Kwadrans Pożyczka – opinie o pożyczkach

Kwadrans Pożyczka to firma pośrednictwa pożyczkowego, oferująca dość bogaty wachlarz finansowania. Klienci mogą skorzystać głównie z chwilówek, których kwoty rozpoczynają się od 100 zł – jak i pożyczek ratalnych z maksymalną kwotą finansowania do 25000 zł. Czym jeszcze wyróżnia się oferta brokera, i czy faktycznie możesz liczyć na szybką pożyczkę w kwadrans?

Pożyczka pozabankowa jest jednym z najszybszych sposobów na pozyskanie finansowania, kiedy najbardziej go potrzebujemy. Kwadrans Pożyczka to jeden z brokerów działających na polskim rynku pożyczkowym, który oferuje tego typu finansowanie. Platforma odpowiada za pośredniczenie pomiędzy różnymi firmami pożyczkowymi a klientami zainteresowanymi dodatkową gotówką.

Proces wnioskowania odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu. Za marką Kwadrans Pożyczka stoi spółka – DFEX Investments Limited, z siedzibą w stolicy Cypru. Jest to już jej kolejna inwestycja, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zaufaniem klientów.

Jak działa Kwadrans Pożyczka?

Na stronie Kwadrans Pożyczki umieszczony jest przejrzysty i czytelny kalkulator, który pozwala “wyobrazić” sobie koszty pożyczki, wybranej na określony czas i kwotę. Maksymalnie możesz starać się o 25000 zł, z okresem spłaty do 12 miesięcy.

Sama pożyczka udzielana jest w trzech prostych krokach, które nie zajmą Ci więcej niż kilka minut:

 • wypełnij formularz online i złóż wniosek na stronie pośrednika,
 • poczekaj na weryfikację wniosku i dopasowanie przez brokera pasujących do Twoich potrzeb pożyczkodawców,
 • przelew środków otrzymasz na konto bankowe nawet w godzinę od otrzymania decyzji kredytowej. Czasami jednak procedura udzielenia pożyczki może potrwać dłużej.

Czas spłaty ustalany jest indywidualnie. Ze wszystkimi szczegółami zapoznasz się, dzięki danym przekazanym przez dopasowanych pożyczkodawców. Procedura weryfikacji wniosku jest szybka i prosta. Możliwe jest również przedłużenie terminu zwrotu pożyczki, na zasadach ustalonych przez firmę pozabankową, z której usług zdecydowałeś się skorzystać.

kwadranspozyczka.pl

Jakie wymagania muszę spełnić, by dostać pożyczkę?

Poszczególne wymagania mogą różnić się w zależności od konkretnej firmy pożyczkowej. Niemniej jednak, w każdym przypadku konieczne jest spełnienie podstawowych kryteriów:

 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • obywatelstwo polskie,
 • ukończenie 18 lat,
 • PESEL (lub ewentualnie, gdy nie został nadany – numer paszportu lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość),
 • konto bankowe i aktualny numer telefonu.

Przy ubieganiu się o pożyczkę, kluczowa jest Twoja zdolność kredytowa, dzięki której firma ma gwarancję, że pożyczone środki oddasz w terminie. Duży wpływ na końcową decyzję ma też historia kredytowa, informacje o osiąganych dochodach, a także stan cywilny.

Jeśli obawiasz się, że Twoje poufne dane dostaną się w niepowołane ręce, to możesz być spokojny. Kwadrans Pożyczka wykorzystuje tylko te dane, które są niezbędne do identyfikacji klientów. W ten zakres wchodzą podstawowe informacje, jak: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz PESEL. Serwis wykorzystuje także najwyższy stopień bezpieczeństwa, włącznie z enkrypcją SSL (Secure Socket Layer).

kwadranspozyczka.pl

WSKAZÓWKA —> Pamiętaj, że to, czy zostaniesz zweryfikowany w bazach ryzyka kredytowego zależy od oczekiwań wybranego pożyczkodawcy – Kwadrans Pożyczka jest jedynie pośrednikiem.

Kwadrans Pożyczka – newsletter

Kwadrans Pożyczka oferuje również możliwość zapisania się do newslettera. Po podaniu numeru telefonu oraz adresu e-mail otrzymasz spersonalizowaną ofertę. Musisz tylko wyrazić zgodę na otrzymywanie treści marketingowych oraz informacji handlowych od brokera pożyczkowego.

Jak skontaktować się z pośrednikiem?

Firma Kwadrans Pożyczka udostępnia swoim klientom kontakt przy pomocy formularza online, widocznego na stronie: kwadranspozyczka.pl/kontakt/. W formularzu należy podać:

 • imię,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail.

Konsultant skontaktuje się z Tobą, by rozwiać wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Nasza opinia o Kwadrans Pożyczce

Korzyścią dla klienta, który zdecyduje się na ofertę Kwadrans Pożyczki, jest wygoda. Wszystkie formalności wykonasz bez wychodzenia z domu, całkowicie on-line. Pośrednik zbiera wszystkie interesujące oferty w jednym miejscu, dzięki czemu odnajdziesz tutaj zarówno chwilówki, jak i pożyczki na raty.

Zaletą brokera jest też bez wątpienia oszczędność czasu oraz duża rozpiętość kwot, które można rozłożyć nawet na 1 rok. Poza tym wszystkie informacje zawarte na stronie są czytelnie przedstawione. Szukasz szybkiej gotówki na pilne potrzeby? Zerknij na stronę Kwadrans Pożyczki, bo być może bez większych problemów uda Ci się otrzymać pieniądze „na już”.

Źródło:

1. kwadranspozyczka.pl

5/5 - (1 vote)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz