Miloan pożyczki – opinie klientów i recenzja chwilówki

Godziny pracy w sobotę 24/7
Nasza ocena 4,50
Prowizja 15,49%
Metoda wypłaty przelew na konto
Oprocentowanie 7,20 %
RRSO 1 915,52 %
Okres spłaty 1 miesiąc
Maks. pierwsza pożyczka 500 - 3 000 zł
Maks. kolejna pożyczka 5000 zł
Sposób weryfikacji wiele możliwości
Wiek pożyczkobiorcy 22 - 75 lat
Status osoby fizycznej NIE
Pierwsza pożyczka gratis NIE
Telefon komórkowy NIE
Konto w banku NIE
Adres e-mail NIE
Czas wypłaty 15 minut
Zaświadczenie o zarobkach NIE
Zameldowanie NIE

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 1915,52% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 1280,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 7,2%; całkowity koszt pożyczki 280,00 zł (w tym: prowizja 274,08 zł, odsetki 5,92 zł zł); jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 1,00 zł (zwracana); umowa na 30 dni. Kalkulacja na dzień 01.07.2021r.

Zalety i wady firmy miloan

Zalety
 • Pożyczka dostępna 24/7
 • Możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania
 • Opcja przedłużenia terminu spłaty
 • Pieniądze na dowód osobisty
Wady
 • Sprawdza bazy dłuzników: BIK, KRD,ERIF, BIG, Infomonitor
 • Ograniczony przedział wiekowy.Pożyczka dla osób między 22 a 70. rokiem życia
 • Konieczność spłaty zobowiązania przed zaciągnieciem kolejnej pożyczki

Nasza opinia o firmie Miloan

Konsumenci, którzy poszukują najlepszej oferty pożyczkowej, chętnie przyglądają się najpierw informacjom o recenzjach użytkowników. W przypadku omawianej firmy, najlepiej pomaga fraza „Miloan opinie”. Pożyczkobiorcy cenią tego pożyczkodawcę za m.in. całkiem elastyczne kwoty do pożyczenia, a także możliwość uzyskania środków pożyczkowych w 100% online i bez zbędnych, dodatkowych formalności.

Miloan – pożyczki dla klientów indywidualnych

Stosunkowo młody wiek firmy Miloan nie utrudnił jej uzyskania miana jednego, z najpopularniejszych pożyczkodawców na polskim rynku. Wywodząca się z Wielkiej Brytanii firma koncentruje się na oferowaniu pożyczek krótkoterminowych. Reklamuje siebie jako ofertę skierowaną do osób indywidualnych, charakteryzującą się minimum formalności. Za swój główny atut Miloan uznaje szybkość uzyskania pożyczki może to zająć zaledwie 15 minut.

Czy pierwsza pożyczka w Miloan jest darmowa?

Dla pierwszych klientów Miloan przewiduje popularną, choć nie spotykaną w każdej firmie, ofertę darmowej pożyczki. Dzięki temu pożyczając maksymalnie 2000 złotych na 30 dni (miesiąc) klient nie jest obciążony żadnymi dodatkowymi opłatami w postaci odsetek, prowizji lub oprocentowania. Warunkiem tego udogodnienia jest spłata pożyczki w określonymi terminie, który wynosi wspomniane wcześniej — maksymalne 30 dni, czyli miesiąc.

WNIOSEK O POŻYCZKĘ W MILOAN

Pierwsza pożyczka – warunki oferty

Pierwsza pożyczka dla klienta charakteryzuje się, wspomnianym wyżej, przywilejem braku dodatkowych opłat jest darmowa. Kwota, w jakiej nowy klient firmy Miloan może zaciągnąć zobowiązanie, wynosi od 300 złotych minimalnie do 2000 złotych w maksymalnym zakresie. Termin spłaty określony został na minimalnie jeden dzień, a maksymalnie 30 dni, czyli miesiąc. Miloan nie ma w ofercie pożyczek ratalnych dla swoich klientów

miloan opinie

Maksymalna kwota pożyczki oraz maksymalny okres spłaty

Oferta dla kolejnych klientów Miloan jest bardzo prosta i nie dzieli się już na stopniowo rosnące kwoty, jak przed laty. Ubiegając się o pożyczkę za drugim i każdym kolejnym razem, maksymalna kwota wsparcia finansowego rośnie aż do 5000 złotych przy terminie spłaty do nie więcej niż 30 dni.

