RRSO 0 %

Reprezentatywny przykład dla limitu kredytowego w karcie kredytowej oferowanego przez instytucję pożyczkową, na rzecz której Net Credit Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: Dla przykładowej kwoty limitu kredytowego 5.000,00 zł : RRSO wynosi 485,25% (obliczone na dzień 31.03.2022); całkowita kwota limitu: 5.000,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku: 0%; całkowity koszt: 9.600,00 zł, w tym: Prowizja 9.600,00 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 360 dni; całkowita kwota do spłaty: 14.600,00 zł.

NetCredit – opinia naszych ekspertów o firmie

Konsumenci, którzy poszukują w sieci informacji na temat opisywanego pożyczkodawcy, szczególnie chętnie poszukują frazy „NetCredit opinie”. Warto w końcu poznać recenzje dotychczasowych klientów firmy, z których usług chcemy skorzystać. Pożyczkobiorcy cenią głównie możliwość ubiegania się o pożyczkę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a także system błyskawicznej wypłaty przyznanych środków, które od razu znajdują się na koncie.

NetCredit – międzynarodowy pożyczkodawca

NetCredit to międzynarodowa firma pożyczkowa działająca na terenie kilku europejskich państw: Czech, Danii, Rosji, a także Polski. Nad Wisłę firma wkroczyła w 2011 roku, szybko zdobywając sporą popularność wśród klientów firm pożyczkowych. Specjalnością NetCredit są pożyczki krótkoterminowe udzielane w kwotach do 3000 złotych.

Czy pierwsza pożyczka w NetCredit jest darmowa?

NetCredit przewiduje możliwość zaoferowania pierwszej darmowej pożyczki. Jej szczegóły brzmią korzystnie. Pierwszy klient może bowiem otrzymać pożyczkę w wysokości nawet 3000 złotych. Termin spłaty dość typowy dla branży wynosi 30 dni (miesiąc). Warunkiem darmowej pożyczki jest oczywiście terminowa spłata.

Pierwsza pożyczka – warunki oferty

Jak już wyżej wspomniano, NetCredit oferuje możliwość pierwszej pożyczki w wysokości od 300 złotych do 3000 złotych. W zamian za ten przywilej przewidziany jest jednak krótszy okres spłaty. Dla pierwszych klientów wynosi on nie więcej, niż 30 dni (miesiąc), choć istnieje płatna możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Firma nie ma w ofercie pożyczek ratalnych.

NetCredit opinie

Maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty pożyczki

Jeżeli zostaniemy drugim lub kolejnym klientem NetCredit, wówczas przysługuje nam wyższa kwota maksymalna pożyczki oraz dłuższy termin spłaty. Możemy uzyskać od 3000 złotych do nawet 5000 złotych pożyczki. Termin spłaty pozostaje bez zmian wynosi od 14 (2 tygodnie) do 30 dni (miesiąc).  Dochodzą też, rzecz jasna, naturalne koszty pożyczki w postaci odsetek i prowizji.

Dla 4000 złotych pożyczonych na 30 dni (miesiąc), dodatkowy koszt zobowiązania wyniesie 1131,60 złotych. Łącznie zatem będziemy mieli do zapłacenia 4131,60 złotych

Bazy dłużników sprawdzane przez NetCredit

Firma NetCredit pamięta oczywiście o weryfikacji historii finansowej i zdolności kredytowej w bazach dłużników. W przypadku omawianej firmy kontroli poddawane są Biuro Informacji Gospodarczej (BIG), Biuro Informacji Kredytowej (BIK) oraz Krajowy Rejestr Dłużników (KRD). Jeżeli dane klienta pojawią się w którymś z rejestrów wykazując negatywną historię wówczas może pojawić się problem z uzyskaniem pożyczki do domu. Wśród czynników składających się na negatywną historię finansową można wymienić m.in. nieterminowe spłaty dowolnych zobowiązań (rachunki za energię) czy innych, zaciągniętych w przeszłości chwilówek.

Granice wiekowe pożyczkobiorców

Aby uzyskać pożyczkę w NetCredit, konieczna jest pełnoletniość musimy być w wieku co najmniej 20 lata. Górna granica wynosi 70 lat, co oznacza, że rozpiętość wiekowa klientów firmy może być całkiem spora.

Czy NetCredit wymaga dodatkowych dokumentów?

