Łatwy Kredyt – opinie klientów i recenzja

Oferta jest nieaktywna

Zobacz polecane przez nas oferty

Chwilówki
Pożyczki ratalne
Ostatnia aktualizacja: 1 Lutego 2023
36 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 25 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
4 - 50 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 12 500 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
12 - 36 miesięcy
? 12, 18, 24, 36 rat
Okres spłaty
1 000 - 10 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
24 godziny
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
10 - 30 dni
Okres spłaty
200 - 5 000 zł
? do 3000 zł darmowa
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
? od 200 zł do 3000 zł
Pierwsza pożyczka gratis
od 15 minut
? Jest to uzależnione od banku, w którym jest rachunek oraz od godzin sesji księgowania
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
1 miesiąc
Okres spłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Nasza ocena 4
Okres spłaty 15 - 30 dni
Maks. kolejna pożyczka 3000 zł
Maks. pierwsza pożyczka 100 - 1 500 zł
Wiek pożyczkobiorcy 20 - 70 lat
Pierwsza pożyczka gratis Tak
Status osoby fizycznej Tak
Konto w banku Tak
Zaświadczenie o zarobkach Nie
Czas wypłaty 24 godziny

Firma Łatwy Kredyt to przedsiębiorstwo finansowe świadczące swoje usługi od 2012 roku. Należy ono do wyjątkowo doświadczonego koncernu finansowego SA Lateko Lizings z Łotwy, który istnieje od 1997 roku.

Omawiana firma pożyczkowa specjalizuje się w oferowaniu pożyczek krótkoterminowych w niewielkich kwotach. Podobnie do innych konkurencyjnych firm, Łatwy Kredyt stawia na szybkie i sprawne uzyskiwanie pożyczek zza ekranu komputera.

Jak wygląda oferta dla nowych klientów w Łatwy Kredyt?

Pierwsza pożyczka dla nowych klientów firmy Łatwy Kredyt może wynieść minimalnie 100 złotych, a maksymalnie 1500 złotych. Termin spłaty przy tym może zostać określony na 15 dni (2 tygodnie) lub maksymalnie 30 dni (miesiąc).

Jeśli nie spłacimy świadczenia w terminie, zawsze będzie się to wiązało z kłopotami. Firma nie oferuje pożyczek ratalnych lub usługi refinansowania, dlatego nieterminowość wiąże się z działaniami windykacyjnymi lub komorniczymi, sprawą w sądzie i wpisaniem naszych danych do któregoś, z rejestrów dłużników.

Oferta pożyczek dla stałych klientów

Drudzy i kolejni klienci firmy mają do dyspozycji, tradycyjnie, o wiele większą maksymalną kwotę pożyczki. Minimalny próg się nie zmienia to nadal 100 złotych. Maksymalnie z kolei do dyspozycji pozostaje 3000 złotych. Terminy spłaty, nadal bez zmian od 15 dni (2 tygodnie) do 30 dni (miesiąc).

łatwy kredyt opinie

Sprawdzane bazy dłużników przez Łatwy Kredyt

Firma Łatwy Kredyt pamięta oczywiście o weryfikacji historii finansowej i zdolności kredytowej w bazach dłużników. W przypadku omawianej firmy kontroli poddawane są Biuro Informacji Gospodarczej (BIG), Biuro Informacji Kredytowej (BIK), Krajowy Rejestr Dłużników (KRD) oraz ERIF.

Kto może skorzystać z usług firmy Łatwy Kredyt?