Wszyscy klienci, niezależnie od razu, za którym korzystają z usług Miloan, do dyspozycji mają ten sam zakres na spłatę. Minimalnie wynosi on 300 złotych, a maksymalnie z kolei 4000 złotych.

Sprawdzane przez Miloan bazy dłużników

Każdy nowy klient, który składa wniosek o pożyczkę w Miloan, zostaje poddany weryfikacji w bazach dłużników i rejestrach finansowych. W przypadku opisywanego pożyczkodawcy, jest to kolejno Biuro Informacji Kredytowej (BIK), Biuro Informacji Gospodarczej (BIG), Krajowy Rejestr Dłużników (KRD) oraz ERIF.

Wymagany wiek pożyczkobiorcy

Aby zostać klientem Miloan, nie jest wystarczające bycie osobą pełnoletnią. Potrzebne jest spełnienie wymagań wiekowych, które wynoszą minimalnie 22 lata oraz maksymalnie 75 lat. Oznacza to, że z usług Miloan mogą korzystać tylko niektórzy studenci i niektórzy emeryci.

Jakich zaświadczeń wymaga Miloan?

Tradycyjnie już dla większości firm pożyczkowych, Miloan nie wymaga od swoich klientów okazywania dokumentów potwierdzających fakt i charakter zatrudnienia, a także zaświadczeń potwierdzających wysokość i rodzaj otrzymywanych comiesięcznie dochodów.

Rachunek bankowy pożyczkodawcy

Miloan posiada swój rachunek bankowy tylko w jednym banku, Millenium Bank. Na szczęście, nie ma to większego znaczenia w kwestii szybkości doręczenia przelewu. Firma korzysta bowiem z usługi BlueCash, która umożliwia błyskawiczne przesyłanie pieniędzy pomiędzy dowolnymi bankami.

Po jakim czasie od złożenia wniosku pieniądze trafią na konto klienta?

Jak już wspomniano, Miloan korzysta z wygodnej, bezpiecznej i nowoczesnej usługi BlueCash. Oznacza to, że pieniądze przekazuje się błyskawicznie, niezależnie od tego, czy posiadamy konto w Millenium (bank pożyczkodawcy), czy też dowolnym innym banku. Pożyczka może zostać wypłacona o dowolnej porze dnia i nocy, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Godziny weryfikacji wniosków

Miloan pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 rano do 20.00 wieczorem. Nie ma to jednak większego znaczenia w przypadku wypłacenia pożyczki, bowiem firma korzysta ze wyżej wymienionego systemu BlueCash. W błyskawiczny sposób wysyła on pieniądze na rachunek w dowolnym banku. 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu.

Możliwość przedłużenia pożyczki w Miloan

Już przy panelu doboru parametrów pożyczki Miloan informuje, że istnieje w jego ofercie możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Jeżeli klient napotka problem z terminową regulacją zobowiązania, wówczas przed ostatecznym terminem może wybrać dodatkowy termin spłaty. Może on wynieść kolejno 7 dni (tydzień), 14 dni (2 tygodnie) oraz 30 dni (miesiąc).

Należy pamiętać, że usługa ta jest oczywiście dodatkowo płatna. Określone są stałe opłaty za dany okres wydłużenia

 • 7 dni (tydzień) 120 złotych
 • 14 dni (2 tygodnie) — 150 złotych
 • 30 dni (miesiąc) 315 złotych

Sposób weryfikacji pożyczkobiorcy

Weryfikacja podanych przez klienta danych polega na, typowym dla wielu firm pożyczkowych, przelewie weryfikacyjnym. Na podane konto instytucji pożyczkowej należy przelać symboliczną kwotę 1 grosza, po czym w przypadku braku nieścisłości droga do pożyczki jest już szybka.

Czym wyróżnia się Miloan na tle konkurencji?

