Fines Pożyczki – opinie klientów i recenzja

fines opinie

Fines Pożyczki – firma pośrednictwa finansowego

Choć swego czasu można było odnieść wrażenie, że z określeniem „pośrednik” wiążą się raczej negatywne skojarzenia, to jednak od paru lat brokerzy pożyczkowi starają się zbudować zupełnie przeciwne skojarzenia – jako platformy pomagającej w znalezieniu idealnie dopasowanej pożyczki i zaoszczędzenia czasu.

Nie da się faktycznie ukryć, że odszukanie spełniającej oczekiwania oferty pożyczkowej to dzisiaj coraz większe wyzwanie, bo rynek usług pozabankowych w Polsce urósł do niebotycznych rozmiarów. Fines Pożyczki z siedzibą w Sopocie to jedna z najsilniejszych i najpopularniejszych firm pośrednictwa finansowego. Swoje powodzenie zbudowała dzięki postawieniu na usługi terenowe, czyli stacjonarne placówki udzielające wsparcia finansowego. Potrzeba na takie usługi jest wbrew pozorom bardzo duża, co skutecznie zagospodarowuje Fines.

Fines Pożyczki – dostępne rodzaje pożyczek

W przypadku parametrów pożyczki lub kredytu do uzyskania, nie sposób mówić tutaj o uniwersalnych wartościach. Fines Pożyczki bowiem, jako broker, pozostaje współpracy aż z kilkunastoma różnymi podmiotami finansowymi, które umożliwiają uzyskanie bardzo zróżnicowanych wartości pożyczek i kredytów.

Minimalna wartość w niektórych firmach waha się od pułapu 300-500 złotych, z kolei w maksymalnym wymiarze możliwe jest uzyskanie 20 tysięcy, 30 tysięcy, a nawet 45 tysięcy złotych. Podobnie z terminem spłaty – ten zazwyczaj wyrażany jest w wymiarze miesięcznym, umożliwiając ratalną spłatę zaciągniętego zobowiązania. W Fines można znaleźć między innymi ofertę TF Bank.

Ile kosztuje zaciągnięcie pożyczki?

Jeśli mowa o kosztach pożyczki, to Fines Pożyczki również nie stosuje jednolitej metody ich naliczania. Wszystko uzależnione jest bowiem nie tylko od wysokości pożyczki i terminu spłaty, ale i ogólnego wymiaru kosztów obowiązującego w danej firmie pożyczkowej, z którą współpracuje opisywany broker. Przygotować się jednak trzeba na takie opłaty, jak m.in. prowizja.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Jak przystało na firmę bedącą pośrednikiem, Fines Pożyczki przewiduje bardzo zróżnicowane parametry w kwestii ogólnych warunków kierowanych wobec konsumenta. Te ponownie – dość obszernie różnią się w zależności od tego, o jakiej konkretnej firmie pożyczkowej mówimy. Spójrzmy, na jaki zakres wymagań należy się przygotować.

 • W przypadku minimalnej granicy wieku, wartości te wahają się od 18 lat do nawet 21 lat.
 • W kwestii maksymalnego wieku, zauważyć tutaj można wahania od 70 do 80 lat.
 • Każdy wnioskujący z kolei powinien posiadać polskie obywatelstwo oraz legitymować się ważnym, polskim dowodem osobistym.
 • Ubiegając się o pożyczkę, trzeba też posiadać status osoby fizycznej, a także pełną zdolności do podejmowania się czynności prawnych – czym jest podpisanie umowy pożyczki.
 • Należy się też przygotować na przejście weryfikacji historii kredytowej w jednym z rejestrów historii kredytowej, jak BIK, KRD, ERIF czy BIG InfoMonitor. Dany pożyczkodawca może uzależnić ostateczną decyzję od wpisów znajdujących się w danej bazie.

Fines Pożyczki – podsumowanie

Zalety:

 • Bardzo obszerna oferta zarówno pozabankowych pożyczek, jak i kredytów gotówkowych w bankach.
 • Duża firma o stabilnej pozycji rynkowej i dużym doświadczeniu.
 • Ogromna sieć stacjonarnych placówek na terenie całej Polski, zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach.
 • Wniosek o otrzymanie pożyczki można także złożyć online za pomocą strony internetowej.

Wady:

 • Brak możliwości otrzymania pożyczki w 100% online – proces zawsze opiera się o rozmowie z konsultantem i przejściu weryfikacji tą drogą.
 • Trudno przedstawić jednolite warunki, na jakie powinien przygotować się klient. Te niekiedy bardzo różnią się w zależności od firmy.

Fines Pożyczki – kontakt

 • Telefon:
  58 345 85 45
 • E-mail:
  info@fines.pl

Fines Pożyczki – dane firmy

fines pożyczki logo

Fines S.A.

Rodzaj: Pośrednik pożyczkowy i kredytowy
Numer REGON: 220007523
Numer NIP: 5851412521
Numer KRS: 0000416708
Kapitał zakładowy: 1 000 000 zł
Adres Firmy: ul. Józefa Wybickiego 13C,
81-842 Sopot
Brak ocen tego wpisu - bądź pierwszy!
Komentarze (0)
Zostaw komentarz