AXI Card – opinie klientów i recenzja

Maks. kolejna pożyczka 11000 zł
Maks. pierwsza pożyczka 500 - 6 000 zł
Promocja Tak
Pierwsza pożyczka gratis Tak
Nasza ocena 4,50
Darmowe bankomaty - Polska Tak
Wymagane konto bankowe Tak
Kwota 500 - 6 000 zł
Okres spłaty 1 - 12 miesięcy
Okres bezodsetkowy 30 dni
Bezplatna-karta Tak
RRSO 169,52 %
Oprocentowanie 6,94 %
Zaświadczenie o zarobkach Tak
Wiek pożyczkobiorcy 21 - 70 lat
Czas wypłaty do 48 godzin
Metoda wypłaty limit na karcie
Sposób weryfikacji Kontomatik

Przykład reprezentatywny dla produktu Standard i Prime - kredyt konsumencki na karcie AXI CARD w ramach Promocji „30 dni bez żadnych kosztów”: Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) 0% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2 400,00 zł za pomocą transakcji bezgotówkowych pierwszego dnia miesiąca, całkowita kwota do spłaty pierwszego dnia kolejnego miesiąca: 2 400 zł, w tym: kapitał 2 400,00 zł, odsetki 0,00 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 0,00 zł). Oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł. Spłata w terminie 30 dni od dnia aktywacji Karty lub uruchomienia Limitu w ramach usługi „Przelew z rachunku Karty”, w przypadku skorzystania z tej usługi przez Pożyczkobiorcę. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji na stronie www.axi-card.pl/promocje

AXI Card to rodzaj bankowej karty kredytowej, mającej także cechy pożyczki gotówkowej. Karta nie generuje żadnych kosztów, nawet jeśli nie jest używana. Na czym jeszcze polega jej wyjątkowość? Dlaczego warto ją mieć?

Podstawowe informacje o firmie AXI Card

AXI Card to powstała w 2018 roku marka specjalizująca się w oferowaniu pozabankowego produktu finansowego – pożyczki gotówkowej w formie karty kredytowej. Na nasz rynek wdrożyła ją bułgarska firma Easy Payment Services LTD, działająca na mocy licencji Narodowego Banku Bułgarii. Biuro firmy znajduje się w Warszawie, za to z usług AXI możemy korzystać na obszarze całego kraju.

1. Instytucja jest częścią dużego holdingu Management Financial Group, „łączącego wiodących dostawców niebankowych usług finansowych w Europie Środkowej i Wschodniej”.

2. Karta AXI to produkt konkurencyjny wobec innych produktów kredytowych, który wyróżnia się dużym bezpieczeństwem. Świadczy o tym choćby samo oznaczenie „kredytówki” logiem MasterCard.

3. Dodatkowo AXI Card to członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kart.

AXI Card opinie

AXI Card – jedna karta, wiele rozwiązań

Obecnie posiadamy coraz więcej kart kredytowych. Co poniektórzy mają ich w portfelu nawet po kilka. Zastanawiasz się, po co proponujemy Ci kolejną “kredytówkę”? Na tle podobnych produktów, AXI Card z logiem Mastercard Standard łączy w sobie wiele różnych rozwiązań.

 • Po pierwsze, jest kartą zbliżeniową, dzięki czemu płacisz nią za zakupy – jedynie zbliżeniem do czytnika.
 • Po drugie, jest kartą międzynarodową, możesz więc spokojnie z nią podróżować i realizować transakcje na całym świecie.
 • I po trzecie, w odróżnieniu od pozostałych “kredytówek” wypłacisz nią gotówkę z bankomatów całkowicie za darmo.

Poza tym Karta kredytowa AXI nie generuje żadnych kosztów, nawet jeśli jej nie używasz. Możesz zatem potraktować ją jako swojego „najlepszego przyjaciela”, z którego pomocy skorzystasz w wybranym przez siebie momencie.

