Jakikredyt.pl — opinie klientów i recenzja

Oprocentowanie 8,43 %
Prowizja 0%
Marża 1,64 %
Nasza ocena 4
Okres spłaty 5 - 35 lat
Kwota 10 000 - 1 000 000 zł

Aby znaleźć optymalne względem swoich potrzeb finansowanie, przeczesujemy strony internetowe banków, dzwonimy do konsultantów czy umawiamy wizyty w oddziałach. Na koniec może się jednak okazać, że nie spełniamy wszystkich warunków i poszukiwania zaczynają się od nowa. Wcale nie musi to tak wyglądać. Przyjrzyjmy się porównywarce Jakikredyt.pl i sprawdźmy, co ma nam do zaoferowania.

Portal Jakikredyt.pl stawia sobie za zadanie oszczędzić czas konsumentów porównujących bankowe oferty hipoteczne. Jakikredyt.pl robi to przy pomocy jednego formularza, na podstawie którego proponuje nam konkretne produkty. Na dalszym etapie korzystania z serwisu, możemy wykorzystać go także do złożenia wniosku o 1, 2, a nawet 17 różnych kredytów w największych bankach w Polsce – bez wychodzenia z domu.

Podstawowe informacje o serwisie Jakikredyt.pl

Strona Jakikredyt.pl należy do spółki Solo Project z Wrocławia i jest:

 • niezależną porównywarką hipotecznych ofert bankowych online,
 • pośrednikiem kredytowym (a więc sama nie udziela kredytów).

Oprócz dwóch głównych usług platforma ta posiada również kilka dodatkowych funkcji, które ułatwiają osiągnąć nadrzędny cel — przedstawić klientowi odpowiedni kredyt hipoteczny.

Choć mówi się, że zobowiązanie tego typu wiąże mocniej niż węzeł małżeński, Jakikredyt.pl dąży do tego, aby w przeciwieństwie do szukania partnera, znalezienie środków na zakup mieszkania, działki czy domu było szybkie, łatwe do skalkulowania i mogło odbyć się w pełni zdalnie.

Właścicielem portalu nie jest ani konkretny bank, ani też firma pożyczkowa, a produktami, w których udzieleniu pośredniczy, są wyłącznie kredyty hipoteczne. Nie znajdziesz tam kredytu gotówkowego i nie podpiszesz umowy pożyczki.

Banki, z którymi współpracuje Jakikredyt.pl to m.in.:

 • PKO Bank Polski;
 • ING Bank Śląski;
 • mBank;
 • Alior Bank;
 • Millennium Bank.

Na czym polegają usługi portalu Jakikredyt.pl?

Na stronie pośrednika możesz wykonać kilka różnych działań (razem lub niezależnie od siebie):

 • Porównać aktualne oferty kredytów hipotecznych 17 banków, czyli w bardzo przystępny, szybki i w pełni zautomatyzowany sposób zapoznać się z sytuacją na rynku.
 • Poddać się analizie własnej zdolności kredytowej, co pozwala na zawężenie (i w efekcie — ułatwienie) poszukiwań odpowiedniego kredytu hipotecznego.
 • Złożyć tzw. multiwniosek, czyli jeden dokument, który może pełnić funkcję wniosku o kredyt hipoteczny w wielu różnych bankach.
 • Skorzystać z konsultacji z wykwalifikowanymi doradcami.
jakikredyt.pl - strona główna
Serwis jakikredyt.pl jest bezpłatny i pozwala na złożenie jednego wniosku o kredyt hipoteczny w kilku bankach

Jakie korzyści daje skorzystanie z porównywarki dostępnej na Jakikredyt.pl

Rozwiązania, które proponuje serwis, pozwalają na:

 • zaoszczędzenie czasu — np. poprzez uniknięcie czasochłonnych spotkań z pracownikami banków czy samodzielne próby skompletowania wszystkich potrzebnych danych,
 • możliwość pracy nad uzyskaniem finansowania hipotecznego o dogodnej porze — serwis jest do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
 • dostęp do informacji i narzędzi z dowolnego miejsca na świecie i urządzenia mobilnego z dostępem do sieci,
 • posiadanie w jednym miejscu wszystkich niezbędnych dokumentów,
 • aktualizowanie wiedzy na podstawie sprawdzonego i rzetelnego źródła,
 • uzyskanie pomocy niezależnego specjalisty,
 • oszczędności finansowe.

Dostępna możliwość złożenia wniosku bez wychodzenia z domu

Poprzez serwis mamy opcję wnioskowania w 100% zdalnie. Jak to dokładnie wygląda? Zwyczajnie poprzez stronę jakikredyt.pl składamy formularz, po czym wszystkie niezbędne dokumenty odbierze od nas ekspert kredytowy.

Na stronie www portalu odnajdziemy, kto jest dostępny w naszej najbliższej okolicy i klikamy przycisk: Poproś o kontakt. Taki doradca nie pobiera od nas żadnych prowizji – płaci mu bank.

Czy portal stawia konkretne wymagania dla potencjalnych klientów?