Klientem firmy Łatwy Kredyt może zostać każda pełnoletnia osoba, która ma wiek nie niższy niż 20 lat i nie wyższy niż 70 lat. Dodatkowe warunki, które należy spełnić, aby pozytywnie przejść proces weryfikacji wniosku to:

 1. klient jest konsumentem w rozumieniu art. 5 ust 1 Ustawy  o kredycie konsumenckim;
 2. ma pełną zdolność do czynności prawnych;
 3. ma obywatelstwo polskie i zamieszkuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej;
 4. dokonał poprawnej rejestracji w naszym systemie internetowym;
 5. złożył poprawnie wypełniony wniosek;
 6. posiada pozytywną historię w Biurze Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej;
 7. nie posiada żadnych zobowiązań pieniężnych wobec Latwykredyt.pl;
 8. zapoznał się z Formularzem Informacyjnym, Regulaminem oraz Umową Pożyczki oraz akceptuje ich warunki;
 9. posiada osobisty rachunek bankowy;
 10. posiada aktywny numer telefonu.

Firma nie wymaga od swoich klientów żadnych dokumentów potwierdzających charakter i fakt posiadania zatrudnienia, a także zaświadczeń o wysokości i tytule comiesięcznie uzyskiwanych dochodów.

Jak szybko pieniądze trafią na konto pożyczkobiorcy?

Tak, jak wspomniano wyżej, Łatwy Kredyt posiada konta bankowe w 9 dużych bankach. Są to kolejno: Santander, PKO, Pekao, Alior, Millennium, mBank, Bank Pocztowy, BGŻ BNP Paribas.

Jeśli mamy rachunek w którymś z nich, to pieniądze mogą dotrzeć do nas już w kilkanaście minut. Warunkiem jest jednak złożenie wniosku o pożyczkę przed najbliższą sesją rozliczeniową. Posiadając z kolei konto w którymś, spoza wymienionych banków, to pożyczka może dojść do nas niestety nawet kolejnego dnia.

Sposób weryfikacji klientów w Łatwy Kredyt

Firma Łatwy Kredyt oferuje aż w możliwości weryfikacji. Poza tradycyjnym przelewem weryfikacyjnym w postaci symbolicznego 1 grosza, jest to także:

 • Kontomatik — automatyczna metoda weryfikacji, która pozwala zweryfikować dane klienta na podstawie informacji pochodzących z rachunku bankowego. Za pomocą metody Kontomatik zweryfikować można swoje dane w maksymalnie szybki i wygodny sposób. Nie trzeba mieć żadnych środków na koncie, ponieważ nie ma potrzeby wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Sprawdzenie tożsamości odbywa się w trybie natychmiastowym, a udostępnione dane są tylko do odczytu, więc są one bezpieczne i niemożliwe do przechwycenia przez osoby trzecie. Jest to niemal identyczna usługa, co popularny Instantor.
 • Czek GIRO — jest to możliwość wypłaty pożyczki w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. W celu wybrania tej metody płatności, wystarczy zaznaczyć podczas składania wniosku bądź rejestracji: „Wypłata pożyczki za pomocą czeku GIRO”. Po pozytywnej decyzji odnośnie otrzymania pożyczki, potrzebne informacje do wypłacenia pożyczki zostaną wysłane na adres e-mail oraz SMS-em na nasz numer telefonu komórkowego. Można udać się do dowolnej placówki Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego w celu zrealizowania czeku GIRO. Do zweryfikowania tożsamości będzie potrzebny dowód osobisty. Wówczas nie trzeba wykonywać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza.

Czym wyróżnia się pożyczkodawca Łatwy Kredyt?

Opisywana firma niewątpliwie wyróżnia się możliwością weryfikacji naszych danych na aż 3 różne sposoby, możliwością wypełnienia wniosku pożyczkowego w pełni online, a także zwięzłymi i treściwymi warunkami kosztów pożyczek.

Łatwy Kredyt – Dane firmy

Łatwy Kredyt

PolCredit sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 146251000
Numer NIP: 5213635239
Numer KRS: 0000429935
Kapitał zakładowy: 200 000 PLN
Adres Firmy: ul. Pokorna 2 lok. 1044
00-199 Warszawie
3.9/5 - (45 votes)
Opinie klientów o Łatwy Kredyt (0)
Dodaj opinię