Wniosek? W porównaniu z innymi popularnymi kartami kredytowymi omawiana „kredytówka” prezentuje się nadzwyczaj korzystnie. Maksymalna kwota finansowania, jaką możesz uzyskać, wynosi 6000 zł.

AXI Card opinią wielu użytkowników ceniona jest za liczne akcje promocyjne umożliwiające zgarnięcie dodatkowych bonusów, jak choćby 30-dniowy bezkosztowy okres korzystania z karty. Nie bez znaczenia jest też prosty proces wnioskowania w 100% online i szybka dostawa „kredytówki” w ciągu 24 godzin od zaakceptowania umowy.

axi-card.pl

Jakie są wymagania, by móc ubiegać się o Kartę AXI?

Ostateczna decyzja dotycząca przyznania limitu na karcie zależy od weryfikacji zdolności kredytowej. To najważniejszy krok, który pozwoli pożyczkodawcy upewnić się, że klient spłaci zaciągnięte zobowiązanie w terminie.

Bazy, w których firma weryfikuje klienta:

 • Biuro Informacji Gospodarczej (BIG). Pobierając stąd raport, potencjalny pożyczkodawca sprawdzi np. czy terminowo opłaciłeś faktury, mandaty czy choćby raty leasingowe. W ramach BIG zrzeszonych jest kilka dużych baz. AXI współpracuje z ERIF, Krajowym Biurem Informacji Gospodarczej (KBIG) oraz Krajowym Rejestrem Długów (KRD).
 • Biuro Informacji Kredytowej (BIK). Gromadzi ono historię spłaty produktów bankowych, jak np. karty kredytowe, kredyty gotówkowe czy limity odnawialne. Odnotowywane są tam także informacje o ewentualnych zadłużeniach wynikających z tego tytułu.
 • CRIF – to mniej znana platforma, która zajmuje się gromadzeniem danych głównie o spłacie pozabankowych pożyczek. Mowa tutaj zarówno o tzw. chwilówkach, jak i pożyczkach długoterminowych.

Jeżeli spłaty Twoich bieżących zobowiązań są regulowane w terminie lub nie później niż 30 dni po terminie, niekorzystna historia kredytowa nie przeszkodzi firmie w akceptacji Twojego wniosku.

W momencie, gdy Twój wniosek o kartę kredytową AXI został zaakceptowany, zostanie ona dostarczona przez kuriera na wskazany przez Ciebie adres. Okres ważności “kredytówki” wynosi 3 lata od daty jej wydania, a sama umowa zawierana jest na okres 5 lat. Dlatego, gdy Twoja Karta AXI wygaśnie, firma wyśle Ci nową.

Jak działa karta AXI?

 • AXI Card może być stosowana zarówno do wykonywania transakcji zbliżeniowych, jak i internetowych.
 • Nie ponosisz żadnych opłat za wydanie i wysyłkę karty (również tej, która straciła termin ważności) 😊.
 • Wypłaty gotówki z bankomatów z Kartą AXI są darmowe.
 • Dla zwiększenia bezpieczeństwa korzystasz z darmowej usługi powiadomień SMS przy każdej transakcji.
 • Otrzymujesz dostęp do Osobistego Profilu AXI, w którym możesz zmieniać funkcje karty, sprawdzać listę transakcji albo wysyłać zapytania do swojego osobistego opiekuna.
 • Brak opłat za kartę, jeśli jej nie używasz.
 • Całodobowa obsługa klienta 7 dni w tygodniu: kontakt do doradców AXI Card pod numerem: 222 70 70 30.
axi-card.pl

Warto pamiętać, że uzyskując limit na AXI Card, możemy, ale nie musimy go wykorzystywać w całości – to od Ciebie zależy, jak często i jaki procent pożyczonej kwoty chcesz wykorzystywać.

Pożyczki w AXI Card – limit i opłaty

AXI Card należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co nie jest przypadkowe. Jak już wspomnieliśmy usługa, jaka oferowana jest w ramach tej marki, to specyficzna odmiana pożyczki pozabankowej.

