InCredit – opinie klientów i recenzja

Metoda wypłaty przelew na konto
Sposób weryfikacji przelew 1 zł
Godziny pracy w sobotę 9:00-17:00
Adres e-mail NIE
Wiek pożyczkobiorcy 21 - 70 lat
Wymagane konto bankowe NIE
Okres spłaty 2 - 4 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka 1 000 - 4 000 zł
Telefon komórkowy NIE
Konto w banku NIE

InCredit – nasza opinia o firmie

Incredit

Konsumenci zainteresowani skorzystaniem z usług danej firmy pożyczkowej, chętnie poszukują haseł ukazujących choćby odczucia dotychczasowych klientów.

W tym przypadku, mowa o „InCredit opinie”. Osoby, które już zaciągnęły pożyczki w tej firmie, doceniają głównie system błyskawicznej wypłaty pożyczek, a także bardzo duże dostępne kwoty środków do pożyczenia. Przeczytać też można, że przydałaby się możliwość przedłużenia pożyczki.

InCredit pożyczkodawca na polskim rynku finansowym

Firma ta stawia niewątpliwie na klientów poszukujących szybkich i łatwych w pozyskaniu pożyczek internetowych w formie pożyczki długoterminowej. Oferta InCredit może okazać się warta uwagi zarówno dla tych, którzy potrzebują mniejszej sumy pieniędzy, jak i kwot o znaczącej wartości.

Czy pierwsza pożyczka w InCredit jest darmowa?

Niestety, InCredit nie przewiduje w swojej ofercie możliwości uzyskania jakiejkolwiek darmowej pożyczki. Wynika to między innymi z jej skonstruowania. Klient ma do wyboru pożyczkę ratalną na mniejsze kwoty oraz pożyczkę ratalną na wydatki większe. Próżno szukać tutaj taryf dla nowych i stałych klientów – pod tym względem oferta jest jednolita dla każdego pożyczkobiorcy.

Pierwsza pożyczka – oferta, kwota i okres spłaty

Już za pierwszym razem, jak już wspomniano wyżej, klient InCredit ma do dyspozycji pełną ofertę pożyczkową. W zależności od finansowych potrzeb, może się ubiegać o pożyczkę konsumencką, w ramach której minimalnie można pożyczyć 2000 złotych, a maksymalnie z kolei 9500 złotych. Pożyczka na większe wydatki to już 9550 minimalnej kwoty pożyczki, poprzez kolejne kwoty rosnące co 50 złotych, do maksymalnej dostępnej wartości pożyczki – 35 000 złotych.

in credit opinie

Maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Jak już wspomniano wyżej, oferta pożyczkowa w InCredit jest jednolita dla nowych i stałych klientów. Różnica w oferowanych przez firmę taryfach polega jedynie na ich kwotach minimalnych i maksymalnych oraz na dostępnych terminach spłaty. Pierwsza taryfa nazywa się pożyczka konsumencka, druga z kolei – pożyczka na większe wydatki.

W ramach pożyczki konsumenckiej, klient zawsze może wnioskować o kwotę nie mniejszą niż 2000 złotych i zarazem nie większą niż 9500 złotych. Termin spłaty można w tej taryfie dobrać na minimum 9 miesięcy, a w maksymalnym zakresie parametr ten może wynieść 12 miesięcy (rok).

W przypadku pożyczki na większe wydatki, zmianie ulegają wszystkie detale. Minimalna kwota pożyczki wynosi teraz 9550 złotych. Maksymalna kwota zobowiązania to z kolei nawet 35 000 złotych – wartość stosunkowo rzadko spotykana w świecie usług pozabankowych.

Każda pożyczka w InCredit obciążona jest standardowymi kosztami z tytułu prowizji, oprocentowania oraz odsetek. Przykładowy zakres tych kosztów przedstawiamy na poniższym, reprezentatywnym przykładzie.

  • Pożyczając 5000 złotych na 12 miesięcy, pożyczka obciążona jest łącznym kosztem z tytułu prowizji, odsetek i oprocentowania w wysokości 2599,92 złotego. Miesięczna rata wynosi tutaj 622,40 złotego, a RRSO równa się 128,2%.
    Łącznie klient musi zwrócić pożyczkodawcy kwotę w wysokości 7599,92 złotego.

InCredit sprawdza bazy dłużników

InCredit poddaje weryfikacji historię kredytową oraz dotychczasową historię regulacji zobowiązań w różnego rodzaju rejestrach finansowych i bazach dłużników. Mowa tutaj zarówno o Biurze Informacji Kredytowej (BIK), jak i rejestrach Biur Informacji Gospodarczej (BIG). Kolejno, jest to BIG Infomonitor, Krajowy Rejestr Długów (KRD) i ERIF.

