DuoCash – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena 4
Okres spłaty 12 - 60 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka 2 000 - 25 000 zł
Maks. kolejna pożyczka 25000 zł
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 75 lat
Pierwsza pożyczka gratis NIE
Status osoby fizycznej NIE
Konto w banku NIE
Telefon komórkowy NIE
Zaświadczenie o zarobkach NIE
Adres e-mail NIE
Zameldowanie NIE

Zalety i wady firmy Duocash

Zalety
 • Pieniądze mogą otrzymać nawet osoby zadłużone wpisane do rejestrów, takich jak BIG, BIK czy KRD
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Długi okres spłaty
Wady
 • Pożyczka udzielana tylko z poświadczeniem gwaranta
 • Czas wypłaty może się przedłużyć nawet do 48 godzin

Marka pożyczkowa DuoCash to jeden z najmłodszych graczy w branży usług pozabankowych, który wkroczył do Polski w 2015 roku. Po sukcesach w rodzimej Wielkiej Brytanii i 230 tysiącach obsłużonych klientów od momentu powstania w 2005 roku, do koordynacji DuoCash oddelegowano nad Wisłą spółkę Money Beat Sp. z o.o. zarejestrowaną w Warszawie. Od tego czasu, przedstawiona firma pożyczkowa sukcesywnie buduje swoją pozycję poprzez łatwo dostępne wsparcie finansowe online.

DuoCash – specjalista w pożyczkach z poręczycielem

DuoCash specjalizuje się w dość specyficznej odmianie pożyczek, które udzielane są klientom wraz z gwarancją uzyskaną przez poręczyciela. Choć kwoty do uzyskania są duże, to aby mieć realne szanse na otrzymanie gotówki na dowolne konsumenckie potrzeby, należy pozyskać zaufaną osobę trzecią do wystąpienia w umówię w tzw. roli żyranta.

Co jest niezwykle istotne, pożyczki w DuoCash udzielane są zdalnie, bez konieczności poświęcania czasu na dojazdy i spotkania twarzą w twarz. Pozwala to zaoszczędzić jak najwięcej czasu na dopełnianiu procedur, a w efekcie również szybciej otrzymać potrzebne pieniądze na koncie bankowym.

duocash opinie

Jakie wymagania trzeba spełnić by otrzymać pożyczkę w Duocash?

Wnioskując o otrzymanie pożyczki z gwarantem w DuoCash, należy się przygotować na konieczność spełnienia kilku prostych i treściwych warunków. Jako że mamy do czynienia z usługami, w których stroną jest nie tylko pożyczkobiorca, ale i gwarant, to należy pamiętać o tym, że także poręczyciel musi spełnić wymagania

 • Pożyczkobiorca, jak i gwarant muszą być w wieku od 18 lat do maksymalnie 75 lat.
 • Należy posiadać udokumentowane źródło dochodu.
 • Konieczne jest również legitymowanie się polskim dowodem osobistym, co potwierdzi naszą tożsamość i wymagane tutejsze obywatelstwo.
 • Dodatkowo, gwarant nie może wykazywać zaległości w spłacie dotychczasowych zobowiązań, nie może znajdować się w statusie upadłości konsumenckiej oraz musi wykazać dobrą zdolność kredytową.

Jaki jest koszt pożyczki udzielonej za pośrednictwem DuoCash?

Uzyskując pożyczkę w DuoCash, należy pamiętać o kosztach, z którymi wiąże się taka transakcja. Niestety – DuoCash nie przedstawia w obszerny sposób informacji na temat opłat wiążących się z zaciągnięciem pożyczki i nie przedstawia reprezentatywnego wyliczenia z tym związanego.

Co za tym idzie, pozyskanie informacji na ten temat będzie możliwe osobiście przez pożyczkodawcę podczas kontaktu z konsultantem, gdy będziemy składać wniosek o wsparcie finansowe.

Jakie bazy dłużników sprawdza DuoCash?

W przypadku pożyczek z gwarantem, sama osoba wnioskująca o otrzymanie pożyczki nie jest oczywiście stroną poddawaną rozbudowanej weryfikacji – to na żyrancie spoczywa obowiązek wyrażenia zgody na weryfikację jego sytuacji finansowej, historii spłaty dotychczasowych zobowiązań i przedstawienie swojej płynności.

W tym celu, powinien być on gotowy na weryfikację w bazach takich jak BIK czy BIG.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Duocash?

Aby z powodzeniem uzyskać pożyczkę w DuoCash, konsument musi przygotować się na kilka etapów poprzedzających pojawienie się środków na koncie bankowym. Przyjrzyjmy się wszystkim z nich w chronologicznej kolejności.

 1. Najpierw należy wejść na stronę internetową DuoCash i przy pomocy dwóch poręcznych suwaków ustalić zarówno kwotę pożądanej pożyczki, jak i oczekiwany termin spłaty.
 2. Następnie należy przejść do złożenia wniosku, w którym konieczne będzie nie tylko wskazanie danych osobowych i kontaktowych w roli pożyczkodawcy, ale i wskazanie z danych osobowych wyznaczonego poręczyciela.
 3. Tak wypełnioną aplikację należy wysłać – jeżeli DuoCash odniesie się do niej przychylnie, zarówno pożyczkobiorca, jak i gwarant otrzymają link do brakującej części wniosku. Najważniejszą informacją, jaką będzie trzeba wskazać, jest żyrant. Obie te osoby powinny go rzetelnie wypełnić i przekazać do weryfikacji.
 4. Przedostatnim etapem jest już tylko skontaktowanie telefoniczne z biurem obsługi oraz zapoznanie się z warunkami świadczenia usług, jakie wykaże nam pracownik DuoCash. W przypadku akceptacji wniosku, należy czekać już tylko na przelew.
 5. Środki trafią na konto do 48 godzin do żyranta. Ten powinien już we własnym zakresie przekazać je pożyczkobiorcy.

Dane firmy DuoCash

Duocash – opinie klientów i recenzja Sprawdź, czy warto!

Money Beat Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 364737833
Numer NIP: 7010588866
Numer KRS: 0000624003
Kapitał zakładowy: 6 000 zł
Adres Firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
4.5/5 - (4 votes)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz

Sprawdź ofertę Duocash