Miloan wyróżnia się niewątpliwie ofertą pierwszej darmowej pożyczki, a także nietypową ofertą progów kwotowych dla kolejnych klientów  dopiero 5. klient ma do dyspozycji pełną kwotę zobowiązania, 4000 złotych. Na pochwałę zasługuje podanie wszelkich kosztów pożyczki przy doborze jej parametrów przez drugich i kolejnych klientów, a także wyróżnienie opcji przedłużenia pożyczki. Od razu wiadomo ile kosztuje odroczenie terminu spłaty.

Miloan – Dane firmy

Miloan

Miloan Polska Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 364236137
Numer NIP: 5223060869
Numer KRS: 0000613477
Adres Firmy: ul. Domaniewska 39 02-672 Warszawa
3.9/5 - (39 votes)
Komentarze (12)
Zostaw komentarz

Sortuj wg
 • Komentarz od HANINA
  Napisany
  14.10.2021, 15:29
  HANINA

  Szybko otrzymalam pozyczke w Miloan, nie mialam nic na koncie zeby przelać grosz ale jest opcja darmowej weryfikacji konta. Polecam!

 • Komentarz od EFSTRASIOS
  Napisany
  11.06.2021, 10:55
  EFSTRASIOS

  Oceniam Miloan na plus – malo formalności, przystepne koszty, pomocna obsluga. Uczciwa wspólpraca.

 • Komentarz od ZOULFIA
  Napisany
  07.05.2021, 08:30
  ZOULFIA

  W firmie Miloan.pl korzystają z opcji kontomatik, konto bankowe zweryfikowałam bardzo szybko, a wypłata przyszła szybkim przelewem. Polecam ich:)

 • Komentarz od REINER
  Napisany
  19.03.2021, 08:16
  REINER

  Opcja refinansowania w Miloan.pl to idealne rozwiązanie aby przesunąć termin spłaty na kolejne 30 dni

 • Komentarz od BRONO
  Napisany
  03.03.2021, 13:16
  BRONO

  Możecie śmiało pożyczać tam kasę. Firma Miloan.pl godna zaufania i z dobrymi warunkami pożyczkowymi. Mogłam liczyć na wsparcie finansowe. I dali mi taka kwote o jaką składałem podanie. Jak będzie trzeba to na pewno skorzystam ponownie z usług.

 • Komentarz od SPIROS
  Napisany
  02.02.2021, 10:50
  SPIROS

  Brałem w Miloan pieniądze już kilka razy, nigdy nie było z tym problemu.

 • Komentarz od BLADYNA
  Napisany
  01.02.2021, 14:15
  BLADYNA

  Brałem w Miloan pieniądze już kilka razy, nigdy nie było z tym problemu.

 • Komentarz od MASSIMILIANO
  Napisany
  15.01.2021, 12:51
  MASSIMILIANO

  Mi się ogólnie podoba. Jedynie problem miałem kiedy chciałem zmienic nr telefonu, bo nie można zrobić tego samemu. Ale tak chyba ma większość firm. W mojej ocenie Miloan wypada dobrze.

 • Komentarz od KALIST
  Napisany
  13.01.2021, 08:31
  KALIST

  Nie musiałem nic podpisywać, umowa pożyczki przychodzi na maila. Wystarczy najpierw się zarejestrować później wypełnić wniosek i potwierdzić rachunek bankowy przez Kontomatik, a kasa wpływa na konto szybkim przelewem. Takie standardy ma Miloan.pl

 • Komentarz od MIECZYŁAW
  Napisany
  29.12.2020, 08:55
  MIECZYŁAW

  W Miloan.pl uzyskałem pożyczkę bez zbędnych formalności. 3 proste kroki, a wypłata przyszła szybkim przelewem. Polecam ich sprawdzić

 • Komentarz od Mirek
  Napisany
  27.08.2020, 10:44
  Mirek

  Polecam, prosty wniosek, szybka gotówka, łatwa forma spłaty. Polecam Miloan.pl!

 • Komentarz od Marek
  Napisany
  05.08.2020, 14:12
  Marek

  Jak dla mnie Miloan jest spoko, potrzebowałem szybko kasy, szybka rejestracja tego samego dnia miałem juz kasę. Teraz bez problemu dostałem druga pozyczkę , da się porozumiec ,zadzwonić - zawsze coś doradzą, a do tego za każdym razem są uprzejmi i mili. Polecam!

Sprawdź ofertę miloan