Intratka – opinie klientów i recenzja

Oferta jest nieaktywna

Zobacz polecane przez nas oferty

Chwilówki
Pożyczki ratalne
Ostatnia aktualizacja: 1 Lutego 2023
36 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 25 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
4 - 50 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 12 500 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
12 - 36 miesięcy
? 12, 18, 24, 36 rat
Okres spłaty
1 000 - 10 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
24 godziny
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
10 - 30 dni
Okres spłaty
200 - 5 000 zł
? do 3000 zł darmowa
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
? od 200 zł do 3000 zł
Pierwsza pożyczka gratis
od 15 minut
? Jest to uzależnione od banku, w którym jest rachunek oraz od godzin sesji księgowania
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
1 miesiąc
Okres spłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Okres spłaty 3 - 24 miesięcy
Nasza ocena 3
Maks. kolejna pożyczka 10000 zł
Maks. pierwsza pożyczka 500 - 10 000 zł
Status osoby fizycznej Tak
Pierwsza pożyczka gratis Nie
Wiek pożyczkobiorcy 20 - 70 lat
Konto w banku Tak
Zaświadczenie o zarobkach Tak

Zalety i wady firmy Intratka

Zalety
  • Wnioskowanie o pożyczkę całkowicie online
  • Wysoka kwota pierwszej pożyczki - do 10 000 zł
  • Długi okres kredytowania – nawet do 24 miesięcy
  • Stała, niezmienna kwota raty
  • Możliwość przedłużenia terminu spłaty - w przypadku problemów zuregulowaniem zobowiązania
Wady
  • Pożyczka nie dla zadłużonych – firma sprawdza klientów w bazach informacji gospodarczej
  • Mała elastyczność oferty
  • Pożyczkodawca sprawdza klientów w bazie BIK, BIG, KRD
  • Konieczność posiadania regularnych dochodów
Intratka

Intratka to jeden z licznych przedstawicieli grona polskich, bacznie rozwijających się firm pożyczkowych. Marka ta została utworzona przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o nazwie Polcredit, którą zarejestrowano w Warszawie w sierpniu 2008 roku.

Od tego czasu, bacznie rozwija się ona w niezwykle konkurencyjnej branży usług pozabankowych, celując w pożyczki długoterminowe. Oferta Intratka to zatem odpowiedź na potrzeby osób, które rozglądają się za bezpiecznym wsparciem finansowym w formie wygodnej, ratalnej spłaty.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie pożyczkodawcy Intratka?

Ubiegając się o pożyczkę w firmie Intratka już za pierwszym razem konsument ma do dyspozycji nieograniczone, przewidziane w ofercie kwoty maksymalne pożyczek.

Minimalna wartość zobowiązania może wynieść już 500 złotych, a kolejne wartości rosną co 50 złotych aż do maksymalnej dostępnej sumy – 10 000 złotych.

Termin spłaty można przy tym ustalić na nie mniej niż 3 miesiące, a kolejne dostępne terminy można zwiększać co jeden miesiąc aż do największej wartości – 24 miesięcy, czyli 2 lat. Już pierwsza pożyczka w Intratka zawiera w sobie standardowe, dodatkowe koszty pod postacią odsetek i prowizji.

Dla dostępności kwot oraz terminu spłaty nie ma znaczenia czy składasz wniosek po raz pierwszy czy jesteś stałym klientem firmy pożyczkowej Intratka. Przypominamy – każda pożyczka w Intratka zawiera w sobie dodatkowe koszty doliczone do rat, czyli prowizję oraz odsetki.

intratka opinie

Określone wymagania wobec klientów

Konsumenci wnioskujący o pożyczkę w Intratka muszą spełnić określone wymagania wiekowe. Niestety, nie wystarczy jedynie bycie osobą pełnoletnią. Dodatkowym wymaganiem dla najmłodszych potencjalnych klientów jest ukończenie co najmniej 20. roku życia.

Ponadto, konsument nie może być też starszy niż 70 lat. Te granice wiekowe są zatem dość wąskie – konkurencja na tym polu bywa często łagodniejsza.