Użytkownikiem Jakikredyt.pl może być każdy. Jednak, aby doszło do podpisania umowy kredytowej z bankiem, przyszły klient musi spełnić warunki wymagane przez swojego kredytodawcę. Oznacza to, że dopóki pozostajesz w serwisie i korzystasz z jego narzędzi — porównywarki, doradców czy analizatora zdolności kredytowej, nie musisz spełniać żadnych konkretnych kryteriów.

Strona działa tak samo dla każdego. Z kolei, gdy zdecydujesz się na kredyt hipoteczny w konkretnej instytucji, musisz spełnić regulaminowe wymagania, które różnią się w zależności od polityki danego banku. Mogą one dotyczyć m.in.:

 • dochodów,
 • sytuacji finansowej gospodarstwa domowego,
 • historii i zdolności kredytowej,
 • wysokości posiadanego wkładu własnego,
 • wieku konsumenta.

Procedura wnioskowania o kredyt za pośrednictwem Jakikredyt.pl jest skonstruowana w taki sposób, abyś otrzymał jedynie propozycje produktów finansowych, które są w Twoim zasięgu, a po złożeniu wniosku kredytowego miał duże szanse na otrzymanie pozytywnej odpowiedzi banku.

Jak wygląda wnioskowanie o kredyt z Jakikredyt.pl?

Wypełnienie wniosku na platformie tego pośrednika jest wieloetapowe. Zobaczmy, jak to wygląda.

 1. Rozpocznij od przejścia do specjalnego formularza ze strony Jakikredyt.pl.
 2. Określ dokładny cel kredytu (jaka to nieruchomość i z jakiego rynku ją kupujesz), orientacyjną wartość nieruchomości, kwotę wkładu własnego i widełki czasowe preferowanego okresu kredytowania.
 3. Zaznacz, czy zależy Ci na zbadaniu Twojej zdolności kredytowej. Być może chcesz jedynie poznać poszczególne oferty w danym banku i nie interesuje Cię w tej chwili wniosek kredytowy.
 4. Po analizie wszystkich podanych przez Ciebie informacji otrzymasz szczegóły oferty banków (a także aktualne promocje) zawierające istotne dane, jak koszty kredytu, RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania), warunki, czas kredytowania czy wysokość raty.
 5. W tym momencie decydujesz, czy chcesz złożyć wniosek kredytowy. Jeśli tak, zostaniesz poproszony o uzupełnienie „multiwniosku” o szczegółowe i dokładne dane. Dokument trafi w odpowiedniej formie do każdego banku, w którym masz szansę na uzyskanie środków.
 6. Na koniec musisz już tylko (z pomocą doradcy) skompletować potrzebne dokumenty. Od tego momentu przysłowiowa piłka pozostaje po stronie pośrednika i potencjalnych kredytodawców, którzy muszą m.in. zbadać Twoją historię i zdolność kredytową.

Teraz zapewne zastanawiasz się, ile za to wszystko trzeba zapłacić.

Czy usługi oferowane przez Jakikredyt.pl są płatne?

Wszystkie działania serwisu są dla jego użytkowników całkowicie darmowe. Na działanie strony nie mają wpływu również reklamy banków. Jakikredyt.pl jest pod tym kątem całkowicie niezależny i nie można zarzucić mu promowania sponsorowanych ofert.

Skąd więc środki na utrzymanie platformy i zarobek właściciela? Z prowizji wypłacanej przez poszczególne banki, kiedy to za pośrednictwem Jakikredyt.pl zyskają nowego klienta.

Podsumowując, czym wyróżnia się portal Jakikredyt.pl?

 1. Na Jakikredyt.pl porównasz oferty kredytów hipotecznych 17 banków bez wychodzenia z domu, telefonowania na infolinię każdego interesującego Cię kredytodawcy czy odwiedzania licznych stron www instytucji bankowych.
 2. Kontakt z niezależnymi doradcami jest w 100% zdalny i darmowy.
 3. Oprócz porównywania ofert możesz od razu wnioskować o sfinansowanie zakupu nieruchomości. Za pomocą jednego formularza dokument jest składany do wielu podmiotów.
 4. To skuteczna porównywarka pomagająca jednocześnie uzyskać kredyt hipoteczny.
 5. Jakikredyt.pl nie podpowie, jakie finansowanie wybrać, nie pokaże w zestawieniu oferty karty kredytowej czy informacji o kredycie gotówkowym (nie zawnioskujesz tutaj o pożyczkę gotówkową). Sam również nie udziela pożyczek i kredytów. Specjalizuje się wyłącznie w pośrednictwie i kredytach hipotecznych.

Dane firmy

Nazwa firmy:SOLO PROJECT Sp. z. o. o.
Adres:Klasztorna 31/3, 52-234 Wrocław
KRS:0000631736
NIP:8992796063

Dane kontaktowe

E-mail: info@jakikredyt.pl

Strona: https://jakikredyt.pl/

5/5 - (1 vote)
Opinie klientów o Jaki Kredyt .pl (0)
Dodaj opinię

Sprawdź ofertę Jaki Kredyt .pl