Kredyt-dla-Zadluzonych.pl – opinie klientów i recenzja

Pierwsza pożyczka gratis Tak
Metoda wypłaty wiele możliwości
Godziny pracy w sobotę 24/7
Godziny pracy w niedziele 24/7
Wymagane konto bankowe Tak
Kwota 100 - 5 000 zł
RRSO 0 %
Oprocentowanie 0 %
Okres spłaty 91 - 120 dni
Nasza ocena 5
Maks. pierwsza pożyczka 100 - 5 000 zł
Czas wypłaty 15 minut
Konto w banku Tak
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 80 lat
Maks. kolejna pożyczka 5000 zł
Status osoby fizycznej Tak
Zaświadczenie o zarobkach Nie
Sposób weryfikacji wiele możliwości

Przykład reprezentytywny: maksymalne RRSO wynosi 526%. Na przykład, w przypadku pożyczki w wysokości 2000zł na spłatę w ciągu 91 dni, opłaty będą miały wysokość 374,80zł, całkowita płatność wyniesie 2374,80zł; RRSO 99,98%. Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku. Zawsze otrzymasz pełną i precyzyjną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych kosztach przed zawarciem umowy o pożyczkę. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r.

Portal Kredyt-dla zadluzonych.pl, pozwala złożyć wniosek, który następnie przekazuje do kilkudziesięciu partnerów jednocześnie. Platforma ta obiecuje minimum formalności bez konieczności wychodzenia z domu oraz możliwość pożyczenia pieniędzy od dużych firm pozabankowych.

Jaką pożyczkę można otrzymać dzięki firmie Kredyt-dla-zadluzonych.pl?

Prezentowana dziś platforma oferuje usługi pośrednictwa pożyczkowego, kierując je do osób bez dobrej zdolności kredytowej. Taki klient szuka zazwyczaj finansowania o bardzo zróżnicowanej specyfice, co wynika z osobistych potrzeb.

Dla części pożyczka dla zadłużonych będzie krótkoterminowa, na mniejszą kwotę, a inni szukać będą raczej rozwiązania długoterminowego, na większe sumy. Kredyt-dla-zadluzonych.pl stawia na ten drugi rodzaj finansowania, oferując swoim klientom zróżnicowane kwoty spłacane w wygodnych ratach.

Zainteresowani za pomocą prostego formularza wybierają kwotę oraz termin spłaty, przekazują go do weryfikacji i otrzymują informacje o decyzji. Następnie pieniądze trafiają na konto bankowe internetowym przelewem.

Głównym atutem, jakim portal zwraca na siebie uwagę, jest pomoc w uzyskaniu pożyczki, przy której nie jest potrzebne Biuro Informacji Kredytowej. Jeżeli raport BIK może postawić historię kredytową w negatywnym świetle, w tym przypadku nie będzie on przesądzać o odmowie. Na rynku jest sporo firm, które nie współpracują z tym rejestrem – prezentowana strona wybiera spośród z nich te najlepsze.

kredyt-dla-zadluzonych.pl opinie

Dostępna wysokość pożyczki oraz maksymalny okres spłaty

Kredyt-dla-zadluzonych.pl to platforma, za pomocą której można wnioskować o elastyczny typ pożyczek pozabankowych. Przyjmują one postać długoterminową, spłacaną w ratach, których liczbę określa klient.

Na podobnej zasadzie funkcjonuje określenie kwoty finansowania – jej dokładną wysokość wskazujemy my, wybierając z dostępnego zakresu. Jak tego dokonać? To proste – wystarczy ustalić oba te parametry za pomocą suwaka.