Do złożenia wniosku pożyczkowego nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty. Nie trzeba przygotowywać zarówno skanu np. zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach, jak i innych formalności jak zaświadczenie od pracodawcy o statusie zatrudnienia, PIT za ostatni rok podatkowy itd. Intratka zadbała o to, aby ubieganie się o pożyczkę zajęło jak najmniej czasu.

Jakie bazy dłużników może sprawdzić Intratka?

Po złożeniu wniosku o pożyczkę, Intratka m.in. oceni ryzyko udzielenia pożyczki dzięki weryfikacji w rejestrach finansowych. W tym celu, sprawdzona zostanie historia spłaty zobowiązań w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Ponadto, na mocy współpracy z Biurem Informacji Gospodarczej (BIG), pobrany zostanie także raport z ERIF oraz BIG InfoMonitor.

Po jakim czasie od uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze będą na koncie?

Klienci dziewięciu wymienionych banków (Santander Bank, PKO BP, Bank Pekao, Alior Bank, mBank, Bank Millenium, Bank Pocztowy, BNP Paribas), mogą liczyć na jak najszybsze otrzymanie środków z przyznaną pożyczką.

Zazwyczaj, powinny one dotrzeć na konto nie krócej niż w ciągu od kilku do maksymalnie kilkunastu minut. Przyczyna jest prosta – przelewy między rachunkami znajdującymi się w tym samym banku docierają na konto błyskawicznie, bez zwłoki i nie mają tutaj znaczenia sesje przychodzące czy sesje wychodzące.

Pożyczkobiorcy, którzy mają z kolei konta poza gronem opisanych wyżej banków, muszą czekać na przelew do najbliższej sesji przychodzącej. Może to zająć od kilku godzin do nawet kolejnego dnia roboczego.

Czy Intratka daje możliwość przedłużenia terminu spłaty?

Jeżeli podczas spłaty pożyczki pojawią się niespodziewane problemy związane ze spłatą któreś z rat pożyczki, konsument ma prawo skorzystać z możliwości przedłużenia terminu spłaty.

Konieczne jest poinformowanie o problemach konsultanta na telefonicznej infolinii lub opisanie sytuacji za pośrednictwem wiadomości e-mail. Podjęcie się takich kroków ze strony konsumenta jest niezbędne, ponieważ w przeciwnym przypadku brak spłaty w terminie określonych rat pożyczki będzie prowadzić do wszczęcia postępowania windykacyjnego przez Intratkę.

Sposoby weryfikacji wniosków

Intratka pilnuje podstawowych zasad bezpieczeństwa w sposób tradycyjny i typowy dla branży usług pozabankowych. Daje konsumentowi możliwość wyboru dogodnego sposobu weryfikacji jego tożsamości.

Można tego dokonać za pomocą tradycyjnego systemu przelewu 1 grosza na wskazany numer konta bankowego pożyczkodawcy lub za pomocą systemu Kontomatik. Ten bezpieczny i sprawdzony algorytm sprawdza historię wpływów środków na nasz rachunek, po czym wydaje związaną z tym decyzję.

Jakie są najmocniejsze atuty firmy Intratka?

Opisywana firma wyróżnia się stosunkowo nowoczesnym i czytelnym projektem strony internetowej, umożliwiając złożenie wniosku o uzyskanie wsparcia finansowego w 100% online. Na uznanie zasługują też stosunkowo wysokie dostępne kwoty pożyczek, które można spłacać w wygodnej formie comiesięcznych rat.

Doceniamy też możliwość przeprowadzenia weryfikacji tożsamości konsumenta aż na dwa dostępne sposoby – za pomocą przelewu 1 grosza lub bezpiecznego i szybkiego systemu Kontomatik.

Intratka – Dane firmy

Intratka

PolCredit Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 146251000
Numer NIP: 5213635239
Numer KRS: 0000429935
Adres Firmy: ul. Pokorna 2, lok. 1044 00-199 Warszawa
4.2/5 - (45 votes)
Opinie klientów o Intratka (0)
Dodaj opinię