Kuki pożyczki – opinie klientów i recenzja chwilówki

Oprocentowanie 0 %
Nasza ocena 5
Darmowa pożyczka Przy pierwszej pożyczce od 3000 zł - 5000 zł
Prowizja 15,49%
Sposób weryfikacji Kontomatik
Metoda wypłaty przelew na konto
Wymagane konto bankowe NIE
Kwota 500 - 15 000 zł
Okres spłaty 1 miesiąc
RRSO 0 %
Maks. pierwsza pożyczka 500 - 5 000 zł
Maks. kolejna pożyczka 15000 zł
Wiek pożyczkobiorcy 20 - 75 lat
Pierwsza pożyczka gratis NIE
Status osoby fizycznej NIE
Konto w banku NIE
Telefon komórkowy NIE
Zaświadczenie o zarobkach NIE
Adres e-mail NIE
Zameldowanie NIE
Czas wypłaty 15 minut
Godziny pracy w niedziele 24/7
Godziny pracy w sobotę 24/7

Przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pożyczka 3000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0,00%; całkowita kwota pożyczki: 3000 zł; oprocentowanie: 0,0%; całkowity koszt pożyczki: 0,00 zł, w tym: Prowizja 0,00 zł, Odsetki 0,00 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 3000,00 zł. Przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku braku terminowej spłaty: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pożyczka 3000 zł na 30 dni (standardowe warunki) RRSO wynosi 1926,41%; całkowita kwota pożyczki: 3000 zł; oprocentowanie zmienne: 7,2%; całkowity koszt pożyczki: 841,70 zł, w tym: Prowizja 823,95 zł, Odsetki 17,75 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 3841,70 zł. Warunkiem skorzystania z Pierwszej Promocyjnej Pożyczki jest: a) złożenie wniosku na www.kuki.pl po dniu 18.01.2021 b) terminowa spłata Całkowitej Kwoty Pożyczki Wypłaconej w Terminie Spłaty Pożyczki określonym w Umowie Pożyczki c) złożenie wniosku o udzielenie pierwszej pożyczki w kwocie co najmniej 3000 złotych d) przyznanie i wypłata przez Pożyczkodawcę w ramach Pierwszej Wypłaconej Kwoty Pożyczki kwoty co najmniej 3000 złotych Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Podmiotem udzielającym pożyczki jest Ducatos Sp. z o.o. Fincapital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000653383, NIP: 7010642695, REGON: 366100525, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 PLN. Fincapital Sp. z o.o. jest pośrednikiem między klientem a instytucją pożyczkową. Oznacza to, że wybierając ofertę pośrednika, klient zawiera umowę z reprezentowaną instytucją pożyczkową. Informacje dotyczące pożyczkodawcy: Ducatos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000655385, NIP: 7010645707, REGON: 366164896, o kapitale zakładowym w wysokości 200.000 PLN. Szczegóły promocji w Regulaminie Promocji na stronie Regulamin Promocji „Pierwsza Promocyjna Pożyczka”.

Zalety i wady firmy kuki

Zalety
 • Wysoka pierwsza pożyczka — nawet do 5000 złotych
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty o zakres — 7, 14 lub 30 dni
 • Wysoka górna granica wieku — 75 lat
 • Stosunkowo niedroga druga i kolejna pożyczka
Wady
 • Drugą oraz kolejną pożyczkę można przedłużyć tylko jednorazowo
 • Minimalny wiek to 21 lat

Kuki – opinia ekspertów o ofercie firmy

Wielu klientów rynku pozabankowego zanim zdecyduje się na złożenie wniosku u danej firmy pożyczkowej, szuka fraz pozwalających poznać odczucia dotychczasowych użytkowników danej firmy jak np. „Kuki opinie”. Ci, którzy zaciągali już pożyczki w tej firmie, cenią ją za dostępność 7 dni w tygodniu, a także możliwość uzyskania pożyczek w 100% online. Co więcej, w razie kłopotów ze spłatą istnieje możliwość przedłużenia pożyczki.

Kuki – konkurencyjne oferty pożyczek

Kuki należy do polskiej spółki Fincapital i zdążyło się już dobrze zadomowić na polskim, niezwykle konkurencyjnym, rynku pożyczek. Firma należy do grona tych pożyczkodawców, którzy celują swoją ofertą zarówno w tych klientów, którzy szukają pożyczek krótkoterminowych w małych kwotach, jak i tych, którzy potrzebują większej ilości pieniędzy. Gdy dodamy do tego ofertę pierwszej darmowej pożyczki, oferta Kuki staje się niezwykle uniwersalna.