 • Kwota pożyczki.
  Minimalna wartość pożyczki zaczyna się już od 100 złotych, a kolejne wartości można powiększać co 100 złotych aż do maksymalnej kwoty. Ta wynosi 5000 złotych.
 • Okres finansowania.
  Spłata pożyczki najczęściej odbywa się w perspektywie długoterminowej, którą określamy w dniach. Minimalnie może być to 91 dni, czyli równowartość 3 miesięcy, a dalej klient może zwiększać ten okres o kolejny 1 dzień. Tak docieramy do maksymalnego okresu finansowania – 120 dni, czyli odpowiednik tym razem 4 miesięcy. Co ciekawe, z kredytem-dla-zadłużonych współpracują jednak także firmy oferujące chwilówki – co za tym idzie, niekiedy termin finansowania można określić też na krócej, bo tylko 30 dni.

Znając już dostępne parametry finansowania, warto zwrócić też uwagę na dokładny koszt pożyczki. Reprezentatywną kalkulację znaleźć można łatwo i szybko, bo rozpisano ją tuż pod kalkulatorem do wyboru kwoty i czasu spłaty.

Kredyt-dla-zadluzonych.pl, jako pośrednik, nie udziela bezpośrednio pożyczki, dlatego przykładowe opłaty pozyskano od jednego z partnerów – SmartPożyczka.pl.

 • Kwota pożyczki: 1000 zł
 • Okres spłaty: 30 dni
 • Prowizja: 274 zł
 • Odsetki kapitałowe: 13,15 zł
 • Całkowity koszt pożyczki: 287,15 zł
 • Całkowita kwota do spłaty: 1287,15 zł
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 2056,86%

Jakie wymagania należy spełnić?

Choć platforma Kredyt-dla-zadluzonych.pl jest pośrednikiem, to ułatwia zainteresowanym ocenę, czy mają szansę na pozytywną decyzję u jednego z partnerów udzielającego pożyczki. Na stronie internetowej znaleźć możemy zakładkę „warunki pożyczki”, która opisuje najważniejsze wymagania do otrzymania finansowania.

 • Należy być osobą pełnoletnią, która posiada polskie obywatelstwo i posługuje się ważnym dowodem osobistym.
 • Niezbędne jest też konto bankowe, do którego numer będziemy musieli wskazać podczas wnioskowania, jak i numeru telefonu.
 • Każdy wnioskujący o pożyczkę musi też posiadać pełną zdolność do czynności prawnych – jest to niezbędne do podpisania umowy pożyczki.

Kredyt-dla-zadluzonych.pl przypomina też na tym etapie o tym, jak istotne jest dopasowanie kwoty pożyczki oraz terminu spłaty do realnych możliwości finansowych klienta. Jako że prezentowana oferta jest skierowana do osób bez wzorowej zdolności kredytowej, ma to szczególne znaczenie.

Zobowiązanie finansujące pilne wydatki nie powinno nadwyrężać miesięcznego budżetu i co gorsza – prowadzić do zaległości finansowych. Platforma ta promuje odpowiedzialne i przemyślane pożyczanie.

Jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę z Kredyt-dla-zadluzonych.pl?

Uzyskanie pożyczki za pośrednictwem platformy Kredyt-dla-zadluzonych.pl jest bardzo proste. Jak szczyci się ona na swojej stronie internetowej, cały proces odbywa się w 100% online, bez konieczności wychodzenia z domu i przy minimum formalności.

Wystarczające są podstawowe dane z dowodu osobistego, których przetwarzanie jest w pełni bezpieczne i szyfrowane kluczem 256 bitowym. Na jakie kroki należy się przygotować, nim nastąpi udzielenie pożyczki?