Co za tym idzie, przed skorzystaniem z oferty warto poznać zakres dostępnych kwot oraz opłaty, jakie wiążą się z dodatkowym finansowaniem.

Maksymalna kwota na karcie kredytowej, jaka może zostać oddana do dyspozycji klienta, wynosi 6000 zł. Nie jest to powalająca suma, jak na warunki kart kredytowych – jednak bez problemu powinna ona sprostać pilnym konsumenckim potrzebom.

Na swojej stronie internetowej AXI Card przedstawia reprezentatywny zakres parametrów:

 • stopa procentowa – 0.57%,
 • prowizja – 5.25% (nie jest naliczana w przypadku niekorzystania z karty),
 • minimalna kwota spłaty – 15%,
 • RRSO – 83.54%.

Od dłuższego czasu AXI Card oferuje bezkosztowy limit kredytowy do 3 tys. zł ze spłatą w ciągu 30 dni. W takim przypadku RRSO wynosi 0%. Promocja skierowana jest do nowych klientów.

Jak zwiększyć limit kredytowy w AXI Card?

Na samym początku AXI Card nie proponuje zbyt wysokiego limitu kredytowego. Dlaczego? Ponieważ chce sprawdzić swojego klienta. Jeśli po trzech miesiącach posiadacz karty terminowo spłaca swoje zobowiązania, może zaaplikować o wyższą kwotę limitu. Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, limit zostanie automatycznie podniesiony (np. z 3 tysięcy do maksymalnych 6).

Jak możemy wnioskować o zwiększenie limitu kredytowego w AXI Card? Możliwości są trzy:

 1. Kontakt z infolinią (222 70 70 30).
 2. Wysłanie e-maila na adres: help@axi-card.pl.
 3. Skorzystanie ze swojego Profilu Osobistego AXI.

Niezależnie od tego, jaką metodę wybierzemy, konsultanci przeprowadzą nas przez cały proces, sprawdzając wcześniej, czy mamy realne szanse na zwiększenie limitu kredytowego.

Jakie warunki trzeba spełnić przy korzystaniu z karty?

Przyjrzyjmy się teraz warunkom, jakie przybliżą Cię do otrzymania opisywanej „kredytówki”:

 • status osoby fizycznej,
 • co najmniej 21 lat,
 • udokumentowany dochód (minimalny dochód 1200 zł miesięcznie),
 • aktualny dowód osobisty,
 • podanie pożyczkodawcy swoich danych teleadresowych.

Wymagania są więc porównywalne z pozostałymi ofertami sektora pozabankowego. Mało tego, są one nawet bardziej przejrzyste w porównaniu do np. kredytów gotówkowych, które czasami wymagają od klientów więcej formalności.

Jak otrzymać Kartę AXI?

Proces otrzymania karty można zawrzeć w kilku prostych krokach, które wykonasz w 100% on-line, bez wychodzenia z domu.

1. Wejdź na axi-card.pl i w prawym górnym rogu strony, kliknij przycisk „Złóż wniosek”.

` WNIOSEK O UZYSKANIE KARTY KREDYTOWEJ AXI CARD `

2. Wypełnij krótki formularz, w którym podasz swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail (dane te trafiają do AXI, po czym oddzwoni do Ciebie konsultant, z którym wypełnisz kwestionariusz).

3. AXI po otrzymaniu wniosku przystąpi do jego weryfikacji. Sprawdzi m.in. zgodność danych i zdolność kredytową.

4. Jeśli weryfikacja jest pozytywna, karta zostanie wysłana pocztą na podany we wniosku adres.

5. Po otrzymaniu paczki z kartą należy ją aktywować i… gotowe!

Na stronie internetowej zamieszczono szczegółową tabelę opłat dotyczących taryfy za korzystanie z Karty AXI. Zamieszczono też szczegółową bazę wiedzy o kartach kredytowych AXI Card.

Jeżeli Karta AXI nie będzie Ci już potrzebna, musisz pamiętać, aby złożyć wniosek rezygnacji z karty kredytowej.

