Mikołaj Pożyczka – opinie klientów i recenzja

mikolaj pozyczka opinie

Mikołaj Pożyczka – pozabankowe pożyczki długoterminowe

Pod wdzięczną i wpadającą w ucho nazwą Mikołaj Pożyczka skrywa się działająca w Polsce marka pożyczek internetowych, która należy do przedsiębiorstwa DFEX Investments Limited zarejestrowanego w stolicy Cypru, Nikozji. Prezentowany dziś produkt opiera się na oferowaniu konkurencyjnych pożyczek długoterminowych, które poza elastycznym terminem spłaty pozwalającym rozłożyć zobowiązanie na wygodne raty, starają się też skusić klienta przede wszystkim obiecującą kwotą pożyczki nawet na bardzo duże wydatki.

Warto pamiętać, że Mikołaj Pożyczki to nie firma pożyczkowa, a jedynie broker. Firma przekierowuje złożony wniosek do jednego z kilkudziesięciu partnerów, a następnie przedstawia informacje o ewentualnych odpowiedziach na ofertę. Nie gwarantuje, że każdy wniosek otrzyma pozytywną decyzję.

Choć recenzja pisana jest w okresie świąteczno-noworocznym i związaną z tym bezkompromisową, śnieżno-mikołajową estetyką, w jakiej utrzymano stronę internetową pożyczkodawcy, to jednak Mikołaj Pożyczka to nie tylko usługi do pilnego sfinansowania np. prezentów dla bliskich pod choinkę. Platforma ta działa cały rok, oferując pożyczki od zaraz dla konsumentów na potrzeby realizacji dowolnych potrzeb – i to nie tylko drobnych i stosunkowo mało kosztownych, ale i tych droższych przedsięwzięć.

Mikołaj Pożyczka – opinie

Mikołaj Pożyczka to platforma pożyczkowa o dość niszowym charakterze, przez co opinie na jej temat trudno znaleźć w sposób podobny do konkurentów. Rynek pożyczkowy w Polsce bowiem w ostatnich latach spotyka się z ogromnym nasyceniem, który stanowi coraz większe wyzwanie dla chcących do niego wkroczyć młodych graczy. Wybrani klienci platformy Mikołaj Pożyczka doceniają satysfakcjonującą ofertę, jaką otrzymali w odpowiedzi na złożony wniosek.

Warunki pożyczki w Mikołaj pożyczki.

Spośród warunków, jakie należy spełnić wnioskując o internetowe pożyczki, platforma Mikołaj Pożyczka kieruje wobec swoich klientów stosunkowo mało restrykcyjne wymagania. Przyjrzyjmy się kwestiom, jakie trzeba mieć na uwadze licząc po złożeniu wniosku, że zostanie on pozytywnie rozpatrzony.

 • Należy być osobą pełnoletnią, czyli w wieku co najmniej 18 lat.
 • Konsument musi też posiadać polskie obywatelstwo, które potwierdza ważnym dowodem osobistym.
 • Niezbędny jest również status osoby fizycznej, podobnie jak pełna zdolność do podejmowania się czynności prawnych (jaką jest procedura zaciągnięcia pożyczki poprzez podpisanie umowy).
 • Ostatnim ważnym punktem jest też posiadanie imiennego rachunku bankowego na terenie Polski.

Warto dodać, że w przypadku niektórych firm pożyczkowych szczegółowe wymagania mogą się różnić w kwestii niektórych detali.

Parametry dostępnych pożyczek

W przypadku dostępnych parametrów pożyczkowych, wystarczy zerknąć na czytelny i przyjemny wizualnie kalkulator wyeksponowany na stronie głównej Mikołaj Pożyczka. W ten sposób, minimalna wartość zobowiązania została określona na 100 złotych, z kolei jego kolejne wartości można powiększać co 100 złotych aż do maksymalnej kwoty pożyczki – która może wynieść nie więcej niż 25 tysięcy złotych.

