24gotowka.pl – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena 5
Sposób weryfikacji wiele możliwości
Kwota 100 - 6 000 zł
RRSO 0 %
Oprocentowanie 0 %
Czas wypłaty 15 minut
Zaświadczenie o zarobkach Nie
Status osoby fizycznej Tak
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 80 lat
Maks. kolejna pożyczka 6000 zł
Pierwsza pożyczka gratis Nie
Godziny pracy w niedziele 24/7
Godziny pracy w sobotę 24/7
Okres spłaty 1 - 4 miesięcy
Metoda wypłaty przelew na konto
Konto w banku Tak
Prowizja 0 %
Maks. pierwsza pożyczka 100 - 6 000 zł

Oprocentowanie i kwota mogą ulec zmianie po wypełnieniu formularza. 24Gotówka oferuje elastyczne warunki spłaty kredytu na 30 i 60 dni przy minimalnej RRSO 0% i maksymalnej 1915.68%. Reprezentatywny przykład pożyczki 3000 zł na 30 dni, całkowity koszt pożyczki to 3482, a RRSO 513%. 24Gotówka nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z serwisu. Składając wniosek o pożyczkę, oświadczasz, że przeczytałeś i zgadzasz się z naszymi Regulaminem i Polityką Prywatności.

Zaciąganie pożyczek online jest szybkim i łatwym sposobem uzyskania pieniędzy, np. na naprawę samochodu czy nowy telefon komórkowy, natomiast wiąże się to zazwyczaj z odsetkami i innymi opłatami. Co w tym względzie ma nam do zaoferowania 24gotowka.pl?

24gotowka.pl to bezpłatny serwis internetowy oparty o Big Data, wyszukujący najlepsze oferty pożyczek online. Firma korzysta z własnych algorytmów, dzięki czemu w kilka sekund jest w stanie wyselekcjonować podmioty finansowe tak, aby odpowiadały naszym aktualnym oczekiwaniom.

Podstawowe informacje o firmie 24gotowka.pl

Usługi świadczone przez firmę 24gotowka.pl to nic innego jak giełda pożyczek. Jako pośrednik finansowy, pomoże Ci łatwo i bezpiecznie uzyskać pożyczkę dopasowaną do Twojego profilu i warunków.

Serwis 24gotowka.pl oferuje szeroką gamę pozabankowych pożyczek ratalnych i oferuje elastyczne warunki spłaty. Ponadto pożyczkobiorca jednym wnioskiem pomoże nam wybrać szybkie finansowanie, które uzyskamy w 100% online przy zachowaniu minimum formalności.

Kwoty pożyczki wahają się w granicach od 100 do 3000 zł. Ze szczegółową ofertą warto zapoznać się bezpośrednio na stronie usługodawcy.

24gotowka.pl strona
24gotowka.pl to bezpłatny pośrednik pożyczkowy, mający w swojej ofercie pożyczki należące do różnych firm pozabankowych, 24gotowka.pl

Jak otrzymać pożyczkę z 24gotowka.pl?

Pośrednik finansowy 24gotowka.pl poprzez wypełnienie wniosku online pomaga w uzyskaniu niezbędnych środków. Weź pożyczkę w 3 prostych krokach:

  1. Wypełnij wniosek online.
24gotowka.pl - wniosek
24gotowka.pl

2. Po wypełnieniu formularza upewnij się, czy uzupełniłeś wszystkie wymagane dane tj. numer PESEL, konto bankowe, konto e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

24gotowka.pl - weryfikacja
24gotowka.pl

3. Odbierz pożyczkę na kartę (w formie karty kredytowej) lub na podane konto bankowe.

24gotowka przelew pieniędzy
24gotowka.pl

Co weryfikują partnerzy pośrednika pożyczkowego 24gotowka.pl?

Partnerzy pośrednika pożyczkowego 24gotówka.pl weryfikują takie dane rejestrowe jak:

  • wiek pożyczkobiorcy (18-80 lat),
  • miejsce zamieszkania (warunkiem jest zamieszkanie w Polsce).

Składając wniosek, niezbędne jest również posiadanie:

  • dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport),
  • adresu e-mail,
  • numeru telefonu komórkowego,
  • konta bankowego.

Dane zamieszone w formularzu są bezpieczne i chronione. Jako użytkownik masz możliwość w dowolnym momencie usunąć je z bazy danych serwisu.

Pożyczkobiorca korzystający z usług pośrednika musi posiadać zdolność kredytową. Pomimo że serwis 24gotowka.pl nie pobiera informacji z żadnych zewnętrznych baz danych, to robią to firmy pozabankowe, u których staramy się o dodatkowe środki.

Jak długo trzeba czekać na pieniądze?

Pośrednik tuż po pozytywnej weryfikacji klienta i podpisaniu umowy udziela pożyczek bezpośrednio na podane konto bankowe. Proces ten trwa nie dłużej niż 24 godziny (w zależności od wybranego pożyczkodawcy).

Wniosek możemy złożyć w weekendy i święta. Usługa dostępna jest także 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Co w sytuacji problemów ze spłatą pożyczki?

24gotowka.pl zaleca przed podpisaniem umowy dokładne przestudiowanie fragmentów związanych z opóźnieniem lub problemami w spłacie zobowiązań. Dzięki temu unikniemy kar za przekroczenie terminu spłaty pożyczki.

Zalecamy uważne przeczytanie zobowiązań w umowach i zwrócenie uwagi na te, które dotyczą opóźnienia lub problemów ze spłatą. Pożyczkodawcy często mają różne warunki spłaty, przez co nieświadomie możemy popaść w problemy finansowe.

Czy korzystanie z usług 24gotowka.pl kosztuje?

Korzystanie z 24gotowka.pl jest bezpłatne. Od klientów nie są pobierane żadne opłaty.

Podsumowując, w internecie niewiele jest informacji na temat tej firmy. Ciężko znaleźć również opinie klientów. Jedyne opinie to te, które widnieją na stronie usługodawcy.

Dodatkowo na stronie serwisu możemy przeczytać, ile wyniosły pożyczki spłacone, jaki był poziom akceptacji, czy też jak był średni czas zatwierdzenia pożyczki. Czy jest to wiarygodne? Pozostawiam to do własnej oceny.

Niemniej jednak pożyczka online to jeden z ciekawych instrumentów finansowych. Warto pamiętać, żeby przed skorzystaniem z tego typu ofert sprawdzić aktualne warunki, w tym całkowity koszt pożyczki, by dokładnie wiedzieć, ile mamy oddać za jakiś czas.

Dane firmy

Nazwa firmy:Levitation One Ltd
Adres:Tallin, Estonia ul. Tornimäe 5
KRS:16045238

Dane kontaktowe

Z serwisem 24gotowka.pl można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: info@24gotowka.pl.

5/5 - (2 votes)
Opinie klientów o 24Gotówka (0)
Dodaj opinię

Sprawdź ofertę 24Gotówka