Kredyty hipoteczne “Najlepiej na swoim” w ING – akcja promocyjna

Polacy coraz częściej korzystają z różnego rodzaju finansowania na zakup domu lub mieszkania. Częstym sposobem na sfinansowanie nieruchomości są kredyty hipoteczne. W ofercie specjalnej ING dostępne są kredyty hipoteczne z wariantem bez prowizji albo atrakcyjną lekką ratą. Bank oferuje takie finansowanie z pełną świadomością, wiedząc, że w końcu najlepiej na swoim.

Marzenie o własnym domu czy mieszkaniu towarzyszy wielu z nas. Jedną z opcji jego finansowania jest wzięcie kredytu hipotecznego. Banki oferują rozbudowany wachlarz ofert i rozwiązań. Warto przyjrzeć im się bliżej.

Kredyt hipoteczny – co o nim wiemy? 

Kredyt hipoteczny to innymi słowy, kredyt celowy. Co to dokładnie oznacza? A no, że może być przeznaczony wyłącznie na określony cel związany, np. z budową domu lub zakupem mieszkania.

Jednak kredytem mieszkaniowym możemy też sfinansować:

 • kupno działki,
 • kupno lokalu użytkowego pod wynajem,
 • remont, wykończenie albo modernizację nieruchomości,
 • budowę lub rozbudowę domu,
 • wykupienie mieszkania lokatorskiego, zakładowego bądź komunalnego,
 • nabycie udziałów w danej nieruchomości,
 • refinansowanie kredytu mieszkaniowego (czyli przeniesienie hipoteki do innego banku).

Przy podjęciu decyzji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego warto rozważyć różne propozycje. Dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z kalkulatora kredytowego, który pozwoli obliczyć Ci szacunkowy koszt hipoteki. Ogromną szansą na odnalezienie dla siebie atrakcyjnej oferty jest też zapoznanie się z rankingiem kredytów hipotecznych. Takie zestawienie w jednym miejscu gromadzi oferty różnych banków z najważniejszymi parametrami, oszczędzając nasz czas.

WNIOSEK O KREDYT HIPOTECZNY W ING

Kredyt hipoteczny “Najlepiej na swoim” w ING – czas trwania

Kredyt “Najlepiej na swoim” dostępny jest okresowo w ramach oferty specjalnej ING Banku Śląskiego. Aktualna akcja promocyjna trwa do 18.04.2021 r. Klienci mogą skorzystać z promocyjnych warunków, wybierając jedną z dostępnych alternatyw:

 • „Najlepiej na swoim” – Łatwy start z brakiem prowizji za udzielenie kredytu, oprocentowanie równe 2,45%,
 • „Najlepiej na swoim” – Lekka rata z niższą ratą w całym okresie kredytowania, oprocentowanie równe 2,24%.

Bank udostępnia finansowanie do 80 proc. wartości nieruchomości, z wymaganym wkładem własnym na poziomie 20 proc. Okres kredytowania wynosi do 35 lat z wcześniejszą spłatą i nadpłatą za 0 zł. Samo RRSO w przypadku powyższych ofert zaczyna się już od 2,56 proc.

Warunki i zasady oferty specjalnej

Bank oferują kredyt hipoteczny klientom, którzy:

 • potrzebują dodatkowej gotówki w przedziale: od 70 000 zł do 1 500 000 zł,
 • dysponują kontem osobistym w ING (z jednorazowym wpływem na rachunek w wysokości 2 tys. zł),
 • zakupią ubezpieczenie spłaty kredytu,
 • założą i będą korzystać z systemu bankowości internetowej Moje ING.

Szczegółowa oferta dostępna jest we wszystkich oddziałach banku lub u partnerów sprzedaży. Dodatkowo można z niej skorzystać, składając wniosek online – a więc wygodnie i bez ruszania się z domu. ING Bank Śląski udostępnia bardziej szczegółowe informacje, kontaktując się ze specjalistą kredytowym (kontakt dostępny na stronie banku–> ing.pl).

Źródło:

1. media.ing.pl

5/5 - (1 vote)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz