Credilo – opinie klientów i recenzja pożyczki

Oferta jest nieaktywna

Zobacz polecane przez nas oferty

Chwilówki
Pożyczki ratalne
Ostatnia aktualizacja: 6 Sierpnia 2020
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert
300 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
1 miesiąc
Termin spłaty
Tak
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
500 - 5 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
1 miesiąc
Termin spłaty
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
500 - 5 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
1 miesiąc
Termin spłaty
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
1 miesiąc
Termin spłaty
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
1 miesiąc
Termin spłaty
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Maks. pierwsza pożyczka100 - 1 200 zł
Maks. kolejna pożyczka3500 zł
Wiek pożyczkobiorcy22 - 75 lat
Pierwsza pożyczka gratisNIE
Termin spłaty1 - 30 dni
Status osoby fizycznejNIE
Konto w bankuNIE
Telefon komórkowyNIE
Zaświadczenie o zarobkachNIE
Adres e-mailNIE
ZameldowanieNIE
Czas wypłaty15 minut

Credilo – nasza opinia

Konsumenci poszukujący dla siebie optymalnej oferty pożyczkowej, chętnie sprawdzają recenzje innych klientów danych firm. Nie inaczej jest Credilo pożyczki, na temat której popularnym poszukiwanym hasłem jest „Credilo opinie”. Możemy się dowiedzieć m.in., że firma ta jest ceniona za usługę błyskawicznych przelewów, a także możliwość uzyskania wsparcia finansowego w 100% zza ekranu komputera.

Czym jest Credilo?

Credilo to dynamicznie rozwijająca się firma pożyczkowa skupiona na udzielaniu pożyczek – chwilówek. Charakteryzują je niewielkie kwoty, 30-dniowy (miesięczny) termin spłaty oraz proces udzielania pożyczki odbywający się całkowicie w internecie. Celem firmy należącej do polskiej spółki Fintredo Financial Technology z Warszawy jest oferowanie pożyczek, które można uzyskać w błyskawicznym tempie. Jeżeli poszukujemy gotówki na ograniczenie kosztowny pilny wydatek warto zapoznać się z ofertą opisywanej firmy.

Czy pierwsza pożyczka jest darmowa?

Credilo wysłuchało opinii swoich klientów i zdecydowało się zaoferować możliwość uzyskania pierwszej, całkowicie darmowej pożyczki. W ten sposób składając wniosek o wsparcie jako nowy klient i spłacając zaciągnięte zobowiązanie w terminie, uzyskujemy możliwość niepłacenia żadnych dodatkowych kosztów zobowiązania. Mowa tu o np. odsetkach, prowizji czy o oprocentowaniu. To dobre rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki, którego spłata nie wpłynie negatywnie na budżet.

Pierwsza pożyczka — maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Jak już wyżej wspomniano, pierwsza pożyczka w Credilo może być zaciągnięta na maksymalnie 30 dni (miesiąc). Jej wysokość to nie więcej, niż 1600 złotych, a do kwoty pożyczki doliczone są jeszcze jej koszty. Maksymalnie wyniosą one dodatkowo 360 złotych.

Maksymalna kwota oraz maksymalny okres spłaty

Dla drugich i kolejnych klientów firmy przewidziano, rzecz jasna, większe kwoty pożyczek. Mogą oni pożyczyć maksymalnie 2500 złotych. Maksymalny termin wynosi bez zmian, nie więcej niż 30 dni, czyli miesiąc. Dodatkowe koszty również są wyliczane według tego samego algorytmu.

Sprawdzane bazy dłużników

Credilo, weryfikując swojego każdego nowego klienta, korzysta ze standardowej weryfikacji historii finansowej i kredytowej. Sprawdzane jest Biuro Informacji Kredytowej (BIK) i Biuro Informacji Gospodarczej (BIG). Ponadto, weryfikowany jest także Krajowy Rejestr Dłużników (KRD) oraz ERIF.

Granice wiekowe

Aby uzyskać pożyczkę w Halo Pożyczce, konieczna jest pełnoletniość musimy być w wieku co najmniej 22 lata. Górna granica wynosi 78 lat, co oznacza, że rozpiętość wiekowa klientów firmy może być całkiem spora.