Konto użytkownika – wygodne centrum dowodzenia!

Dużym ułatwieniem podczas użytkowania karty jest możliwość koordynowania na bieżąco historii wszelkich transakcji i bieżącego salda – za pośrednictwem Osobistego Profilu AXI.

W tym Profilu masz dostęp do wszystkich informacji dotyczących Twojej karty:

 • listy zrealizowanych transakcji za dany miesiąc,
 • opcji dotyczących jej funkcjonalności (którymi możesz zarządzać).

Logowanie do Profilu AXI Card pozwoli Ci mieć „rękę na pulsie” w sprawie wszelkich niezbędnych informacji. Z poziomu konta użytkownika masz możliwość też szybko dezaktywować produkt w razie potrzeby.

Czym wyróżnia się AXI Card?

Przedstawiona dziś oferta pozabankowej karty kredytowej to produkt atrakcyjny i zyskujący na popularności. Stanowi przede wszystkim dobrą alternatywę dla bankowych kart kredytowych.

Widać tutaj nie tylko nowatorski sznyt, uproszczone formalności w 100% online, ale i indywidualne podejście do klienta. Częstotliwość oferowanych promocji z premiami za korzystanie z „kredytówki” także działa na korzyść marki.

AXI Card dba o prosty i czytelny przekaz, który pozbawiony jest skomplikowanych wymagań. Miły dla oka jest również sam projekt strony internetowej. Czasu na skorzystanie z oferty masz sporo – dlatego, jeśli masz absolutną pewność, że takie zobowiązanie nie nadwyręży Twoich finansów, śmiało po nie sięgnij.

AXI Card – dane spółki

AxiCard

Easy Payment Services OOD Sp. z o.o.

Rodzaj: Firma pożyczkowa
Numer REGON: 369578776
Numer NIP: 1070040459
Numer KRS: 0000720382
Adres Firmy: ul. Żurawia 22/502 00-515 Warszawa
4/5 - (7 votes)
Opinie klientów o AXI Card (8)
Dodaj opinię

Sortuj wg
 • Komentarz od Gosiaak
  Gosiaak
  19.03.2022, 14:35

  Witam czy warto skorzystać z tej karty ktoś użytkował ??

  • Komentarz od Ludwik S
   Ludwik S
   05.07.2022, 10:34

   Gosiaak ja korzystałem i mega polecam. tak jak niżej opisują ludzie - nie używasz nie płacisz. Z pewnością też mogę dodać, że dużym plusem są darmowe wypłaty gotowki z bankomatów. Nie mówię tylko o Polsce, ale też w niektórych krajach europejskich.

 • Komentarz od Patrycja
  Patrycja
  26.01.2022, 10:31

  Jak nie korzysta się z karty, to się nie płaci... W sumie całkiem sensowne i fajne rozwiązanie. Wypróbuję na pewno!

  • Komentarz od Igor
   Igor
   07.11.2022, 13:37

   Tez uważam, że jest to niezła zaleta produktu. Z chęcia złoże wniosek, widziałem, że wyplaty pieniedzy z bankomatów są całkiem za free.

 • Komentarz od Roman
  Roman
  18.10.2021, 10:52

  Niskie koszty, nawet brak w przypadku spłaty w terminie. Fajna promka dla nowych klientów szukających dodatkowego zastrzyku gotówki.

 • Komentarz od Ola
  Ola
  25.03.2021, 11:58

  Najgorsza karta jaka istnieje na rynku

  • Komentarz od Małgorzata
   Małgorzata
   19.03.2022, 14:34

   Więc nie warto z niej korzystać

   • Komentarz od Maciej
    Maciej
    11.08.2022, 13:13

    Nie. Jest to zwykła chwilówka. Minimalna kwota tylko refinansuje kredyt a nic nie wraca do kapitału. Trzeba spłacić całość. Ogólnie dla mnie lichwa i nic więcej.

Sprawdź ofertę AXI Card