Firma nie wymaga od swoich pierwszych klientów żadnych dokumentów potwierdzających charakter i fakt posiadania zatrudnienia, a także zaświadczeń o wysokości i tytule comiesięcznie uzyskiwanych dochodów.

Rachunki bankowe pożyczkodawcy

NetCredit stosuje popularną i wyjątkowo komfortową technologię BlueMedia. Jej działanie polega na tym, że niezależnie od rachunku bankowego pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy, przelew wysyłany jest automatycznie. Trafia on na konto klienta do 15 minut, niezależnie od pory dnia i dnia tygodnia może to być nawet w weekend lub w środku nocy. Nie musimy się zatem sugerować sesjami przychodzącymi i współpracą międzybankową pieniądze przyjdą najszybciej, jak jest to możliwe.

Jak szybko pieniądze trafią na konto klienta?

Z racji działania wspomnianego wyżej systemu BlueMedia, pieniądze są błyskawicznie wysyłane na nasz rachunek bankowy. Niezależnie od pory dnia, nocy lub tygodnia trafiają one na konto zazwyczaj nie później, niż w ciągu kilkunastu minut.

Godziny weryfikacji wniosków o pożyczkę

NetCredit, w podobnym stopniu co Credilo, za cel stawia sobie maksymalne uproszczenie i skrócenie procedury uzyskiwania pożyczki. Z tego względu proces ten odbywa się całkowicie w sferze online, a weryfikacja potencjalnego klienta odbywa się elektronicznie za pomocą konkretnych algorytmów. Automatycznie zostaje wydana decyzja pożyczkowa, a pieniądze trafiają na konto nie później, niż w kilkanaście minut. Innymi słowy,  czas rozpatrywania wniosków w NetCredit to 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Czy NetCredit umożliwia przedłużenie terminu spłaty pożyczki?

Dla klientów, którzy nie będą w stanie spłacić zobowiązania na czas, NetCredit przewidziała pomocną usługę. Polega ono na przedłużeniu terminu spłaty pożyczki, przez co zyskujemy dodatkowy czas na spłacenie zobowiązania. Usługa ta jest oczywiście płatna, a jej wysokość zależy od kwoty naszego zobowiązania.

Sposób weryfikacji klienta

Weryfikacja w NetCredit odbywa się za pomocą popularnego w branży pożyczkowej przelewu weryfikacyjnego. Na podany przez pożyczkodawcę numer konta bankowego kierujemy przelew o symbolicznej wysokości 1 złotego. Jeśli nie pojawią się wątpliwości, kwota ta zostanie nam szybko zwrócona, a droga do uzyskania pożyczki będzie już prosta.

Czym wyróżnia się NetCredit?

NetCredit stara się przyciągnąć nowych klientów poprzez oferowanie łatwych do uzyskania pożyczek. Podstawowy element to oczywiście pierwsza darmowa pożyczka, a do innych atutów firmy należy m.in. możliwość refinansowania pożyczki, dostępność usług firmy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, a także stosowanie nowoczesnej technologii czyniącej proces ubiegania się o pożyczkę szybszym i wygodniejszym. Mowa oczywiście o BlueMedia, które pozwala nam uzyskać potrzebne pieniądze błyskawicznie  niezależnie od pory. Dla osób potrzebujących szybkich pieniędzy na pilny wydatek, może być to niebagatelna zaleta.

Net Credit – Dane firmy

NetCredit

Net Credit Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 145874815
Numer NIP: 5272670266
Numer KRS: 0000401570
Adres Firmy: ul. Prosta 68 00-838 Warszawa
4/5 - (48 votes)
Komentarze (1)
Zostaw komentarz

Sortuj wg
  • Komentarz od Michał
    Napisany
    03.03.2020, 17:45
    Michał

    Najbardziej nachalna firma ze wszystkich. Sprawy załatwiają normalnie, ale prawdziwy problem robi się później. Moja pożyczka została spłacona w terminie i wszystko ok, ale przez ponad rok od zakończenia współpracy wciąż dostaję sms’y z propozycjami pożyczki albo nowymi ofertami. Jestem zmęczony wiecznym usuwaniem tego spamu. Maile i telefony z żądaniem wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zaprzestanie wysyłania informacji marketingowej (do wycofania takich zgód konsument ma pełne prawo wynikające z RODO) nie dają absolutnie nic. Firma nic sobie nie robi z przestrzegania prawa i wciąż jest natrętna. Gdyby nie ich spam to bym polecił tę firmę, a tak STANOWCZO ODRADZAM.

Sprawdź ofertę Net Credit