 1. Po wejściu na stronę internetową Kredyt-dla-zadluzonych.pl należy określić za pomocą dwóch suwaków parametry pożyczki. Pierwszy pozwala wskazać kwotę finansowania, a drugim wskazujemy na jak długo chcemy otrzymać pieniądze.
 2. Po wybraniu przycisku „chcę pożyczkę” zostajemy przekierowani do formularza pożyczkowego, w którym należy podać kilka ważnych informacji. Wpisujemy swoje dane osobowe, datę urodzenia i płeć oraz adres e-mail i numer telefonu.
 3. Zaznaczamy niezbędne zgody i przechodzimy do drugiego, nieco bardziej rozbudowanego etapu formularza. Tutaj dzielimy się informacjami na temat naszego stanu cywilnego i wykształcenia, podajemy numer PESEL i serię dowodu osobistego, a także wpisujemy dane adresowe. Ostatnią częścią są dane o dochodach – wskazujemy nasze źródło dochodu, podajemy miesięczną kwotę wynagrodzenia oraz wpisujemy numer konta bankowego, na które chcemy otrzymać przelew z potencjalnie przyznaną pożyczką.
 4. To wszystko! Wypełniony formularz przesyłamy do weryfikacji, po czym portal szuka wśród partnerów tej firmy pożyczkowej, która będzie gotowa udzielić finansowania. Wraz z zawarciem umowy, którą podpisujemy bezpośrednio ze stroną pożyczającą, środki są błyskawicznie wysyłane przelewem bankowym na nasze konto. Dysponować nimi będziemy mogli często jeszcze tego samego dnia, a najpóźniej – kolejnego dnia roboczego.

Po co w formularzu dane o wykształceniu, źródle dochodu czy kwocie wynagrodzenia? Opisywany pośrednik gromadzi jak najobszerniejsze dane, aby współpracująca z nim firma oferująca pożyczki pozabankowe miała ułatwione zadanie przy wydaniu decyzji. To właśnie dlatego Kredyt-dla-zadluzonych.pl szczyci się tym, że informacje o decyzji pożyczkowej otrzymujemy nawet w 15 minut. Niekompletne informacje o kliencie mogą wydłużać proces i komplikować ocenę ryzyka kredytowego.

Jakie bazy są sprawdzane podczas weryfikacji klienta?

W przypadku osób ze słabą zdolnością kredytową lub zadłużonych, najczęściej poszukiwanym typem finansowania są tzw. pożyczki bez BIK. Do tego grona należą usługi, które oferuje Kredyt-dla-zadluzonych.pl.

Wśród partnerów tego pośrednika są firmy, które nie opierają decyzji na raporcie pobranym w Biurze Informacji Kredytowej. Są też i takie, które widząc negatywne wpisy w innych rejestrach dłużników również nie decydują się na odmowę.

Dokładna lista baz, które weryfikują firmy pożyczkowe współpracujące z portalem Kredyt-dla-zadluzonych.pl, jest oczywiście zróżnicowana. Wśród partnerów jest bowiem kilkadziesiąt różnych podmiotów, wśród których najczęściej sprawdzane rejestry to te z grona Biur Informacji Gospodarczej.

Kredyt konsolidacyjny, czyli jak wyjść z długów?

W przypadku niektórych osób zadłużonych, źródłem kłopotów finansowych jest wiele różnych należności. Pozabankowe kredyty, przez krótki termin spłaty, skłaniają osoby z niestabilnym budżetem do zaciągania kolejnych, byle tylko uniknąć spóźnienia i wpisu do BIK.

Wpada się wówczas w tzw. pętlę zadłużenia, która wcale nie musi być jednak sytuacją bez wyjścia. Najpopularniejszą i najlepszą receptą na zadłużenie może okazać się tzw. kredyt konsolidacyjny.

Jak to działa i dlaczego jest to rozsądne rozwiązanie?

 • Klient zaciąga jedno, duże zobowiązanie na spłatę łącznej kwoty zadłużenia.
 • Kredyt konsolidacyjny pozwala spłacić wszystkich wierzycieli.
 • Zamiast kilku długów, otrzymuje się jeden kredyt z jednym wierzycielem, którego spłacamy w małych, rozłożonych w czasie ratach.
 • Wybór okresu spłaty i wysokości raty zawsze dostosowany jest do indywidualnej sytuacji wnioskującego oraz jego miesięcznego budżetu.
 • Po czasie, kredyt konsolidacyjny pozwala wyjść z zadłużenia całkowicie wraz ze spłatą ostatniej raty.
5/5 - (3 votes)
Opinie klientów o Kredyt-dla-zadluzonych.pl (0)
Dodaj opinię

Sprawdź ofertę Kredyt-dla-zadluzonych.pl