W przypadku terminu spłaty, mamy do czynienia z wartościami wielodniowymi – Mikołaj Pożyczka udziela bowiem wsparcia finansowego ratalnego, czyli długoterminowego. Minimalny termin to 10 dni, z kolei maksymalnie może to być nawet 365 dni, czyli nawet 1 rok. Warto pamiętać, że realne parametry pożyczki, jaką jest nam gotowa udzielić określona firma pożyczkowa, która zaakceptuje wniosek, mogą się różnić.

Koszty pożyczek pozabankowych w Mikołaj Pożyczka

Koszt pożyczki udzielonej za pośrednictwem brokera Mikołaj Pożyczka może się różnić w zależności od różnych parametrów. Po pierwsze, jest to nie tylko kwota i czas trwania zobowiązania, ale i konkretny pożyczkodawca, który faktycznie udzieli nam wsparcia finansowego. Warto mieć to na uwadze w momencie zapoznawania się z propozycją pożyczki, dokładnie wypytać o koszty.

Jakie bazy są sprawdzane?

To, jakie bazy są sprawdzane po złożeniu wniosku w platformie Mikołaj Pożyczka, jest oczywiście silnie zróżnicowane. Zależy to m.in. od poszczególnej firmy, która może prezentować zróżnicowane wymagania dotyczące źródła, w którym sprawdzi m.in. status spłaty dotychczasowych zobowiązań finansowych. Może to być zarówno Biuro Informacji Kredytowej, jak i któreś z Biur Informacji Gospodarczej.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Mikołaj Pożyczka?

Proces składania wniosku o pożyczkę w platformie pośrednictwa Mikołaj Pożyczka jest bardzo proste. Przyjrzyjmy się wszystkim niezbędnym krokom, jakie należy poczynić w kierunku otrzymania wsparcia finansowego.

 1. Po wejściu na stronę internetową, należy wskazać parametry oczekiwanej pożyczki za pomocą suwaków. Pierwszy pozwoli wskazać kwotę pożyczki, a drugi z kolei – czas spłaty.
 2. Poniżej kalkulatora należy podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię, nazwisko, e-mail oraz numer telefonu.
 3. Po zaznaczeniu zgód, należy wybrać niebieski przycisk „złóż wniosek” i poczekać na przesłanie go do każdego z partnerów Mikołaj Pożyczka.
 4. Należy poczekać na odpowiedź na przesłany nasz wniosek pożyczkowy, a w przypadku otrzymania pozytywnej odpowiedzi – ocenić, czy przedstawiona oferta pożyczki nas satysfakcjonuje.
 5. Teraz pozostaje już tylko podpisać umowę pożyczki, do czego może dojść nawet po 15 minutach, a następnie poczekać na przelew środków.

Mikołaj Pożyczka – podsumowanie

Zalety:

 • Bardzo przyjemna wizualnie i czytelnie rozplanowana strona internetowa.
 • Elastyczne wartości dostępnej pożyczki, sięgające od 100 złotych do nawet 25 000 złotych.
 • Pożyczka może być zarówno krótkoterminowa, na już 10 dni, jak i długoterminowa, na nawet 1 rok spłaty.
 • Przejrzyście przedstawione odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdujące się na stronie głównej pożyczkodawcy.

Wady:

 • Mikołaj Pożyczka to nie pożyczkodawca, lecz jedynie pośrednik.
 • Brak możliwości szybkiego nawiązania kontaktu z biurem obsługi klienta – pozostaje tylko e-mail.

Mikołaj Pożyczka – kontakt

 • E-mail:
  kontakt@mikolajpozyczka.pl

Mikołaj Pożyczka – dane firmy

Pożyczka od ręki – chwilówki dostępne od zaraz! Ranking.

DFEX Investments Limited

Rodzaj: Pośrednik pożyczkowy
Adres Firmy: 1 Avlonos, 1075, Maria House, Nikozja, Cypr
Brak ocen tego wpisu - bądź pierwszy!
Komentarze (0)
Zostaw komentarz