Konto dla studenta – Konto 360° Student w Millenium promocja i jej zasady.

konto dla studenta millenium

Osoby dorosłe do 26. roku życia mogą korzystać z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych skierowanych do studentów. Bankowe oferty dla młodych uwzględniają sytuację młodych osób i ich potrzeby. Pozwalają oszczędzić na bankowych usługach w ramach konta. Na uwagę zasługuje propozycja banku Millennium, pozwalająca nie tylko oszczędzić, ale także zyskać. Sprawdź, czym jest konto dla studenta Konto 360° Student w Millennium i promocja 200 zł. Co zrobić, aby otrzymać premię?

Konto 360° Student w Millenium – dla kogo i jak założyć konto?

Konto 360° dla studentów to nowoczesna, studencka wersja flagowego produktu oferowanego przez Millennium Bank od 2014 roku. Wariant ten skierowany jest do osób w wieku 18-26 lat i wyróżnia się bezpłatną usługą prowadzenia konta. Kilkanaście złotych oszczędności miesięcznie to nie wszystko.

ZAŁÓŻ KONTO 360 DLA STUDENTA W MILLENUM - WNIOSEK

Darmowe są również:

 • obsługa karty debetowej,
 • wypłata gotówki z bankomatów,

pod warunkiem dokonania przynajmniej jednej płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu. Taki warunek jest bardzo łatwy do spełnienia, dzięki czemu opłat można uniknąć. Choć konto ma w nazwie „student”, dostępne jest dla młodych osób, niezależnie od tego czy studiują, czy nie. Jak zwykły ROR, Konto 360° Student nie jest oprocentowane. Można je założyć bez wychodzenia z domu, w oddziale banku lub poprzez infolinię. Dla korzystających z internetu opcje są dwie: na selfie i poprzez kuriera.

Pierwsza opcja to następujące kroki:

 1. Przygotowanie dowodu i telefonu.
 2. Wypełnienie wniosku wraz z dołączonymi zdjęciami twarzy wykonanymi smartfonem.
 3. Weryfikacja tożsamości i aktywowanie konta.

Procedury zakładania konta w trakcie spotkania z kurierem to kolejno:

 1. Wypełnienie wniosku – potrzebny dowód osobisty.
 2. Rozmowa z konsultantem wkrótce po przesłaniu formularza.
 3. Podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera – dostarczy on również kartę do konta.

Co zrobić, żeby zyskać 200 zł – promocja dla nowych klientów

Aktualnie trwająca w ramach oferty Konto dla studenta – Konto 360° Student w Millenium promocja skierowana jest do osób, które spełnią łącznie następujące warunki: 

 • otworzą rachunek do 1 marca 2021 roku i otrzymają kartę do konta, 
 • przy wypełnianiu wniosku zaakceptują regulamin promocji oraz wyrażą zgody marketingowe,
 • podpiszą z bankiem umowę o konto.

Osoby, które skorzystały z opcji otwarcia konta na selfie, powinny najpóźniej do 30 czerwca 2021 roku potwierdzić swoją tożsamość wraz ze złożeniem podpisu w dowolnej placówce.

Warunkiem przyznania premii do konta jest aktywne korzystanie z rachunku poprzez:

 • zapewnienie wpływów zewnętrznych przez 4 kolejne miesiące (marzec, kwiecień, maj i czerwiec) na kwotę co najmniej 1000 zł,
 • dokonanie co najmniej 1 płatności kartą lub BILKIEM,
 • aktywowanie aplikacji mobilnej do 30 czerwca 2021 roku.

Spełnienie warunków pozwala na uzyskanie nagrody w kwocie 200 zł wypłacanej do 30 lipca 2021 roku. Dodatkowa premia wpłynie na konto tych, którzy złożą wniosek o świadczenie z Programu Rodzina 500 plus na okres od 1 czerwca 2021 do 22 maja 2022 roku poprzez bankowość internetową Millenet i wskażą swój rachunek Konto 360° Student jako ten do przelewy świadczeń. Wysokość bonusu to 100 zł. Przyznane nagrody przez bank stanowią przychód posiadacza konta zwolniony z opodatkowania. 

Co zyskują osoby z Międzynarodową Legitymacją Studencką – promocja z kartą ISIC

Osoby posiadające legitymację ISIC lub planujące jej zamówienie mogą skorzystać z dodatkowej promocji. Najpierw można zamówić kartę, potem założyć konto lub na odwrót.

Posiadając legitymację i konto, aktywowane w czasie trwania bankowej promocji, należy:

 • płacić kartą do konta lub BLIKIEM co najmniej raz w każdym z dwóch kolejnych miesięcy – wówczas zwrot wynosi 79 zł,
 • płacić kartą lub BLIKIEM przez kolejne 10 miesięcy i przedłużyć legitymację o kolejny rok – wówczas posiadacz może zyskać kolejne 79 zł.

Konto dla studenta – Konto 360° Student w Millenium promocja dla leniwych

Promocyjna akcja banku dla osób między 18. a 26. rokiem życia nie wymaga dużej aktywności od posiadacza rachunku. Gotówka w kwocie 200 zł na konto zostanie przelana do połowy wakacji, jeśli młody człowiek zdecyduje się na założenie konta, zaakceptuje wymagane zgody, a do tego będzie korzystał z konta przynajmniej raz w miesiącu.

Trzeba przypilnować, aby na koncie pojawiły się wpływy na minimum 1000 zł, zainstalować funkcjonalną aplikację na smartfonie, a do tego płacić kartą lub BLIKIEM. Takie warunki sprawiają, że  konto dla studenta w Millenium cieszy się dużym zainteresowaniem. 

5/5 - (1 vote)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz