Hapi Pożyczki – opinie klientów i recenzja

RRSO 9,81 %
Nasza ocena 5
Godziny pracy w sobotę 9:00 - 17.00
Metoda wypłaty przelew na konto
Oprocentowanie 7,20 %
Kwota 2 000 - 15 000 zł
Okres spłaty 6 - 24 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka 2 000 - 15 000 zł
Maks. kolejna pożyczka 15000 zł
Pierwsza pożyczka gratis NIE
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 99 lat
Konto w banku NIE
Telefon komórkowy NIE
Status osoby fizycznej NIE
Adres e-mail NIE
Zaświadczenie o zarobkach NIE
Zameldowanie NIE
Czas wypłaty 15 minut
Sposób weryfikacji telefoniczna

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 463,68 zł, odsetki 0,00 zł, opłata hapiserwis 0,00 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25.02.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.

Zalety i wady firmy Hapi Pożyczki

Zalety
  • W całości bez wychodzenia z domu
  • Pierwsza rata po 2 miesiącach od wypłaty gotówki
  • Pieniądze na koncie nawet w 15 minut
Wady
  • Brak podanych realnych kosztów pożyczki na stronie głównej

Hapi pożyczki – opinia o pożyczkodawcy

Konsumenci zainteresowani skorzystaniem z oferty pożyczkowej przedstawianej firmy często poszukują informacji na temat zagadnienia „Hapi Pożyczki opinie”. Ta popularna firma pożyczkowa cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów i może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych pożyczkobiorców. Hapi Pożyczki chwalone jest za szybką wypłatę środków i duże kwoty do pożyczenia. Wielu ceni też możliwość uzyskania pieniędzy w pełni online, bez wychodzenia z domu.

Hapi Pożyczki – co to za firma?

Hapi Pożyczka należy do grona jednej z najnowszych firm na rynku firm pozabankowych. Należący do brytyjskiego IPF pożyczkodawca działa na polskim rynku od końca 2014 roku. Dzięki zręcznie i konsekwentnie zorganizowanej kampanii reklamowej, Hapi Pożyczki szybko stało się rozpoznawalnym i wyjątkowo popularnym pożyczkodawcą. Jego specjalnością są pożyczko długoterminowe w wyjątkowo dużych kwotach i w formie ratalnej spłaty.

Czy pierwsza pożyczka w Hapi Pożyczki jest darmowa?

Niestety, Hapi Pożyczki nie przewidziała w swojej ofercie możliwości skorzystania z darmowej pierwszej pożyczki przez nowych klientów. Oferta, podobnie do konkurencyjnego GetBucks i Opoqa Finance, jest w pełni ujednolicona. W jej ramach, każdy klient ma do dyspozycji takie same kwoty i identyczne terminy spłaty. Każde zobowiązanie jest także płatne.

WNIOSEK O POŻYCZKĘ W HAPI POŻYCZKI

Maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty pierwszej pożyczki

Pierwsi klienci, przystępując do wniosku o pożyczkę w firmie Hapi Pożyczka, mają od razu do dyspozycji pełne kwoty pożyczek i terminu spłaty. Oferta, jak już wspomniano wyżej, jest jednolita. Firma, inaczej od wielu innych pożyczkodawców, nie rozróżnia swoich klientów na pierwszych, drugich i kolejnych. W ten sposób w ramach pierwszej pożyczki do dyspozycji jest minimalnie 800 złotych, do maksymalnych nawet 25 000 złotych. Termin spłaty pożyczki na raty jest tutaj wyrażany w formie miesięcznej. Minimalnie wynosi on 3 miesiące, a maksymalnie 48 miesięcy, czyli 3 lata i można go zmienić o każdy miesiąc w górę w podanym zakresie. Raty są spłacane co miesiąc.

hapi pożyczki opinie

Kolejne pożyczki – maksymalna kwota oraz okres spłaty

Fakt bycia drugim lub kolejnym klientem Hapi Pożyczki niczego nie zmienia w kwestii warunków oferty jest ona taka sama dla każdego pożyczkobiorcy. Wynika to bowiem z tego, że oferta jest w pełni jednolita jak już wspomniano wyżej. Przypomnijmy, minimalna kwota pożyczki zaczyna się na 800 złotych, a kończy się na 25 000 złotych. Termin spłaty, każdy klient Hapi Pożyczki, może ustalić na dowolny czas. Z racji profilu działalności skupiającym się na pożyczkach ratalnych, okres spłaty kształtuje się w przedziale od 3 miesięcy do 48 miesięcy (4 lata).

Bazy dłużników weryfikowane przez Hapi pożyczki

Każdy nowy klient firmy, który chce uzyskać pożyczkę i składa w tym celu wniosek, jest poddawany kontroli w rejestrach finansowych i bazach dłużników. To standardowa praktyka, pozwalająca ocenić zdolność kredytową. W przypadku Hapi Pożyczka, sprawdzane są następujące rejestry. Pierw Biuro Informacji Kredytowej (BIK), następnie Biuro Informacji Gospodarczej (BIG) i ERIF, a na końcu jeszcze Krajowy Rejestr Dłużników (KRD).

Jaki wiek muszą mieć pożyczkobiorcy?

Inaczej niż wiele konkurencyjnych firm na rynku usług pozabankowych, Hapi Pożyczka wymaga od swoich klientów jedynie pełnoletniości. Oznacza to, że z jej usług może skorzystać każdy powyżej 18 roku życia, bez znaczenia, czy jest emerytem, studentem i tak dalej.

Wymagane przez Hapi pożyczki zaświadczenia

Także i w tej materii firma Hapi Pożyczka wyróżnia się nieco od innych, konkurencyjnych firm. W swoich warunkach pożyczkodawca zaznacza bowiem, że wymaga od swoich klientów dokumentów potwierdzających charakter i fakt posiadania zatrudnienia, a także zaświadczeń o wysokości otrzymywanych comiesięcznie zarobków. Jest to stosunkowo rzadka praktyka.

Rachunki bankowe pożyczkodawcy

Placówka bankowa, w jakiej opisywana firma pożyczkowa posiada swój numer rachunku, nie ma znaczenia. Hapi Pożyczka korzysta bowiem z nowoczesnego, bezpiecznego i wygodnego systemu BlueMedia. Gwarantuje on błyskawiczną wypłatę gotówki, niezależnie od sesji przychodzącej i wychodzącej między bankami.

Jak szybko pieniądze trafią na konto klienta Hapi pożyczki ?

Hapi Pożyczka deklaruje, że pieniądze trafiają na konto klienta już w 15 minut po decyzji o przyznaniu pożyczki. Dzieje się tak dzięki korzystaniu z systemu BlueMedia, który jak wyżej, zapewnia szybką i bezpieczną wypłatę pożyczki niezależnie od sesji przychodzących między bankami. Należy jednak pamiętać, że pożyczki udzielane są tylko w godzinach pracy firmy Hapi Pożyczka.

Godziny i dni rozpatrywania wniosków pożyczkowych

Pracownicy firmy Hapi Pożyczki pracują codziennie, 7 dni w tygodniu, o różnych porach podzielonych na dwie sekcje. Dni powszednie (robocze) i weekendy. W pierwszym przypadku rozpatrywanie wniosków i inne usługi pozostają do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 rano do 20.00 wieczorem. Od soboty do niedzieli z kolei Hapi Pożyczki pracuje od 9.00 rano do 17.00 po południu.

Składając wniosek w wyznaczonych porach, jego rozpatrzenie będzie miało miejsce błyskawicznie. Z kolei robiąc to poza godzinami aktywności firmy rozpatrzenie powinno mieć miejsce najszybciej kolejnego dnia roboczego.

Oferta przedłużenia terminu spłaty pożyczki w Hapi pożyczki

Jeżeli u klienta pojawi się problem z terminową spłatą pożyczki, wówczas może on skorzystać z usługi przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Usługa ta jest rzecz jasna płatna i może zostać wykorzystana więcej niż jeden raz. Dodatkowy czas na spłatę zobowiązania może wynieść do 60 dni (2 miesiące), a konkretne warunki tej usługi są zawsze ustalane indywidualnie.

Sposób weryfikacji klientów

Weryfikacja w firmie Hapi Pożyczka odbywa się za pomocą popularnego i dość standardowego rozwiązania w branży przelewu weryfikacyjnego. Na numer rachunku banku należy przekazać kwotę 1 złotego. Transakcja podlega błyskawicznej weryfikacji, a po niej droga do uzyskania pożyczki jest już o wiele prostsza.

Czym wyróżnia się Hapi pożyczki?

Hapi Pożyczka wyróżnia się na tle innych firm pożyczkowych, niewątpliwie, warunkami swojej oferty. Jej jednolitość powoduje, że nowi klienci mają do dyspozycji takie same warunki, jak klienci stali. Ponadto, do dyspozycji są spore kwoty — nawet 15 000 złotych, które można spłacić w czasie do 36 miesięcy, czyli do 3 lat. Docenić należy także stosowanie systemu BlueMedia, który zapewnia szybką i bezpieczną wypłatę zobowiązania.

Komentarze (0)
Zostaw komentarz

Sprawdź ofertę Hapi Pożyczki