Czy wymagane są jakieś dokumenty?

Firma nie wymaga żadnych dokumentów potwierdzających charakter i fakt posiadania zatrudnienia, a także zaświadczeń o wysokości i tytule comiesięcznie uzyskiwanych dochodów.

Rachunki bankowe pożyczkodawcy

Credilo stosuje popularną i wyjątkowo komfortową technologię BlueMedia. Jej działanie polega na tym, że niezależnie od rachunku bankowego pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy, przelew wysyłany jest automatycznie. Trafia on na konto klienta do 15 minut, niezależnie od pory dnia i dnia tygodnia może to być nawet w weekend lub w środku nocy. Nie musimy się zatem sugerować sesjami przychodzącymi i współpracą międzybankową pieniądze przyjdą najszybciej, jak jest to możliwe.

Jak szybko pieniądze trafią na konto

Z racji działania wspomnianego wyżej systemu BlueMedia, pieniądze zostaną błyskawicznie wysyła się na nasz rachunek bankowy. Niezależnie od pory dnia, nocy lub tygodnia trafiają one na konto zazwyczaj nie później, niż w ciągu kilkunastu minut.

Godziny rozpatrywania wniosków

Credilo, w podobnym stopniu co Szybka Gotówka, za cel stawia sobie maksymalne uproszczenie i skrócenie procedury uzyskiwania pożyczki. Z tego względu proces ten odbywa się całkowicie w sferze online, a weryfikacja potencjalnego klienta odbywa się elektronicznie za pomocą konkretnych algorytmów. Automatycznie zostaje wydana decyzja pożyczkowa, a pieniądze trafiają na konto nie później, niż w kilkanaście minut. Innymi słowy,  czas rozpatrywania wniosków w Credilo to 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Możliwość przedłużenia pożyczki

Opisywana firma przewiduje możliwość odroczenia terminu spłaty pożyczki. Ubiegając się za pomocą strony internetowej o refinansowanie, wnioskujemy o dodatkowe 30 dni na spłatę pożyczki. Należy pamiętać, że z usługi tej skorzystać można tylko raz. Ponadto, pożyczkodawca dolicza do niej dodatkową, dostosowaną do wysokości pożyczki, opłatę.

Sposób weryfikacji

Credilo przewiduje aż dwa sposoby na weryfikację wprowadzonych przez nas danych. Jedna to przelew weryfikacyjny. Wysokość to 1 grosz i należy go przesłać rachunek bankowy na podany numer konta. Druga możliwość to weryfikacja przez wygodną i bezpieczną aplikację Instantor. Weryfikuje ona naszą zdolnośc finansową sprawdzając historię wydatków na naszym koncie bankowym. Odbywa się to sprawnie i bez zbędnych formalności.

Czym wyróżnia się opisywana firma?

Credilo to firma, która charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi kwotami pożyczek na krótki czas. To oferta kierowana do ludzi, którzy szukają niewielkiej ilości pieniędzy na niewiele dni, aby pokryć koszty pilnego wydatku. Do niewątpliwych zalet firmy należy przejrzyście opisana oferta, możliwość odroczenia terminu spłaty i przede wszystkim błyskawiczny czas uzyskiwania pożyczki.  Warto docenić też możliwość uzyskania pierwszej darmowej pożyczki. Przyczyniają się do tego niewątpliwie godziny pracy firmy, a także korzystanie z nowoczesnej i wygodnej usługi BlueMedia, która gwarantuje szybkie dotarcie świadczenia na konto bankowe pożyczkobiorcy.

Credilo – Dane firmy

Credilo

Fintredo Financial Technology Sp. z o. o.

Rodzaj:Firma pożyczkowa
Numer REGON:366933159
Numer NIP:1132936615
Numer KRS:0000671671
Kapitał zakładowy:5000 zł
Adres Firmy:al. Stanów Zjednoczonych 51/612
04-026 Warszawa
Komentarze (0)
Zostaw komentarz