Konferencja FinAdTech Warsaw w Polsce już 20 września! Co przygotowała?

FinAdTech Warsaw

Tegoroczna edycja prestiżowej konferencji FinAdTech po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Międzynarodową konferencja już 20 września 2019 będzie gościła Warszawa. Każdy, komu bliska jest tematyka finansów, marketingu partnerskiego i ceni związane z tym znajomości – nie może przegapić tego wydarzenia. Czego spodziewać się po FinAdTech Warsaw i co warto wiedzieć?

Pod nazwą FinAdTech skrywa się międzynarodowa konferencja skupiająca się na tematyce marketingu partnerskiego. Co roku gromadzi ona setki reklamodawców i webmasterów, którzy podczas całodniowego wydarzenia mają szansę poznać przedstawicieli branży bankowej, pożyczkowej i nie tylko. Po raz pierwszy to wydarzenie pod nazwą FinAdTech Warsaw odbędzie się w Polsce!

FinAdTech Warsaw

FinAdTech Warsaw – kiedy i gdzie?

Tegoroczna edycja FinAdTech została zaplanowana na piątek 20 września 2019. Po raz pierwszy odbędzie się w Polsce, a dokładniej – w Warszawie w Sofitel Warszawa Victoria w samym sercu miasta. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 rano, kończąc się w późnych godzinach popołudniowych o 18:30.

FinAdTech Warsaw – organizator międzynarodowego formatu

Organizatorem FinAdTech Warsaw jest LeadGid. Ta działająca od 2012 roku międzynarodowa sieć afiliacyjna oferuje swoim klientom kampanie finansowe. Każdego miesiąca dostarcza ponad milion wniosków o pożyczki konsumpcyjne i karty kredytowe do banków, a także instytucji finansowych ulokowanych w całej Europie, Azji, Ameryce Łacińskiej oraz krajach Wspólnoty Niepodległych Państw.

Na czym dokładnie skupi się tegoroczna FinAdTech Warsaw 2019?

FinAdTech Warsaw 2019 koncentruje się na bardzo obszernej tematyce, jaką jest marketing partnerski. Z tego względu, goście będą mieli szanse pozyskać wiedzę na temat licznych zagadnień. Zaliczają się do nich między innymi.

 • Przegląd globalnego rynku Fintech, szczegółowo analizując także trendy i prognozy dla branży e-finansów w Polsce.
 • Omówienie przyszłości, jaka stoi przed światowym marketingiem finansowym.
 • Przyjrzenie się najświeższym wiadomościom z rynku elektronicznego pieniądza. Omówienie takich zagadnień, jak ruch internetowy, Big Data, mikroogranizacje finansowe czy banki.
 • Omówienie najskuteczniejszych strategii promowania produktów finansowych, jakie są wybierane przez najważniejszych graczy na rynku. Przyjrzenie się raportom i case study od przedstawicieli branży.
 • Jak zbudować udany biznes w dobie transformacji cyfrowej? Przyjrzenie się temu, jak banki i MFI sprawnie dostosowują się do trendów i zmian w prawie.

FinAdTech Warsaw – bilety

Zainteresowani mogą za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia nabyć jeden z dwóch dostępnych sposobów na wstęp na teren imprezy FinAdTech Warsaw.

 • Bilet standardowy (300 euro).
  Kupując ten bilet można skorzystać z przerwy kawowej i lunchu. Ponadto, daje on tzw. pakiet uczestnika, który umożliwia wstęp na wszystkie spotkania i konferencje w czasie eventu.
 • Bilet premium (400 euro).
  Bilet ten umożliwia dodatkowo wejście na afterparty po zakończeniu oficjalnej części wydarzenia.

By poznać więcej szczegółów na temat konferencji FinAdTech Warsaw, należy wejść na stronę internetową https://2019warsaw.finadtech.com/pl Informacje o poprzednich edycjach wydarzenia uzyskasz z kolei za pośrednictwem https://finadtech.com/

FinAdTech Warsaw
FinAdTech Warsaw
5/5 - (4 votes)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz