InCredit – opinie klientów i recenzja

Oferta jest nieaktywna

Zobacz polecane przez nas oferty

Chwilówki
Pożyczki ratalne
Ostatnia aktualizacja: 1 Lutego 2023
36 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 25 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
4 - 50 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 12 500 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
12 - 36 miesięcy
? 12, 18, 24, 36 rat
Okres spłaty
1 000 - 10 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
24 godziny
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
10 - 30 dni
Okres spłaty
200 - 5 000 zł
? do 3000 zł darmowa
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
? od 200 zł do 3000 zł
Pierwsza pożyczka gratis
od 15 minut
? Jest to uzależnione od banku, w którym jest rachunek oraz od godzin sesji księgowania
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
1 miesiąc
Okres spłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Metoda wypłaty przelew na konto
Sposób weryfikacji przelew 1 zł
Godziny pracy w sobotę 9:00-17:00
Wiek pożyczkobiorcy 21 - 70 lat
Wymagane konto bankowe Tak
Okres spłaty 2 - 4 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka 1 000 - 4 000 zł
Konto w banku Tak

Pożyczki w InCredit przyjmują poszukiwaną postać długoterminową, oferując dogodne raty i środki także na większe potrzeby. Kto może ubiegać się o finansowanie w InCredit, ile czasu zajmuje wnioskowanie i na jakie udogodnienia można liczyć? Sprawdzamy, czym chce wyróżnić się marka spółki InCredit sp z o.o., polskiej firmy pozabankowej z Warszawy.

Jak wygląda oferta pożyczek w InCredit?

InCredit to doświadczony gracz, którego specjalnością jest pożyczka długoterminowa online. Firma ta udziela pożyczek w 100% przez Internet, dobrze znając najważniejsze potrzeby nowoczesnego klienta.

Wnioskowanie jest maksymalnie usprawnione dzięki nowoczesnym metodom weryfikacji i przyznawania gotówki, a spłatę pożyczonych środków można rozłożyć nawet na kilkadziesiąt rat.

Wszystko po to, aby zarówno te mniejsze, jak i większe wydatki można było sfinansować w sposób dostępny od ręki i niestanowiący nadmiernego obciążenia dla budżetu.

Produkt InCredit to dwa typy pożyczek długoterminowych.

 • Pożyczka 4 za 3 na mniejsze wydatki, oparta na uproszczonych parametrach i krótszym harmonogramie spłaty.
 • Pożyczka konsumencka na większe potrzeby, ze znacznie dłuższym okresem finansowania i większymi kwotami do uzyskania.

Warto pamiętać, że każdy z dwóch rodzajów oferty pożyczkowej w InCredit wyróżnia się innym sposobem naliczania kosztów. To powoduje, że oferty te całkowicie się od siebie różnią i skierowane są do klientów o różnych potrzebach oraz możliwościach finansowych.

in credit opinie

Wysokość dostępnej pożyczki i termin spłaty

Niezależnie od tego czy wnioskujemy o pożyczkę po raz pierwszy, czy też robimy to jako stały klient, parametry obu rodzajów pożyczek w InCredit są zawsze takie same. Mowa tutaj zarówno o dostępnych kwotach finansowania, jak i terminie spłaty. Ich zakres jest jednak bardzo szeroki.

Pożyczka 4 za 3.

 • Kwota pożyczki: minimalna kwota wynosi 1000 złotych, a maksymalna 4000 złotych.
 • Termin spłaty: do wyboru są trzy rozwiązania: 2, 3 lub maksymalnie 4 miesiące.

Pożyczka konsumencka.

 • Kwota pożyczki: minimalnie pożyczamy 5000 złotych, a maksymalnie 9500 złotych.
 • Termin spłaty: do wyboru jest okres od 9 miesięcy do maksymalnie 24 miesięcy.

Ile kosztuje Pożyczka w InCredit?

Każda pożyczka w InCredit jest płatna, zawierając w sobie standardowy zestaw opłat uwzględniony w regulaminie. Podobnie jak u konkurencji, informacje o kosztach zaciągnięcia pożyczki znaleźć możemy na stronie głównej, tuż obok pola wyboru parametrów finansowania.

Ile wynoszą opłaty dla reprezentatywnego przykładu pożyczki? Przedstawiamy dwa przykłady.

Pożyczka 4 za 3.

 • Kwota pożyczki: 2500 zł.
 • Termin spłaty: 3 miesiące=120 dni.
 • Stopa oprocentowania pożyczki: 7,2%.
 • Prowizja: 412,50 zł.
 • Odsetki: 33,75 zł.
 • Całkowity koszt pożyczki: 446,25 zł.
 • Całkowita kwota pożyczki: 2946,25 zł.
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 132,1%.

Pożyczka konsumencka.

 • Kwota pożyczki: 5000 zł.
 • Termin spłaty: 24 miesiące.
 • Stopa oprocentowania pożyczki: 0%.
 • Prowizja: 1350 zł.
 • Odsetki: 0 zł.
 • Całkowity koszt pożyczki: 1350 zł.
 • Całkowita kwota pożyczki: 6350 zł.
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 27,36%.

Jakie wymagania stawia klientom pożyczkodawca InCredit?

Podobnie jak w innych popularnych serwisach pozabankowych firm pożyczkowych, informacje o wymaganiach wobec potencjalnych klientów firmy znajdziemy w zakładce „pytania”.

Jaki jest zestaw warunków, jakie każdy musi spełnić?

 • Należy być w wieku od 21 do 70 lat.
 • Konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa.
 • Posiadać trzeba regularne, comiesięczne dochody i pozytywną historię kredytową.
 • Niezbędne jest też konto bankowe, numer telefonu oraz adres poczty e-mail.

Warto też pamiętać, że oferta InCredit skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych. Oznacza to, że pożyczone środki mogą zostać przeznaczone tylko na prywatne, konsumpcyjne wydatki, a nie np. na kwestie związane z działaniem przedsiębiorstwa.

Jak wziąć pożyczkę w InCredit?

Jak wspomieliśmy już na wstępie, wnioskowanie o pożyczkę pozabankową w InCredit jest wyjątkowo proste i odbywa się w 100% online. Sprawdziliśmy sami wszystkie etapy, jakie należy przejść, żeby z powodzeniem cieszyć się pożyczką wypłaconą prosto na konto bankowe.

 1. Po wejściu na stronę internetową Incredit.pl należy wybrać interesującą nas ofertę pożyczki: 4 za 3, czyli z niższymi kwotami i szybszą spłatą, lub konsumencką z większym finansowaniem i większą liczbą rat.
 2. Po wybraniu odpowiedniej zakładki przechodzimy do kalkulatora finansowego. Najpierw za pomocą suwaka określamy kwotę pożyczki, a następnie przechodzimy do wyboru terminu spłaty pożyczki.
 3. Kwota i termin to nie wszystko – warto zobaczyć też nieco niżej obliczone automatycznie koszty pożyczki, wśród których pokazana zostaje także całkowita kwota do spłaty.
 4. Pora wybrać przycisk „złóż wniosek” i przejść do wypełnienia formularza pożyczkowego. Najpierw należy dokonać rejestracji konta użytkownika, które przyda się później do sprawdzenia decyzji i monitorowania harmonogramu spłaty. Podajemy tu numer telefonu, adres e-mail oraz hasło.
 5. Wskazujemy następnie dane osobowe i informacje o dochodach.
 6. Aby rejestracja konta w InCredit była kompletna, konieczne jest potwierdzenie tożsamości. Dokonujemy tego za pomocą przelewu weryfikacyjnego, który wynosi symboliczną złotówkę.
 7. Po tym, jak InCredit potwierdzi zaksięgowanie przelewu, dokonywana jest ostateczna weryfikacja zdolności kredytowej, co skutkuje decyzją. W przypadku pozytywnego werdyktu, przed nami już tylko podpisanie umowy pożyczki, które odbywa się wirtualnie.
 8. Ostatni krok to wypłata przyznanej pożyczki, która odbywa się w 100% wirtualnie za pomocą przelewu bankowego. InCredit przelewa środki na wskazany w formularzu numer konta bankowego.
 9. Harmonogram spłaty i wszelkie informacje o pełnym koszcie pożyczki możemy w każdej chwili sprawdzić po zalogowaniu się do konta użytkownika.

Warto dodać, że InCredit dokonuje wypłaty przyznanej pożyczki za pomocą systemu szybkich przelewów Blue Media. Oznacza to, że środki dotrą szybko na nasze konto bankowe niezależnie od banku, w jakim posiadamy rachunek. W praktyce, system ten umożliwia otrzymanie pieniędzy nawet w kilkanaście minut od informacji o pozytywnej decyzji.

Które bazy weryfikuje pożyczkodawca?

W podsumowaniu ogólnych zasad korzystania z oferty InCredit możemy przeczytać, że aby dostać pożyczkę, koniecznie musimy przejść przez weryfikację historii kredytowej.

Pożyczkodawca sprawdzi, czy bazy zawierają informacje o ewentualnym zadłużeniu lub przeciwnie – terminowej spłacie pożyczki, kredytu lub produktu zakupionego na raty. InCredit sprawdza wszystkie najpopularniejsze bazy.

 • BIK – rejestr Biura Informacji Kredytowej.
 • BIG – bazy Biur Informacji Gospodarczej, do których zalicza się BIG InfoMonitor, Krajowe Biuro Informacji Kredytowej (KBIG), Krajowy Rejest Długów (KRD) oraz ERIF.

Czy istnieje możliwość wydłużenia terminu spłaty?

InCredit przewiduje wyraźnie zdefiniowane zasady związane z posiadaniem tu pożyczek pozabankowych. Warto poznać je przed złożeniem wniosku, aby lepiej przygotować się do specyfiki oferty tej firmy.

 • InCredit nie zezwala na posiadanie więcej niż jednej pożyczki jednocześnie – aby zaciągnąć kolejną, zawsze należy spłacić dotychczasową.
 • Spłata pożyczki może odbywać się zarówno za pomocą przelewu bankowego kierowanego na rachunek InCredit w Banku Millennium, jak i tradycyjnego przekazu bankowego.
 • Jeżeli dokonanie terminowej spłaty pożyczki okazuje się być poza naszymi możliwościami, firma prosi o skontaktowanie się przed pojawieniem się potencjalnej zaległości. InCredit posiada specjalny numer kontaktowy oraz adres poczty e-mail skierowany do osób, u których pojawia się kłopot z terminową spłatą pożyczki. W ten sposób, Biuro obsługi klienta razem z klientem powinno wspólnie znaleźć optymalne rozwiązanie i dojść do porozumienia.

W razie pojawienia się kłopotów ze spłatą, InCredit prosi swoich klientów o skontaktowanie się na numer telefonu 22 598 71 10 lub napisanie wiadomości na adres mailowy platnosci@incredit.pl.


Dane kontaktowe

Telefon kontaktowy: 22 598 71 00

Poczta e-mail: info@incredit.pl

Godziny pracy biura: poniedziałek-piątek: 8:00-19:00; sobota: 9:00-17:00

InCredit- Dane firmy

InCredit

Incredit sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 363793657
Numer NIP: 5252648795
Kapitał zakładowy: 200 000 zł
Adres Firmy: Al. Jana Pawła II 27 00-867 Warszawa
4.7/5 - (72 votes)
Opinie klientów o Incredit (0)
Dodaj opinię