Credy – opinie klientów i recenzja

Maks. kolejna pożyczka 3000 zł
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 99 lat
Nasza ocena 4,50
Kwota 500 - 3 000 zł
Oprocentowanie 0 %
Metoda wypłaty wiele możliwości
Czas wypłaty 15 minut
Pierwsza pożyczka gratis NIE
Okres spłaty 1 - 31 dni
Maks. pierwsza pożyczka 500 - 3 000 zł
Konto w banku NIE
Status osoby fizycznej NIE
Zaświadczenie o zarobkach NIE
Telefon komórkowy NIE
Zameldowanie NIE
Adres e-mail NIE

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista stopa procentowa (RRSO) dla przykładowej pożyczki wynosi 0%, całkowita kwota pożyczki (bez uwzględnionych kosztów) 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 600 zł, oprocentowanie 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł. Stan na 18.08.2016r.

Zalety i wady firmy credy

Zalety
 • Pierwsza darmowa chwilówka dla nowych klientów za 0 zł
 • Brak weryfikacji klientów w BIK
 • Niski próg wiekowy - pożyczki już od 18 lat
 • Wnioski pożyczkowe są rozpatrywane 24 godziny na dobę,7 dni w tygodniu
 • Możliwość przedłużenia terminu pożyczki - w przypadku problemów ze spłatą(ale tylko z poręczeniem gwaranta oraz 2 świadków (notariusza)
Wady
 • Brak usługi szybkich przelewów – pożyczki docierają do klientów większości banków dopiero ze standardową sesją przychodzącą

Credy – nowoczesna firma pożyczkowa

Marka Credy to jeden z wielu pojawiających się w ostatnich latach powiewów nowoczesności i innowacyjnego podejścia do usług pożyczek pozabankowych, jaki przybył do Polski z regionu Państw Bałtyckich.

Należy ona do spółki Traffic Control OÜ, która została założona w 2008 roku w stolicy Estonii, Tallinnie, działając sukcesywnie przez kolejne lata na polu rozwoju pożyczek online, które otrzymać można nie tylko szybko, ale i na przejrzystych warunkach pozbawionych zbędnych zawiłości.

Credy działa w Polsce jako pośrednik – nie jest zatem pożyczkodawcą, a jedynie ułatwia zaciągnięcie wsparcia finansowego poprzez przekazanie wniosku do partnerów. Otrzymując od nich odpowiedź na przekazany profil klienta, Credy okazuje zainteresowanemu lub zainteresowanej dostępne oferty najlepiej skrojone na oczekiwania, a następnie pomaga przekazać dane do umowy i otrzymać ostatecznie środki.

Przedstawiana platforma dba o to, aby jej wizerunek pośrednika wzbudzał zaufanie i kształtował się jako niezwykle skuteczny. I faktycznie, ok. 92% złożonych wniosków o otrzymanie pożyczki przy pomocy platformy Credy spotyka się z akceptacją i przyznaniem satysfakcjonującej kwoty pieniędzy.

SZYBKI WNIOSEK O POŻYCZKĘ W CREDY!

Credy – opinie o firmie

credy logo

Choć Credy w jest w Polsce marką stosunkowo młodą i dopiero budującą swoją pozycję, to systematycznie zdobywa ona coraz większą popularność wśród potencjalnych klientów.

Wśród opinii, jakie można spotkać w sieci, platforma pożyczkowa Credy zdobywa pozytywne recenzje za obszerną ofertę partnerów gotowych udzielić pożyczkę, a także atrakcyjne kwoty do uzyskania, stosunkowo przejrzysty proces uzyskiwania pożyczki i podpisania umowy z partnerem. Przydałoby się jednak szybsze wypłacenie środków – to bowiem uzależnione jest od sesji między danymi bankami.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać pożyczkę w Credy?

Zanim złożymy wniosek o pożyczkę w Credy, warto pamiętać o koniecznych do spełnienia warunkach, jakie pozwolą nam bez komplikacji przejść kolejne etapy w kierunku otrzymania środków na konto w banku.