Czy pierwsza pożyczka w Kuki jest darmowa?

Dla pierwszych klientów Kuki przewidziało możliwość zaciągnięcia pierwszej darmowej pożyczki. Przewidziana jest ona dla każdego nowego klienta i daje możliwość wzięcia jednorazowo nawet 5000 złotych, nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat w postaci prowizji i odsetek. Brak ujednoliconej oferty i wyróżnienie pierwszych klientów to popularna, ale niespotykana jednakże u każdego konkurenta praktyka.

WNIOSEK O POŻYCZKĘ W KUKI

Pierwsza pożyczka — maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Pierwsza pożyczka może zostać zaciągnięta, przez nowych klientów, na kwotę minimalną 200 złotych. Maksymalnie może to być z kolei nawet 5000 złotych. Termin spłaty waha się między 1 dniem a 30 dniami, czyli miesiącem. Warto zaznaczyć jeszcze, że pierwsza pożyczka — jak już wspomniano wyżej — jest w pełni darmowa. Po określonym czasie spłaty klient zwraca tylko pożyczoną kwotę i nic więcej.

Kuki pożyczki opinie

Oferta pożyczki Kuki

Dla drugich i kolejnych klientów, Kuki przewiduje już o wiele bardziej atrakcyjne warunki pożyczki. Minimalna kwota zaciągniętego zobowiązania pozostaje niezmienna i wynosi nadal 200 złotych. Maksymalna wartość rośnie jednak ze wstępnych 5000 złotych aż dwukrotnie! Jest to 10 000 złotych, co jest stosunkowo rzadko spotykaną wartością wśród pożyczkodawców krótkoterminowych. Firma zahacza w ten sposób swoją ofertą o pożyczkodawców którzy maja w swojej ofertcie pożyczki długoterminowe.

Nie należy zapominać, że każda druga i kolejna pożyczka obłożona jest dodatkowymi opłatami. W ich kosztach zawarta jest prowizja, odsetki i Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, czyli RRSO. Konkretne koszty kolejnej pożyczki przedstawimy na poniższym, reprezentatywnym przykładzie.

 • Pożyczając kwotę 6000 złotych na okres 30 dni (miesiąc), klient obciążony jest prowizją w wysokości 1210,68 złotych, odsetkami w kwocie 49,32 złote i Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania (RRSO) w postaci 916,77%.
  W ten sposób, klient musi zwrócić pełną kwotę pożyczki, wynoszącą wraz z kosztami 7260 złotych.

Kuki – bazy dłużników

Każdy klient Kuki poddawany jest weryfikacji w rejestrach finansowych i bazach dłużników. W przypadku omawianego pożyczkodawcy, są to 3 najpopularniejsze bazy. Biuro Informacji Kredytowej (BIK), Biuro Informacji Gospodarczej (BIG) i Infomontor oraz Krajowy Rejestr Dłużników (KRD).

Wymagany wiek pożyczkobiorcy

Aby zostać klientem Kuki, nie wystarczy tylko być osobą pełnoletnią. Ponadto, konieczne jest ukończenie 20. roku życia oraz bycie nie starszym niż 75 lat. Z usług tego pożyczkodawcy może zatem skorzystać większość studentów i emerytów.

Z innych, pozostałych wymagań, należy wymienić m.in. bycie osobą fizyczną, posiadanie własnego numeru telefonu komórkowego, posiadanie osobistego rachunku bankowego, ważny dowód osobisty i zdolności prawnych. Ponadto, konieczne jest bycie obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej i posiadanie na terenie Polski stałego adresu.

Czy Kuki wymaga dodatkowe dokumenty?

Kuki nie wymaga od swoich klientów okazywania żadnych dokumentów potwierdzających fakt i rodzaj posiadanego zatrudnienia, a także nie zwraca się z prośbą o przedstawienie zaświadczeń o otrzymywanych comiesięcznie zarobkach i ich charakterze.

Rachunki bankowe pożyczkodawcy

Kuki posiada swoje rachunki bankowe w dość sporej ilości placówek. Jest to kolejno: PKO BP, PEKAO SA, Getin Bank, ING, mBank, Millennium, Santander i Alior Bank. Oznacza to, że klient posiadający swoje konto osobiste w którymś, z wymienionych banków, ma największe szanse na szybkie otrzymanie pożyczki pozabankowej w przypadku wydania pozytywnej decyzji.

Jak szybko pieniądze trafią na konto klienta Kuki?

