Finbliqs – opinie klientów i recenzja

Oferta jest nieaktywna

Nasza ocena 5

Finbliqs to innowacyjny startup, oparty na ciekawym pomyśle nagród połączonych z systemem punktowym. O co chodzi, co można zyskać? Przekonajmy się.

Zakładając konto na platformie Finbliqs udostępniamy jej właścicielom swoją historię bankową. Dlaczego jest to opłacalne? A no dlatego, że reklamodawcy oferują atrakcyjne nagrody w premiowanym systemie punktowym! Zobaczmy, jak zarabiać i jakie nagrody ma do zaoferowania start-up.

Czym jest Finbliqs?

Finbliqs jest rodzajem platformy pośredniczącej pomiędzy jej użytkownikami a reklamodawcami. Dzięki dostępowi do historii konta (bez udostępnienia danych osobowych) firmy mogą skuteczniej dobierać treści reklamowe interesujące klienta.

Na przykład, jeśli często dokonujesz płatności za ubrania czy artykuły gospodarstwa domowego, reklamy z tym związane zostaną wysłane na Twoją skrzynkę e-mailową.

Kluczem do odbioru nagród jest właśnie korespondencja e-mailowa. Po otwarciu jednej, dowolnej wiadomości od Finbliqs zdobywasz 1 pkt. W tym przypadku nie trzeba nawet dokładnie zapoznawać się z treścią wiadomości ani dokonywać zakupu.

finbliqs.com

Jakie nagrody można zdobyć?

Wachlarz nagród, jakie można zdobyć, dzięki współpracy z platformą Finbliqs jest bardzo zróżnicowany. Mogą to być zarówno mniejsze gadżety jak: karty podarunkowe, zdrapki, zabawki, gry na konsole, zestawy kosmetyków czy łyżworolki.

Dla wytrwalszych przygotowano droższe sprzęty z wyposażenia domu, sportowe czy elektronikę. Za największą ilość punktów możemy otrzymać Iphone’a, samochód czy nawet motocykl Harley Davidson! W puli nagród przewidziany jest też fotel dentystyczny 😊

Założenie konta Finbliqs

Otwarcie konta jest proste i intuicyjne, potrwa tylko kilka minut. Wymagana w tym względzie jest rejestracja, która będzie darmowa.

Oto krok po kroku:

1. Załóż konto na finbliqs.com.

2. Wypełnij prosty kwestionariusz, który pomoże poznać Ci osobiste preferencje.

3. Sprawdź wybrane dla Ciebie oferty.

4. Zebrane punkty wymieniaj na nagrody dostępne w zakładce „Katalog nagród”!

Co ciekawe, Twoje dane osobowe nie zostaną przekazane reklamodawcom. Otrzymują oni jedynie Twoją historię płatności i preferencji w dokonywanych zakupach. Warto też zaznaczyć, że wysyłka otrzymanych za punkty nagród jest darmowa.

finbliqs

Czy platforma Finbliqs jest bezpieczna?

To naturalne pytanie, które stawia sobie każdy z użytkowników platformy. Udostępnianie historii konta bankowego to sprawa związana z poczuciem bezpieczeństwa. Przemawiać na korzyść Finbliqs mogą następujące kwestie:

 • z Finbliqs współpracuje wielu znanych reklamodawców marek sprzętu gospodarstwa domowego m.in. Amica czy elektroniki np. Canon, Sony, Bosh,
 • platformie zaufały nie tylko osoby, które są w kiepskiej sytuacji finansowej, ale także te lepiej sytuowane. Założyciel Finbliqs podkreśla, że “nawet zamożne osoby dostrzegają, że historia ich rachunku może być aktywem”,
 • założycielem Finbliqs jest Krzysztof Biernat, związany od lat z branżą finansową i bankową. Jest to więc start-up prowadzony przez osobę z dużym doświadczeniem na rynku.

Dane kontaktowe

Z obsługą portalu najłatwiej skontaktować się przez specjalny formularz, wystarczy zamieścić w nim jedynie:

 • imię i nazwisko,
 • adres e-mail,
 • treść wiadomości.

Dodatkowo na stronie internetowej widoczne są dane kontaktowe serwisu oraz dane teleadresowe.

Czy warto być częścią Finbliqs?

Platforma Finbliqs to młody start-up, który cały czas się rozwija. Prawdopodobnie jest to również pierwszy taki projekt na świecie, pozwalający zbierać nagrody za przeglądanie sprofilowanych ofert. Może wachlarz firm związanych z platformą, jak na razie nie jest rozbudowany, ale najpewniej powiększy się w przyszłości.

Na tę chwilę zdobycie nagród z najwyższej półki, o najwyższej wartości punktów może być też znacznie wydłużone w czasie. Finbliqs to ciekawe rozwiązanie dla osób, które lubią nowe, nieszablonowe pomysły. Czasem warto kreować trendy i rozwiązania, zamiast jedynie za nimi podążać. Dlatego jesteśmy ciekawi dalszych losów tego projektu.

Źródło:

1. finbliqs.com

3.3/5 - (9 votes)
Opinie klientów o Finbliqs (1)
Dodaj opinię

Sortuj wg
 • Komentarz od Grzesiek
  Grzesiek
  09.03.2021, 13:07

  Serwis spoko, otrzymałem kilka ofert promocyjnych z jednej skorzystałem. Mogło by ich być więcej wtedy punkty by szybciej szły ale rozumiem, że serwis się dopiero rozkręca, nagród jest od groma więc zbieram na coś konkretnego.