EuroLoan – opinie klientów i recenzja

Oferta jest nieaktywna

Zobacz polecane przez nas oferty

Chwilówki
Pożyczki ratalne
Ostatnia aktualizacja: 1 Lutego 2023
36 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 25 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
4 - 50 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 12 500 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
12 - 36 miesięcy
? 12, 18, 24, 36 rat
Okres spłaty
1 000 - 10 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
24 godziny
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
10 - 30 dni
Okres spłaty
200 - 5 000 zł
? do 3000 zł darmowa
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
? od 200 zł do 3000 zł
Pierwsza pożyczka gratis
od 15 minut
? Jest to uzależnione od banku, w którym jest rachunek oraz od godzin sesji księgowania
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
1 miesiąc
Okres spłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Okres spłaty 5 - 60 miesięcy
Nasza ocena 3
Maks. kolejna pożyczka 40000 zł
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 99 lat
Pierwsza pożyczka gratis Nie
Maks. pierwsza pożyczka 300 - 40 000 zł
Konto w banku Tak
Status osoby fizycznej Tak
Zaświadczenie o zarobkach Tak
Czas wypłaty 24 godziny

Zalety i wady firmy Euroloan

Zalety
  • Niska granica wiekowa – 18 lat
  • Ogromnie zróżnicowane koszty i termin spłaty pożyczek
  • Nietypowa, ale przystępnie wyjaśniona oferta pożyczkowa
Wady
  • Restrykcyjny stosunek do negatywnych wpisów w BIK i BIG
  • Firma nie pracuje w weekendy
euroloan logo

EuroLoan to firma pożyczkowa rodem z Finlandii. Tam oraz w Szwecji, rozpoczęła działalność w 2007 roku i ograniczała się do tych rynków przez 5 kolejnych lat.

W 2013 roku EuroLoan zdecydowało się wkroczyć na konkurencyjny rynek finansowy w Polsce, gdzie z sukcesami działa do dziś. Pożyczkodawca nie kieruje swojej oferty do jednego grona klientów, bowiem klienci mogą wnioskować o pożyczki krótkoterminowe jak i długoterminowe.

Czy pierwsza pożyczka w EuroLoan jest darmowa?

Niestety, EuroLoan nie przewiduje w swojej ofercie specjalnej promocji dla klientów, którzy pierwszy raz korzystają z oferty firmy. Oferta tego pożyczkodawcy nie różnicuje klienta jako pierwszego lub też stałego i jest w pełni jednolita.

Ile można pożyczyć maksymalnie w EuroLoan?

Potencjalny pożyczkobiorca w EuroLoan może zaciągnąć pożyczkę na takich samych warunkach, co inni klienci – nie ma tutaj dzielenia klientów na nowych czy starych. W ten sposób, minimalnie można pożyczyć kwotę 300 złotych, a wyjątkowo rozpięta oferta kończy się na kwocie aż 30 000 złotych.

Okres spłaty nie jest jednolity rośnie proporcjonalnie do kwoty pożyczki. Z tego powodu dla minimalnych 300 złotych można dobrać 5 miesięcy spłaty, poprzez 12 (rok), 18 (półtora roku), 24 (2 lata), 36 (3 lata) i wreszcie 48 miesięcy (4 lata) spłaty pożyczki.

Każda pożyczka w EuroLoan jest płatna, a wysokość tych kosztów przedstawiamy na poniższym, reprezentatywnym przykładzie.

  • Pożyczając 7000 złotych na 24 miesiące (2 lata), klient obciążony jest jeszcze prowizją i odsetkami w łącznej kwocie 2468 złotych. RRSO wynosi z kolei 47,15% i ponoć jest stałe.
    W ten sposób, klient musi zwrócić łączną kwotę w wysokości 9468 złotych.
Euro Loan opinie

Jakie bazy dłużników sprawdza EuroLoan?

Każdy klient EuroLoan musi pamiętać, że po złożeniu wniosku pożyczkowego jego dane będą sprawdzane w rejestrach finansowych i bazach dłużników. Celem jest sprawdzenie historii spłacanych zobowiązań, a także określenie zdolności kredytowej konsumenta.

W przypadku opisywanego pożyczkodawcy, kontrolowane są wszystkie najpopularniejsze rejestry. Kolejno, Biuro Informacji Kredytowej (BIK), Biuro Informacji Gospodarczej (BIG), Krajowy Rejestr Dłużników (KRD) oraz ERiF.

Kto może wnioskować o pożyczkę w EuroLoan?

W kwestii granic wiekowych, EuroLoan odznacza się wyjątkowo swobodnymi warunkami. Aby zostać klientem tej firmy, wystarczy bowiem być tylko osobą pełnoletnią, czyli mieć ukończone 18 lat. W ten sposób, do tego grona zaliczają się studenci, osoby pracujące, renciści i wszyscy emeryci, oczywiście potencjalnie.

Ponadto, firma wymaga od swoich klientów posiadania jeszcze polskiego dowodu osobistego, adresu e-mail i dostępu do konta bankowego w internecie.

EuroLoan nie wymaga od swoich klientów przedstawiania zaświadczeń co do wysokości i charakteru comiesięcznych zarobków. Ponadto, pożyczkodawca nie zwraca się też z prośbą o przedstawienie dokumentów potwierdzających fakt deklarowanego zatrudnienia. Wszystko jest określanie podczas formularza rejestracyjnego.

Jak szybko pieniądze mogą trafić na konto pożyczkobiorcy?

Najszybciej przyznana kwota pożyczki trafia na konto konsumenta banku PKO SA w czasie nawet od kilkunastu od kilkudziesięciu minut. W przypadku klientów innych placówek bankowych, EuroLoan zastrzega, że może to być w czasie od kilku godzin do nawet 1 doby.

W jaki sposób przebiega weryfikacja klienta?

Weryfikacja w EuroLoan odbywa się za pomocą popularnego i bezpiecznego przelewu weryfikacyjnego w symbolicznej kwocie 1 gorsza. Należy ją przelać na wskazany numer rachunku pożyczkodawcy, co jest ostatnim etapem weryfikacyjnym przed podjęciem decyzji o przyznaniu pożyczki.

Czym wyróżnia się EuroLoan?

EuroLoan wyróżnia się wyjątkowo zróżnicowaną ofertą pożyczkową, która kierowana jest do szerokiego spektrum klientów od tych szukających pieniędzy na krótki czas, jak i tych, którzy potrzebują większej gotówki spłacanej w dłuższym czasie. Warto docenić dość jasno podane koszty pożyczek, choć kalkulator jest dość ekscentryczny i ma w sobie tylko jeden suwak, zamiast tradycyjnych dwóch.

EuroLoan – Dane firmy

EuroLoan

Mash Poland sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 146157665
Numer NIP: 5252532791
Numer KRS: 0000422999
Kapitał zakładowy: 200 000 zł
Adres Firmy: Aleje Jerozolimskie 172
02-486 Warszawa
4/5 - (67 votes)
Opinie klientów o Euroloan (0)
Dodaj opinię