 • Należy być co najmniej osobą pełnoletnią.
 • Każdy klient musi być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej.
 • Pożyczkobiorca musi być też osobą, która posiada stałe miejsce zamieszkania na terenie kraju.
 • Do otrzymania pożyczki niezbędne jest również konto bankowe w banku zarejestrowanym w Polsce.
 • Wnioskujący o pożyczkę musi mieć status osoby fizycznej z pełną zdolnością do czynności prawnych.

Warto zastrzec, że dokładne wymagania co do np. minimalnego wieku czy sytuacji finansowej, mogą się różnić w zależności od określonego pożyczkodawcy, z którego usług skorzystamy za pośrednikiem Credy po złożeniu wniosku.

credy opinie

Parametry i dostępne kwoty pożyczki

Za pośrednictwem platformy Credy możliwe jest otrzymanie pożyczki, której minimalna wartość wynosi już 500 złotych, z kolei poprzez powiększanie kolejnych wartości, maksymalna wysokość zobowiązania to nie więcej niż 3000 złotych. Jeżeli z kolei mowa o terminie spłaty, to określono go na minimalnie 1 dzień, z kolei maksymalnie może on wynieść 31 dni – czyli nie więcej niż 1 miesiąc.

Koszty pożyczek pozabankowych w Credy

W przypadku metodologii naliczania kosztów za zaciągniętą pożyczkę, w przypadku pośrednika Credy trudno mówić o regule. Każdy z partnerów, który zdecyduje się udzielić pożyczki, określa bowiem swoją taryfę naliczania prowizji oraz np. opłaty administracyjnej. Biorąc pod uwagę jak wiele jest to konfiguracji z racji kilkunastu partnerów – na poznanie całkowitego kosztu pożyczki należy poczekać do czasu otrzymania oferty pożyczki po złożeniu wniosku.

Jakie bazy są sprawdzane?

W przypadku baz poddawanych weryfikacji podczas składania wniosku o pożyczkę, warto pamiętać, że to nie Credy pobiera raport na temat historii spłaty dotychczasowych zobowiązań, lecz konkretny partner tego pośrednika, który decyduje się udzielić pożyczkę. Credy zastrzega, że wśród listy baz znalazło się tam zarówno BIK, jak i ERIF, KRD, jak i BIG InfoMonitor.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Credy?

Niewątpliwą zaletą nowoczesnych platform pożyczkowych, które koncentrują swoją działalność na internecie, jest możliwość uzyskania wsparcia finansowego w wyjątkowo prosty i intuicyjny sposób. To właśnie przedstawiciele branży fintech, jak estońskie Credy, rozumieją w końcu najlepiej potrzeby klienta trzeciej dekady XXI wieku. Sprawdźmy, jak wygląda to, rozkładając proces wnioskowania na czynniki pierwsze.

 1. Wejdź na stronę internetową Credy, a następnie za pomocą kalkulatora na stronie głównej ustaw za pomocą suwaków oczekiwaną wartość pożyczki oraz termin spłaty.
 2. Złóż wniosek o uzyskanie pożyczki, wypełniając go niezbędnymi danymi osobowymi, a następnie wskaż w nim informacje na temat swojej sytuacji finansowej.
 3. Po złożeniu wniosku, Credy przekaże zapytanie do swoich partnerów, a ci odpowiedzą w szybkim czasie, potencjalnie przedstawiając swoją ofertę pożyczki.
 4. W przypadku pozytywnego werdyktu, Credy informuje o propozycjach pożyczki, a następnie ułatwia w dopełnieniu niezbędnych formalności jak weryfikacja.
 5. Pożyczkodawca, który współpracuje z Credy, podpisuje z nami umowę i wypłaca środki. Te docierają do jednego dnia roboczego na nasze konto.
SZYBKI WNIOSEK O POŻYCZKĘ W CREDY!

Credy – kontakt

 • E-mail: info@credy.com

Credy – dane firmy

Credy - opinie klientów i recenzja
Traffic Control OÜ
Rodzaj: Pośrednik pożyczkowy
Adres Firmy: Tornimäe 2, 10143 Tallinn, Estonia
5/5 - (1 vote)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz

Sprawdź ofertę credy