DuoCash – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena 4
Okres spłaty 12 - 60 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka 2 000 - 25 000 zł
Maks. kolejna pożyczka 25000 zł
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 75 lat
Pierwsza pożyczka gratis NIE
Status osoby fizycznej NIE
Konto w banku NIE
Telefon komórkowy NIE
Zaświadczenie o zarobkach NIE
Adres e-mail NIE
Zameldowanie NIE

Zalety i wady firmy Duocash

Zalety
 • Pieniądze mogą otrzymać nawet osoby zadłużone wpisane do rejestrów, takich jak BIG, BIK czy KRD
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Długi okres spłaty
Wady
 • Pożyczka udzielana tylko z poświadczeniem gwaranta
 • Czas wypłaty może się przedłużyć nawet do 48 godzin

DuoCash – specjalista w pożyczkach z poręczycielem

Marka pożyczkowa DuoCash to jeden z najmłodszych graczy w branży usług pozabankowych, który wkroczył do Polski w 2015 roku. Po sukcesach w rodzimej Wielkiej Brytanii i 230 tysiącach obsłużonych klientów od momentu powstania w 2005 roku, do koordynacji DuoCash oddelegowano nad Wisłą spółkę Money Beat Sp. z o.o. zarejestrowaną w Warszawie. Od tego czasu, przedstawiona firma pożyczkowa sukcesywnie buduje swoją pozycję poprzez łatwo dostępne wsparcie finansowe online.

DuoCash specjalizuje się w dość specyficznej odmianie pożyczek, które udzielane są klientom wraz z gwarancją uzyskaną przez poręczyciela. Choć kwoty do uzyskania są duże, to aby mieć realne szanse na otrzymanie gotówki na dowolne konsumenckie potrzeby, należy pozyskać zaufaną osobę trzecią do wystąpienia w umówię w tzw. roli żyranta.

Co jest niezwykle istotne, pożyczki w DuoCash udzielane są zdalnie, bez konieczności poświęcania czasu na dojazdy i spotkania twarzą w twarz. Pozwala to zaoszczędzić jak najwięcej czasu na dopełnianiu procedur, a w efekcie również szybciej otrzymać potrzebne pieniądze na koncie bankowym.

SZYBKI WNIOSEK O POŻYCZKĘ W DUOCASH

DuoCash – opinie o firmie

Usługi oferowane przez DuoCash budzą duże zainteresowanie wśród konsumentów w sieci, a co więcej – przeważnie zbierają bardzo dobre opinie. Klienci cenią możliwość uzyskania bardzo elastycznych kwot do uzyskania, a także mało skomplikowany proces weryfikacji wniosku pożyczkowego i możliwość przeprowadzenia całej procedury zdalnie. Przydałoby się jednak usprawnić proces wypłaty środków – zajmuje on bowiem nawet 48 godzin w przypadku klientów wybranych banków.

duocash opinie

Wymagania Duocash

Wnioskując o otrzymanie pożyczki z gwarantem w DuoCash, należy się przygotować na konieczność spełnienia kilku prostych i treściwych warunków. Jako że mamy do czynienia z usługami, w których stroną jest nie tylko pożyczkobiorca, ale i gwarant, to należy pamiętać o tym, że także poręczyciel musi spełnić wymagania

 • Pożyczkobiorca, jak i gwarant muszą być w wieku od 18 lat do maksymalnie 75 lat.
 • Należy posiadać udokumentowane źródło dochodu.
 • Konieczne jest również legitymowanie się polskim dowodem osobistym, co potwierdzi naszą tożsamość i wymagane tutejsze obywatelstwo.
 • Dodatkowo, gwarant nie może wykazywać zaległości w spłacie dotychczasowych zobowiązań, nie może znajdować się w statusie upadłości konsumenckiej oraz musi wykazać dobrą zdolność kredytową.

Oferty i dostępne kwoty pożyczki

Minimalna wartość pożyczki dostępnej w DuoCash wynosi już 5000 złotych, z kolei kolejne wartości dostępnej pożyczki można powiększać o kolejne 100 złotych aż do maksymalnej przewidzianej sumy. Łącznie, wnioskujący może otrzymać nawet 25 000 złotych finansowego wsparcia na realizację dowolnych konsumenckich potrzeb.

Koszty pożyczek pozabankowych w DuoCash

Uzyskując pożyczkę pozabankową w DuoCash, należy pamiętać o kosztach, z którymi wiąże się taka transakcja. Niestety – DuoCash nie przedstawia w obszerny sposób informacji na temat opłat wiążących się z zaciągnięciem pożyczki i nie przedstawia reprezentatywnego wyliczenia z tym związanego. Co za tym idzie, pozyskanie informacji na ten temat będzie możliwe osobiście przez pożyczkodawcę podczas kontaktu z konsultantem, gdy będziemy składać wniosek o wsparcie finansowe.

Jakie bazy dłużników sprawdza DuoCash?

W przypadku pożyczek z gwarantem, sama osoba wnioskująca o otrzymanie pożyczki nie jest oczywiście stroną poddawaną rozbudowanej weryfikacji – to na żyrancie spoczywa obowiązek wyrażenia zgody na weryfikację jego sytuacji finansowej, historii spłaty dotychczasowych zobowiązań i przedstawienie swojej płynności. W tym celu, powinien być on gotowy na weryfikację w bazach takich jak BIK czy BIG.

Wniosek o pożyczkę – kolejność

Aby z powodzeniem uzyskać pożyczkę w DuoCash, konsument musi przygotować się na kilka etapów poprzedzających pojawienie się środków na koncie bankowym. Przyjrzyjmy się wszystkim z nich w chronologicznej kolejności.

 1. Najpierw należy wejść na stronę internetową DuoCash i przy pomocy dwóch poręcznych suwaków ustalić zarówno kwotę pożądanej pożyczki, jak i oczekiwany termin spłaty.
 2. Następnie należy przejść do złożenia wniosku, w którym konieczne będzie nie tylko wskazanie danych osobowych i kontaktowych w roli pożyczkodawcy, ale i wskazanie z danych osobowych wyznaczonego poręczyciela.
 3. Tak wypełnioną aplikację należy wysłać – jeżeli DuoCash odniesie się do niej przychylnie, zarówno pożyczkobiorca, jak i gwarant otrzymają link do brakującej części wniosku. Najważniejszą informacją, jaką będzie trzeba wskazać, jest żyrant. Obie te osoby powinny go rzetelnie wypełnić i przekazać do weryfikacji.
 4. Przedostatnim etapem jest już tylko skontaktowanie telefoniczne z biurem obsługi oraz zapoznanie się z warunkami świadczenia usług, jakie wykaże nam pracownik DuoCash. W przypadku akceptacji wniosku, należy czekać już tylko na przelew.
 5. Środki trafią na konto do 48 godzin do żyranta. Ten powinien już we własnym zakresie przekazać je pożyczkobiorcy.
SZYBKI WNIOSEK O POŻYCZKĘ W DUOCASH

DuoCash – dane firmy

Duocash – opinie klientów i recenzja Sprawdź, czy warto!

Money Beat Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 364737833
Numer NIP: 7010588866
Numer KRS: 0000624003
Kapitał zakładowy: 6 000 zł
Adres Firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
5/5 - (1 vote)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz

Sprawdź ofertę Duocash