Jak już wspomniano wyżej, klient posiadający swój rachunek bankowy w następujących placówkach — PKO BP, PEKAO SA, Getin Bank, ING, mBank, Millennium, Santander lub Alior Bank — ma największe szanse na szybkie uzyskanie przelewu. Będzie to miało miejsce zgodnie z sesjami międzybankowymi, a zatem nawet od 15 do 30 minut. W przypadku innych banków, niestety, może to zająć od kilku godzin do nawet 24 godzin, czyli doby.

Godziny weryfikacji wniosków

Kuki jest do dyspozycji swoich klientów aż przez 7 dni w tygodniu. W przypadku dni powszednich, od poniedziałku do piątku, są to godziny od 8.00 rano do 22.00 wieczorem. Z kolei w weekendy, od soboty do niedzieli, konsultanci firmy pracują od 9.00 rano do 17.00 po południu. Klient składający wniosek pożyczkowy poza wyznaczonymi godzinami pracy musi liczyć się z obsłużeniem kolejnego dnia pracującego.

Czy Kuki oferuje możliwość przedłużenia pożyczki ?

Opisywany pożyczkodawca przewiduje dla swoich klientów możliwość przedłużenia pożyczki w przypadku problemu z terminową spłatą. Można skorzystać z tej usługi dwukrotnie i jest ona oczywiście płatna. Wysokość uzależniona jest od indywidualnych parametrów pożyczki. Termin spłaty można wydłużyć na 7 dni (tydzień), 14 dni (2 tygodnie) oraz 30 dni (miesiąc).

Sposób weryfikacji pożyczkobiorcy

Weryfikacja danych klienta odbywa się w Kuki za pomocą popularnego przelewu weryfikacyjnego. Przekazując kwotę symbolicznego 1 grosza na podany numer rachunku pożyczkodawcy, droga do uzyskania pożyczki jest już prosta.

Czym wyróżnia się Kuki?

Kuki wyróżnia się, generalnie mówiąc, na tle konkurencyjnych firm pożyczkowych dość sporymi dostępnymi kwotami pożyczek. 10 000 złotych dla kolejnych klientów to parametr spotykany rzadko i warty docenienia. Innymi atutami Kuki jest także jasno określona oferta i możliwość uzyskania pierwszej, darmowej pożyczki.

Kuki – Dane firmy

Kuki

Fincapitail Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 366100525
Numer NIP: 7010642695
Numer KRS: 0000653383
Adres Firmy: ul. Postępu 18B 02-675 Warszawa
Komentarze (3)
Zostaw komentarz

