CreditStar – opinie klientów i recenzja pożyczki

CreditStar – nasza opinia o firmie

creditstar logo

Zanim skorzystamy z usług danej firmy pożyczkowej, chętnie sprawdzamy recenzje jej dotychczasowych klientów – a tak przynajmniej robi wielu konsumentów poszukujących hasła „CreditStar opinie”.

To dobra praktyka, pozwalająca sprawdzić, jakie odczucia na temat danego pożyczkodawcy mają jego dotychczasowi klienci. W ten sposób możemy się dowiedzieć, że konsumenci cenią tę firmę za np. możliwość błyskawicznego przelania przydzielonej kwoty pożyczki na konto czy też szansę na przedłużenie terminu spłaty przy kłopotach finansowych.

Jakich pożyczek udziela CreditStar?

Charakteryzują je niewielkie kwoty, 30-dniowy (miesięczny) termin spłaty oraz proces udzielania pożyczki odbywający się całkowicie w internecie. Firma jest stosunkowo doświadczonym graczem rynku pożyczkowego, działając już od 12 lat od 2006 roku.

Czy CreditStar oferuje pierwszą pożyczkę za darmo?

Niestety, CreditStar nie przewiduje oferty pierwszej darmowej pożyczki. Koszty dla pierwszych klientów są jednak relatywnie niewielkie. Przykładowo jeśli wypożyczymy kwotę 1000 złotych na 30 dni, wówczas poniesiemy dodatkowe koszty wynoszące 278 złotych.

Pierwsza pożyczka — maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Za pierwszym razem klienci CreditStar mogą wypożyczyć przyzwoitą kwotę 1500 złotych. Termin spłaty wynosi od 30 dni (miesiąc), poprzez 60 dni (2 miesiące), na niestandardowych na branżę pożyczkową aż 90 dniach (3 miesiącach) kończąc.  Niestety, jak wspomniano już wyżej, pierwsza pożyczka w CreditStar nie jest darmowa. Spłacając pierwsze świadczenie musimy ponieść dodatkowe koszty odsetek i prowizji. Dla kwoty, przyjmijmy, 1000 złotych wziętych na maksymalny okres 30 dni (miesiąca), będzie trzeba zapłacić łącznie 1278  złotych. CreditStar nie ma w ofercie pożyczek krótkoterminowych.

Niecodzienna oferta dla nowych klientów omawianej firmy powoduje, że nie ulega ona już większym zmianom na kolejnych etapach. Dla drugich i kolejnych klientów CreditStar przewidziano maksymalną kwotę o wysokości nawet do do 5000 złotych. Nie zmienia się za to termin spłaty, który wynosi podobnie 30 dni (miesiąc), 60 dni (2 miesiące) lub 90 dni (3 miesiące).

credit star opinie

CreditStar – Sprawdzane bazy dłużników

CreditStar, weryfikując swojego każdego nowego klienta, korzysta ze standardowej weryfikacji historii finansowej i kredytowej. Sprawdzane jest Biuro Informacji Kredytowej (BIK) i Biuro Informacji Gospodarczej (BIG). Ponadto, weryfikowany jest także Krajowy Rejestr Dłużników (KRD) oraz ERIF.

Granice wiekowe pożyczkobiorców

CreditStar w wyjątkowo swobodny sposób określa przewidywane granice wiekowe. Każdy klient, który ubiega się tutaj o pożyczkę, musi być jedynie osobą pełnoletnią. Poza warunkiem ukończenia 18 lat nie ma drugiej granicy wiekowej z usług firmy mogą zatem także korzystać emeryci w różnym wieku.

Jakie dokumenty są wymagane?

Firma nie wymaga od swoich pierwszych klientów żadnych dokumentów potwierdzających charakter i fakt posiadania zatrudnienia, a także zaświadczeń o wysokości i tytule comiesięcznie uzyskiwanych dochodów.

Rachunki bankowe CreditStar

CreditStar stosuje dogodną i wygodną technologię BlueMedia. Polega ona na tym, że przelew wysyłany jest automatycznie, niezależnie od rachunku bankowego pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy. Trafia on na konto klienta zazwyczaj w czasie poniżej 15 minut. Nie ma znaczenie pora dnia i dzień tygodnia  może to być nawet w weekend lub w środku nocy. Nie musimy się tym sposobem sugerować sesjami przychodzącymi i współpracą międzybankową pieniądze przyjdą najszybciej, jak jest to możliwe.

Pieniądze szybko trafiają na konto pożyczkobiorców!

Ponieważ opisywana firma pożyczkowa opiera swoje działanie na wyżej opisanym systemie BlueMedia, pieniądze są błyskawicznie wysyłane na nasz rachunek bankowy. Bez znaczenia jest pora dnia  trafiają one na konto zazwyczaj nie później, niż poniżej standardowych 15 minut

Godziny i dni rozpatrywania wniosków pożyczkowych w CreditStar

CreditStar za cel stawia sobie uczynienie procedury uzyskiwania pożyczki możliwie jak najkrótszą i jak najwygodniejszą. Z tego względu zachodzi to w pełni w internecie, a weryfikacja potencjalnego klienta odbywa się elektronicznie za pomocą konkretnych algorytmów. Automatycznie zostaje wydana decyzja pożyczkowa, a pieniądze trafiają na konto nie później, niż w kilkanaście minut. Innymi słowy, CreditStar rozpatruje wnioski o pożyczki 24/7.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki w CreditStar

Dla klientów, którzy nie będą w stanie spłacić zobowiązania na czas, CreditStar przewidziało pomocną usługę. Polega ono na przedłużeniu terminu spłaty pożyczki, przez co zyskujemy dodatkowy czas na spłacenie zobowiązania. Usługa ta jest oczywiście płatna, a jej wysokość zależy od kwoty naszego zobowiązania.

Sposób weryfikacji klientów firmy

Weryfikacja w CreditStar odbywa się za pomocą, w popularnym w branży pożyczkowej, przelewu weryfikacyjnego. Na podany przez pożyczkodawcę numer konta bankowego kierujemy przelew o symbolicznej wysokości 1 grosza. Jeśli nie pojawią się wątpliwości, kwota ta zostanie nam szybko zwrócona, a droga do uzyskania pożyczki będzie już prosta.

Czym wyróżnia się CreditStar?

CreditStar to firma, która charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi kwotami pożyczek na krótki czas. To oferta kierowana do ludzi, którzy szukają niewielkiej ilości pieniędzy na niewiele dni, aby pokryć koszty pilnego wydatku. Do niewątpliwych zalet firmy należy przejrzyście opisana oferta, możliwość odroczenia terminu spłaty i przede wszystkim błyskawiczny czas uzyskiwania pożyczki. Przyczyniają się do tego niewątpliwie godziny pracy firmy, a także korzystanie z nowoczesnej i wygodnej usługi BlueMedia, która gwarantuje szybkie dotarcie świadczenia na konto bankowe pożyczkobiorcy.

CreditStar – Dane firmy

CreditStar

Creditstar Poland Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 146912819
Numer NIP: 5213656885
Numer KRS: 0000479212
Kapitał zakładowy: 1 200 000 zł
Adres Firmy: ul. Grochowska 306/308
03-840 Warszawa
3.9/5 - (45 votes)
Komentarze (0)
Zostaw komentarz