Co warto dodać, InCredit nie toleruje we wpisach informacji o niespłaconych pożyczkach lub dowolnych nieuregulowanych zobowiązaniach.

Od ilu lat można dostać pożyczkę w InCredit?

By kwalifikować się na klienta InCredit, nie będzie wystarczające ukończenie 18. roku życia. Ponadto, firma wymaga bycie nie młodszym niż 21 lat oraz zarazem nie bycie starszym niż 70 lat.

Z innych, istotnych warunków, warto wymienić wymóg posiadania konta bankowego, adresu e-mail, telefonu komórkowego i polskiego obywatelstwa. Co ważne, konieczne są także comiesięczne, regularne dochody i wyżej wspomniana dobra zdolność kredytowa.

Wymagane dokumenty

Choć w swoich podstawowych warunkach InCredit zaznacza, że wymaga od swoich klientów uzyskiwania regularnych, comiesięcznych zarobków, to firma deklaruje zarazem, że nie zwraca się z prośbą o przedstawienie zaświadczeń.

Tego typu dokumenty przedstawiają zazwyczaj informacje o zarobkach, zatrudnieniu i źródle utrzymania. Jak zatem trzeba będzie wykazać regularne dochody? Podać będzie trzeba stosowne informacje o nich w formularzu rejestracyjnym.

Błyskawiczne przelewy w InCredit

Informacja o bankach, w jakich rachunki bankowe ma opisywana firma pożyczkową, nie ma dla klienta większego znaczenia. InCredit korzysta bowiem z nowoczesnej usługi BlueMedia, która zapewnia błyskawiczne przelewy z przyznaną kwotą pożyczki.

Jak szybko pieniądze trafią na konto klienta?

Jak wspomniano wyżej, InCredit korzysta z usługi błyskawicznych przelewów BlueMedia. Dzięki temu, przyznana kwota pożyczki po wysłaniu trafia na konto klienta w najpóźniej w kilka minut od nadania. Nie ma tutaj znaczenia ani bank konsumenta, ani godzina sesji przychodzącej. Przelewy są jednak wysyłane, oczywiście, tylko w godzinach pracy firmy.

Godziny rozpatrywania wniosków

InCredit pozostaje do dyspozycji swoich klientów 6 dni w tygodniu. W dni robocze, od poniedziałku do piątku, wnioski pożyczkowe można składać od godziny 8:00 rano do 19:00 wieczorem. W weekendy, firma pracuje tylko w soboty – od 9:00 rano do 17:00 po południu.

Wnioski pożyczkowe składane w dni pracy firmy, ale poza godzinami pracy lub w niedziele, będą rozpatrywane w najbliższych godzinach pracy InCredit.

Czy InCredit przedłuży termin spłaty pożyczki?

Niestety, InCredit nie przewiduje możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W przypadku jakichkolwiek opóźnień w terminowym regulowaniu rat, firma ma prawo do rozpoczęcia m.in. naliczania karnych odsetek i podjęcia się innych działań windykacyjnych. Ich efektem może być przekazanie sprawy zewnętrznej firmie windykacyjnej, a w dalszej perspektywie sądowi (a ten, komornikowi).

Długotrwałe braki w regularnych spłatach rat mogą też nieść ryzyko wpisania danych konsumenta do rejestrów dłużników.

Sposób weryfikacji pożyczkobiorców

Weryfikacja danych klienta odbywa się w InCredit za pomocą dwóch metod do wyboru. Pierwsza to nowoczesna aplikacja Kontomatik weryfikująca historię transakcji na rachunku bankowym pożyczkobiorcy i błyskawicznie wysyłająca raport do pożyczkodawcy. Drugą metodą jest popularny i bardziej tradycyjny przelew weryfikacyjny, który w kwocie 1 grosza należy przekazać na wskazany numer konta InCredit.

Czym wyróżnia się InCredit?

InCredit to firma pożyczkowa, która niewątpliwie wyróżnia się nowoczesnym projektem strony i przejrzystym przedstawieniem wszelkich potrzebnych informacji na temat oferty. Warto docenić stosowanie usługi BlueCash i Kontomatik, które czynią proces ubiegania się o pożyczkę praktycznie błyskawicznym.

Najważniejszym elementem jest jednak silnie zróżnicowana oferta finansowa, w której ramach można pożyczyć w ramach dwóch taryf od 2000 złotych do nawet 35 000 złotych. Oferowanie tak dużych kwot przez firmy pożyczkowe pokazuje też przy okazji, że coraz odważniej konkurują one z rynkiem kredytów bankowych.

InCredit- Dane firmy

InCredit

Incredit sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 363793657
Numer NIP: 5252648795
Kapitał zakładowy: 200 000 zł
Adres Firmy: Al. Jana Pawła II 27 00-867 Warszawa
4.7/5 - (72 votes)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz

Sprawdź ofertę incredit