Sortuj wg
 • Komentarz od Przemek
  Napisany
  01.03.2020, 16:07
  Przemek

  Fincapital - czyli inaczej kuki.pl lubi Finbo - pracowałem w tej firmie od maja 2019 roku do stycznia 2020 roku - także moja opinia będzie bardzo na czasie i w 100% prawdziwa. Poprostu opiszę co tam sie dzieje i jak sie tam pracuje. Zacznę od pozytywów - bo kilka jest. Jest to korporacja lecz nie ma tam zadnego mobbingu, atmosfera jest przyjazna, ludzko podchodzą do człowieka - nie przyczepiają się i nie robią awantur za to ze sie żyje. Wypłata jest sporo przed czasem bo w umowie jest zapis ze mają przelać do 10tego kolejnego miesiaca a zazwyczaj przelewają wypłatę pod koniec miesiaca - czyli prawie dwa tygodnie przed czasem. W firmie można napić się za darmo kawy, w poniedziałki są owoce dla pracowników. Także jezeli chodzi o plusy to tyle. Niestety jest dużo minusów - także teraz przedstawie jakie są minusy. Od stycznia 2020 roku, właściciele firmy - zarówno w dziale sprzedaży w którym pracowałem jak i na obsłudze klienta - wprowadzili nie realne cele, które każą realizować pracownikowi aby uzyskać premie - także w dziale sprzedazy w ktorym pracowałem - wprowadzili 10x większe cele w stosunku do celi ktore byly wczesniej - poprostu szefostwo chce wycisnąć pracownika jak cytrynę i nie chce mu zapłacić. Cele są nie realne do realizacji. W dodatku dyrektor tej korporacji, Pan Marcin vel. Ćwikła - który całkowicie nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu firmą i nie ma zielonego pojęcia o sprzedaży i budowaniu relacji z klientem - gada Ci jakieś bzdury. Przede wszystkim na początku pracy dał mi jakąś kartkę ze skryptem ktory miałem czytać klientom podczas rozmów - a jak wyrobiłem cel - to on tak ocenial mi rozmowy z klientami zeby uciąć mi premie i jej nie wypłacić bo twierdzil ze mowie cos co on uznawał sobie ze jest nie tak - dziwne - dal kartke zebym czytal dokladnie slowo w slowo co chce a twierdzil ze mowie klientom nie tak jak trzeba - chore! wszystko zeby nie wypłacić premii. W listopadzie - kiedy byl ostatni miesiac gdzie mozna bylo wyrobic realne cele i zarobic premie - wyrobilem wszystkie parametry sprzedazowe - a pan Ćwikła stwierdził że nie mówię klientowi jakie jest RRSO podczas skladania wniosku przez telefon. W listopadzie za ciezką prace nie dostałem ani złótówki premii a wyrobilem premie na poziomie 2500 zł brutto. Pan ćwikła stwierdzil ze to jest bardzo duzy błąd - co ja bym zrozumial, jakby mi powiedzial ze mam to mowic - bo w pazdzierniku jakos dostalem premie a tez tego nie mowilem o zadnym rrso - a w listopadzie siedzial i 3 dni sluchal moich rozmow i szukal co zrobic zeby mi nie wyplacic premii. Zresztą on byl od tego zeby mi robic coachingi i informować o czyms co mam mowic i poprawiać - a on mnie informuje o tym ze nie mowie o rrso jak przyszlo do wyplacenia premii XD nie mam dobrego zdania o panu Ćwikle - nie ma wyglądu, charyzmy i w dodatku sięgał mi do pasa, a sam wielkoludem nie jestem. No i druga osoba która wprowadzała w firmie negatywne emocje - pracownik z mojego działu, Mateusz, mający nadwage, często nazywany knurem lub grubasem przez innych pracowników. Donosił na innych pracowników dyrektorom i team liderom. Wyżerał innym pracownikom ich jedzenie z lodówki z kuchni. Wprowadzał bardzo negatywną atmosfere swoim donoszeniem kierownictwu na innych pracowników firmy. Gruby twierdzil że skonczyl zarządzanie i że chce zostać team liderem - po trupach do celu - bardzo negatywna postać tej firmy. Z firmy jak wprowadzili nie realne cele do realizacji - masowo zaczęli odchodzić pracownicy - fincapital byl juz tak zdesperowany, że zaczął zatrudniać emerytów bo nikt nie chce za jałmużne pracować. Praca dobra dla studenta lub osoby która nie ma zadnych umiejetnosci, doswiadczenia - dla dzieciaka, słoika przyjezdnego do warszawy lub emeryta - bo nikt sie nie czepia, nie ma mobbingu i atmosfera jest spoko - ale zarobki są bardzo słabe jak na życie w Warszawie. Ogolnie moje zdanie o firmie jest negatywno-neutralne. Moja opinia jest w 100% prawdziwa, nie ma w niej nic wymyslonego i nie ma na celu obrażenie nikogo - lecz poinformowanie innych osob ktore szukają zatrudnienia z czym wiąże się zatrudnienie w firmie fincapital. pozdrawiam Przemek

 • Komentarz od Iwona
  Napisany
  12.02.2020, 13:40
  Iwona

  Również odradzam lub radzę szczególną ostrożność. Sprytnie wykorzystują system łatwego przyznawania kolejnych pożyczek by bez zgody i wiedzy przyznać duża kwotę, którą jest przelana w nocy na konto a potem plac przedłużenie i odsetki!!!!! Karygodne i zgłoszone odpowiednim instytucjom

 • Komentarz od Kazimierz
  Napisany
  21.12.2019, 12:01
  Kazimierz

  Odradzam każdemu,byłem kilkukrotnie klientem Kuki,zawsze wywiązywałem się ze zobowiązań,kilka dni temu dostałem ofertę pożyczki ze zniżką 80%,chciałem skorzystać,jakie było moje zdziwienie,kiedy po kilku sekundach wyskoczyła mi odmowa.Zadzwoniłem do obsługi klienta z pytaniem o powód odmowy,niemiły pan burknął,żebym sobie odebrał pocztę i odłożył słuchawkę.Odebrałem pocztę i czytam ,że uważają,że będę miał trudności ze spłatą,ciekawe jak to wymyślili,nigdzie nie figuruję w BIKU,nikomu nie zalegam z płatnościami.Dla mnie to dno i wodorosty,nigdy więcej KUKI.

Sprawdź ofertę kuki